PETYCJA O WYJASNIENIE BEZPRAWNEGO OGŁOSZENIA CHILD ALERT (''PORWANIE" FABUSIA NADOLSKIEGO )


Gość

#1

2016-04-01 21:35

Bo czas powiedziec stop bezprawiu !!!

Gość

#2

2016-04-01 21:40

Bo tak mi podpowiada sumienie patrioty.
zet

#3 zobacz koniecznie dlaczego podpisałem!

2016-04-01 21:49

https://youtu.be/_cfqQF_DIL4 zobacz jak głupki komentują! przyzwolenie na bezprawie?


Gość

#4

2016-04-01 21:50

dlatego podpisałam, ponieważ oczekuję prawdy i sprawiedliwości. 

 


Gość

#9

2016-04-01 22:16

Ze względu na złamanie prawa i niesamowite bestialstwo policji podczas tej akcji.

Gość

#10

2016-04-01 23:40

 policyjne bestie muszą odpowiedzieć za pobicie, przeszukania z naruszeniem miru domowego, brutalne przesuchania

 


Gość

#11

2016-04-01 23:42

szwalbe!? co? oddaj nasze  miliony za child alert!i


Gość

#12

2016-04-02 00:23

Rozumiem i podpisałem. Sądy, Policja to przeginka w tym kraju. A co do praw to powiem że sąd ma w dup.. prawa Ojcowie . Patologa w Sądach i Policji.

Gość

#13

2016-04-02 04:55

Bardzo chciałabym uzyskać odpowiedź na pytania zawarte w petycji.

Gość

#14

2016-04-02 05:49

to co zrobiono Sebastianowi Nadolskiemu to kpina z prawa przez policję, sędziów i prokuratorów, najgorsze że dziecko cierpi nadal przez tych śmieci

Gość

#15

2016-04-02 07:24

Uważam, że alarm został wszczety bezpodstawnie, ojciec nie mial ograniczonych praw rodzicielskich
gość

#16 Doświadczyłam bezprawia

2016-04-02 07:32

Z całą odpowieedzialnościa podpisuję pod tą petycją.Rozumiem co przeżywał p Nadolski bo mój syn przeżywa to samo. Ktoś nareszcie musi zastanowić się i zmienić prawo bo niezawisłość sędziów broniących matki a nie biorących w ogóle głosu ojców pod uwagę rozbestwiła matki do granic absurdu. Ojciec w takiej sytuacji nie jest w stanie pomóc własnemu dziecku, które błaga o pomoc. Podktrślam przemoc psychiczną matek i ich rodzin nie tylko wobec ojca ale wobec dziecka, a na to nikt ani sąd ani RZPDZ, psycholog mopsowki nie zwraca uwagi. W tej sytuacji pytam dlaczego nie poruszono tematu na korzyść ojca, że matka wczesniej zostawiła maleńkie dziecko ojcu i wtedy nie mówiła, że je porwał ani, że je porzuciła.Przestańcie mierzyć ojców jedną miarą jako zło konieczne.

ANNA KACZÓR

#17

2016-04-02 08:02

niesprawiedliwość społeczna nie zna granic,

nam równiez Julcię zabrali bezprawnie. PANIE SEBASTIANIE JESTEŚMY Z PANEM ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU SERCA BO SAMI TEGO DOŚWIADCZAMY


Gość

#18

2016-04-02 08:33

Uważam, ze w sytuacji konfliktowej a taka ma miejsce MUSZĄ być rozpoznane wszystkie przedstawiane przez obie strony dowody.
Pominięcie ich spowoduje eskalację konfliktu na szkodę dziecka

Gość

#19

2016-04-02 09:31

Podpisalam poniwarz zgadzam sie z panem Sebastianem Nadolskim co do jego praw i obowiazkow rodzicielskich jako ojca a zarazem nie zgadzam sie i nie wspieram sadownictwa rodzicielskiego w Polsce. Sadownictwo rodzicielskie w Polsce jest niesprawiedliwe, przedawnione i postanowienia sa szkodliwe dla dzieci w sytuacji rozwodzacych sie rodzicow. Polska powinna przejac europejskie prawo rodzicielskie, ktore umorzliwia ojcom miec udzial w wychowaniu i opiece dziecka, a takze na przykladzie pana Sebastiana Nadolskiego, pozwala ojcu na przejecie lub zwiekszenie opieki nad dzieckiem, jezeli matka regularnie zneca sie nad nim. Podpisuje sie matka 2-ga dzieci.

Bez blony na oczach

#20

2016-04-02 11:35

Nie podpisze tego dziadostwa, nie mam zamiaru przyklaskiwac choremu celebrycie z idiotycznym usmieszkiem, ktory krzywdzi swoje dziecko. 


Gość

#21 Re:

2016-04-02 12:56

#20: Bez blony na oczach -  

 to znaczy ,że zgadza się  Pan/ Pani, na to aby w naszym kraju łamano wszelkie procedury, instrukcje, konstytucję, prawa człowieka. A organy ścigania mogą być narzędziem do zemsty!!! Bo nie było ŻADNYCH PODSTAW PRAWNYCH DO PODJĘCIA TYCH DZIAŁAŃ! Można mieć w tej sprawie inne zdanie, lubić kogoś lub nie, ale nie można się godzić na to aby wymiar sprawiedliwości stał ponad LITERĄ PRAWA! 


Gość

#22 Re: Re:

2016-04-02 13:05

Prosze mi nie ospisywac pierdol, mieszkam w sasiedztwie tego Pana i wiem co to za czlowiek.


Gość

#23 Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:

2016-04-02 13:24

#22: - Re: Re:  

 Ja nie wypowiadam się co do osoby TYLKO CO DO PRZEPISÓW PRAWNYCH I NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY NARAŻAĆ MNIE PODATNIKA NA TAK OLBRZYMIE KOSZTY CO DO KTÓRYCH NIE MA PODSTAW PRAWNYCH.  DLA POTRZEB JAKIEJŚ WOJENKI RODZICÓW. PRAWO NIE JEST IDEALNE ALE NALEŻY GO PRZESTRZEGAĆ!

 


Gość

#24 Re: Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:

2016-04-02 13:29

#23: - Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:  

 Przepisy to lamie, ale caly czas ten czlowiek, pozywajac wszystkich wokol. Gdypy prawo dzialalo prawidlowo, to juz dawno siedzialby w szpitalu psychiatrycznym na leczeniu.


Gość

#25 Re: Re: Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:

2016-04-02 13:32

#24: - Re: Ja nie wypowiadam się co do Re: Re: Re:  

 NIE zna Pan/Pani dokumentów w tej sprawie, więc nie mamy o czym rozmawiać. A plotki i pomówienia proszę zostawić dla siebie. Pozdrawiam