PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

ptasiek

#1026 Re: Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:51

#1019: mały człowiek - Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

pani ma prawo pisać petycję,nie zabraniam, a ja poproszę, żeby sektą pana puzyny zajęła się ABW

ja już to napisałem wcześniej ale pan puzyna wykasował wszystkie informacje, które Wy podajecie - odciął sie od tego co mówi

już na stronie inicjatywy bzdury i sułdwi nie ma linku do strony iddd.de

już nie ma doskonałych plakatów autorstwa Pana Puzyny - dlaczego się wycofał? dlatego, że zarzuciłem panu puzynie matactwo, a może dlatego że rozpowszechnia brednie

 


Gość

#1027 Re: Re: Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-07 23:28

#1001: alternauta - Re: Re: Do kol.Ptaśka

panie puzyna czy myślisz pan, że jak kasujesz pan swoje własne wpisy z swojej wlasnej strony z tego samego adresu ip, to tego nikt nie widzi, dlaczego pan to robisz?? przecież byłeś pan tak oświecony plakaty zamieszczales a teraz nic

czy dlatego, żeś pan nieprawdę pisał ale widzisz pan ja mam wszystko zapisane panskie wypociny panskie plakaty ktore nagle staly sie niedostepne i teraz niech pan pamieta bede pana nawiedzal bo jestem panskim sumieniem zapamietaj to sobie pan do konca zycia i nie mieszaj sie z hamburga w sprawy Polaków

 


Gość

#1028 gościu, bądż uprzejmym gościem.....

2011-12-08 00:08

nie trudż się! Nie obrażaj !!!
Próżne pisanie....
Masz ochotę to napisz do kogo tylko chcesz i konwersuj...a tu nie zaśmiecaj...

ptasiek

#1029 Re: Re: Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-08 00:10

#1001: alternauta - Re: Re: Do kol.Ptaśka

to tak samo jak istniej niezależny 2-miesiecznik z antrktydy, wydają go rasowi inuici ale nie powiem jak on się nazywa i nie podam artykulow z ktorych posiadam te informacje

co pan myślisz, a pisali  wtym pańskim 2-miesieczniku o czym innym czy tylko o Polsce??

na playstation sa te same gry


Gość

#1030

2011-12-08 00:44

Juz nasi geolodzy podarowali niemieckim geologom tajne informacje o naszych skarbach pod ziemią za przysyłanie nam skroplonego CO2 z Brandenburgii, bo tam już zdążyli tego dużo nagromadzić.
Tam jest wielki opór społeczny, ludzie masowo protestują, pilnują swoich gruntów więc przyszli tutaj, gdzie zmanipulowany, oszukiwany naród nie będzie w stanie tego wszystkiego skontrolować i przeciwstawić się.
Tak to oto Instytut Geologiczny finansowany z naszych pieniędzy wykonuje wroga robotę.
Popieram te petycje, bo nie chcę by Polska została zamieniona w pustynię i składowisko niebezpiecznych odpadów dla innych krajów
Człowiek mały
Kutno

#1031 Re: gdzie ten periodyk

2011-12-08 00:51

#1030: -

Opracowanie OSG pokazuje komercjalne nastawienie naukowców pracujących na zlecenie wielkich korporacji amerykańskich. Kto zamawia i płaci - ten dostaje co zamówił.
Jednostronne ukierunkowanie na osiągnięcie celów zleceniodawców, pozwala żądać kosztem innych branż gospodarczych, podatkowego uprzywilejowania, zniesienia niewygodnych przepisów oraz pozwala proponować wprowadzanie obcych państw w energetyczną ślepą uliczkę.

Jakby bakterie miały rozum to można by porównać politykę amerykańską każdej branży, całej gospodarki i całego kraju do polityki bakterii - rozmnażać i zarażać - ile się da, aż się wykończy gospodarzy.

Krzysztof Puzyna
webmaster@umtsno.de
http://iddd.de

źródło pracy naukowej OSG:
OSG - źródło znane autorowi.

może też tylko znany autorowi

PS. ale jesteś twardy,


Gość

#1032

2011-12-08 09:27

PPP
Posłuchałem , przeczytałem , podpisałem
nemo

#1033

2011-12-08 09:30

Magdalenka , a potem Film "Nocna Zmiana" i "Plusy Dodatnie i Ujemne" to preludium do obecnej demokracji

Gość

#1034

2011-12-08 10:21

Tak by było jasne ,by nie było najmniejszych wątpliwości-to zadanie rządzących.

Gość

#1035 ptaśku, gościu, bądż uprzejmym gościem.....

2011-12-08 11:19

#1028: - gościu, bądż uprzejmym gościem.....

nie trudż się! Nie obrażaj !!!
Próżne pisanie....
Masz ochotę to napisz do kogo tylko chcesz i konwersuj...a tu nie zaśmiecaj...


Gość

#1036 mały człoweku =ptaśku, gościu, bądż uprzejmym gościem.....

2011-12-08 11:21

#1035: - ptaśku, gościu, bądż uprzejmym gościem.....

nie trudż się! Nie obrażaj !!!
Próżne pisanie....
Masz ochotę to napisz do kogo tylko chcesz i konwersuj...a tu nie zaśmiecaj...


Człowiek mały
Kutno

#1037 Re:

2011-12-08 12:40

#1036: - mały człoweku =ptaśku, gościu, bądż uprzejmym gościem.....

jak nie zauważyłeś jestem uprzejmy, ale jakoś się nie mogę doczkać źródła wiedzy pana P, M i gościa.


Gość

#1038

2011-12-08 13:27

Jaki kolwiek odzew do tej petycji pokaże tak naprawdę kto martwi się o swój kraj bardziej niż o swój portfel

Gość

#1039 Jacy głosujący taki rząd

2011-12-08 13:29

Największą pretensje powinniśmy mieć do ludzi którzy oddali głos na zdradziecką partie Tuska.
No chyba że wybory są fałszowane co wydaje mi się mało prawdopodobne,
alternauta

#1040 Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

2011-12-08 15:30

Jest to 2-miesięcznik NEXUS "Nowe Czasy" w wersji polskie za całe 10 PLN. Dość trudno dostępny.Dla zainteresowanych prawdą, czasami jednak trudną do zrozumienia.Zaryzykujcie 10 zł i poczytajcie...Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

P.Ptasiek i inni.Nie mam nic wspólnego z p.Puzyną.Wystarczy sprawdzić adres IP. I proszę o zaprzestanie insynuacji pod moim adresem!Cała ta pseudodyskusja jest coraz bardziej niesmaczna.


Gość

#1041

2011-12-08 15:32

Wszystkie wybory były i są fałszowane a u steru władzy zasiadają marionetki posłuszne rządowi światowemu, który dąży do depopulacji ludzkości.
Nas Polaków ma zostać 18 milionów wg. Geremka a według Wałęsy 15 milionów.
Ta własnie ustawa i wydane koncesje są tego dowodem.

Zróbmy wszystko aby ta ustawa nie weszła w życie.
Najwazniejsze jest uświadamianie rodziny i znajomych o wiszącym niebezpieczeństwie o tym zamachu na nasze prawo do życia.
W pełni zgadzam się z treścią petycji i będe próbował przekonywać to jej podpisania nawet tych, którzy tkwią w fałszywym przekonaniu, że gaz łupkowy jest dla nas żyłą złota. Oj, nie dla nas ale dla obcych koncernów.
Nam rząd pozostawił jedynie prawo do umierania.

ptasiek

#1042 Re:

2011-12-08 15:38

#1041: -

zajmij się pani lepiej wytępieniem bobrów i likwidacją obszarów natura 2000


Gość

#1043

2011-12-08 16:18

Dość samowoli i łamania Konstytucji Polski.
Ptasiek

#1044 Re: Re:

2011-12-08 16:20

#1042: ptasiek - Re:

Chcę dodac jeszcze do tego mojego wpisu nr.1042, że muszę tak pisać, bo mam taki nakaz od szefa.

Słuzba nie drużba.

ptasiek

#1045 Re: Re: Re:

2011-12-08 16:26

#1044: Ptasiek - Re: Re:

pani wszystko przeszkadza i bobry i natura 2000 i telefony i wiercenia jest coś co pani nie przeszkadza?


Gość

#1046 Kamil

2011-12-08 16:30

Spotkamy się 10 stycznia o godzinie 8.00 na Nowym Świecie w Warszawie. yotube>10 styczniaw Warszawie.
Przyjde napewno i zabiorę ze sobą znajomych,sąsiadów.
Spartakus.

#1047 Re:

2011-12-08 18:33

#25: -

Niestety rzeczywistość wygląda tak, że jeśli się pozwoli ludziom wybierać to wybiorą to co jest dla nich najgorsze. Odwoływanie się do społeczeństwa jest absolutną naiwnością. Ludzie świadomi tego, że władze w Polsce działają przeciwko Polsce i przeciwko Polakom powinni w końcu wyjść do politycznej gry o ukonstytuowanie normalnych władz. Czekanie, że ktoś zrobi to za nas oznacza oddanie się w niewolę.


Gość

#1048

2011-12-08 19:45

Prezydent Komorowski to największy zdrajca Polski!!!!! Za coś takiego powinna być kara śmierci.
Człowiek mały
Kutno

#1049 Re: Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

2011-12-08 21:21

#1040: alternauta - Tajemniczy 2-miesięcznik z Australii -dl p.Ptaśka i innych, nie tylko

Nexus faktycznie źródło wiedzy!! Gratuluję wyboru!!!! Faktycznie taka prawda jest trudna do zrozumienia, ale przynajmniej wiem skąd biorą się te wszystkie fantasmgorie.


Gość

#1050

2011-12-08 21:57

Petycję popieram w całej rozciągłości