Ustąpienie Ministra Edukacji Narodowej

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Ustąpienie Ministra Edukacji Narodowej


Gość

#226

2016-07-20 16:42

Wypowiedz Pani Minister oraz cala jej dzialalnosc jest skandaliczna. Jest o wiele gorszym ministrem niz swego czasu byl Pan Giertych

Gość

#227

2016-07-24 07:08

Jest mi wstyd, że osoba reprezentująca i odpowiedzialna za oświatę polską ma tak poważne braki w wykształceniu, szczególnie historycznym. Bardzo znaczący jest również brak szacunku Pani Zalewskiej do osiągnięć polskich nauczycieli i lekceważenie wyników badań międzynarodowych (lekceważąca wypowiedź o wynikach PISA).

Gość

#228

2016-08-02 14:30

Minister MEN szkodzi zamiast pomagać.

Gość

#229

2016-08-17 06:16

Bez komentarza!

Gość

#230

2016-08-17 06:21

Z jednej strony Pani ... nie jest dobrą wizytówką oświaty, z drugiej - przyjdzie na jej miejsce podobna ( wszyscy ludzie "wybranej partii, to klony)

Gość

#231 Totalny brak kompetencji!

2016-09-08 21:25

Pani Minister Edukacji Narodowej to osoba totalnie niekompetentna. Jej wypowiedzi publiczne sa bardzo pokrętne, często wewnętrznie sprzeczne. Popełnia często błędy merytoryczne- ostatnio oświadczyła, ze "faktów historycznych nie należy interpretować".  Na Komisji Edukacji w Sejmie RP oświadczyła, ze nie poda żadnych informacji szczegółowych nt. planowanej przez PiS reformy edukacji, bo "byłyby blednie zinterpretowane przez media"- ta ostatnia wypowiedz ja ostatecznie dyskwalifikuje. Jest najsłabszym ogniwem w drużynie prezesa PiS-u. Ta drużyna to zbiór ludzi z kategorii "BMW"- bierni, mierni, ale wierni". To co robi PiS to jawna recydywą PRL-u! Nie ma i nie bedzie na to mojej zgody! Obysmy tylko zdrowi byli! 

GuralBeatboX

#232 Hańba, wstyd!

2016-09-24 16:38

To jest hipokryzja, skandal ta osoba godzi imię naszego kraju, nie pozwolę żeby stała na straży edukacji narodowej...