PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

alternauta

#1001 Re: Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-07 18:51

#901: ptasiek - Re: Do kol.Ptaśka

Mylisz się kol.Ptasiek!Jestem w jednej osobie-nie podszywam się pod kogokolwiek! (ani pod.p.Puzynę, ani pod mocnynarek, ani pod żadnego gościa).Jestem sobą-mój nick "alternauta".Moje wpisy dotyczące np.hydraulicznego szczelinowania i Islandii pochodzą zupełnie z innego źródła- istnieje australijski niezależny 2-miesięcznik, mało znany w Polsce ( a szkoda, bo tam można się dowiedzieć zupełnie innej prawdy, ale czy prawda czasami nie kole w oczy?).Na stronę p.Puzyny nawet nie zajrzałem, mam inne źródła i własne przemyślenia.

Tu prośba do admina forum -cała dyskusja na tym forum wygląda coraz bardziej... jak typowa pyskówka w maglu, inwektywy, pomówienia, zacietrzewienie, i wręcz bałagan.Czy nie można uporządkować forum, podzielić na wątki, a "warchołom" dać bana?I czy tak będzie w nieskończoność, bo już jest wiele powtórzeń ?Może pora podsumować sprawę petycji, wyciągnąć wnioski i zakończyć.

 


Anonymous

#1002

2011-12-07 18:54

Chcę nie tylko podpisać petycję ale również uczestniczyć w protestach.
ptasiek

#1003 Re: Re: Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-07 19:16

#1001: alternauta - Re: Re: Do kol.Ptaśka

Panie alternauto nie będe się z Panem spierał, kim Pan jesteś czy nie jesteś, ja już napisałem podpisujesz się pod tekstem Pana Puzyny,

a tak poza tym chętnie się dowiem o tym tajemniczym 2-mięsięczniku z australii który ma takie świetne wiadomości na tematy o których Pan piszesz. Ja bym chętni poznał nazwę tego tajemniczego 2-miesiecznika.  Czy tak jak Pan Puzyna nie będzie Pan ujawniał źródeł swoich rewelacji?

Ja podaje adresy stron nazwy ustaw, a pan podaje niezależny australijski 2-miesięcznik, może tytuł albo nie bądź Pan śmieszny.


Gość

#1004 Z przebogatej dyskusji.....

2011-12-07 19:49

wynika pojedynek:miliony Polaków zatroskanych o przysżłość swoja i naszej OJCZYZNY, przeciwnych zdradzieckiej ustawce kontra jedynie.... ptasiek = mały człowiek "twórca" szatańskiego, przewrotnego prawa..

Za obrażanie Polaków, za drwiny, za szydzenie i mącenie dla mącenia Mówimy stanowczo : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!
ZOSTAŁ OBNAŻONY i..... WYSTAWIONY NA CHŁOSTĘ !!!
i nie tylko na chłostę.......
ptasiek

#1005 Re: Z przebogatej dyskusji.....

2011-12-07 20:04

#1004: - Z przebogatej dyskusji.....

popatrz chory umyśle na podpisy jak tam widzisz milony Polaków to ja dalej polecam okulistę,

pozdrawiam

i jak okulista nie pomoże to psychiatrę polecam, ale jak to nie pomoże i dalej będzię pani widziała przekręt to nie ma już dla pani pomocy, jedyne rozwiązanie to się zamknąć w jakiejś pustelni, gdzie nie bedzie żadnych waszych wyimaginowanych spisków, lekarstwa na to pomagają

 


Gość

#1006

2011-12-07 20:56

Skoro to dla ptaśka nic nie znaczy tyle podpisów to po co tak sięnadwyręża i marnuje swój czas zamiast pilnować odwiertów.
człowiek mały

#1007 Re: Re: Re: Do kol.alternauta

2011-12-07 21:02

#1001: alternauta - Re: Re: Do kol.Ptaśka

Ja też uniżenie proszę o podanie tytułu tegoż niezależnego 2-miesięcznika, który jest nie tylko mało znany, on jest w ogóle nieznany.

Proszę, ja proszę

Co do strony pana P. trzeba koniecznie zajrzeć, aby prawdę objawioną poznać.


Gość

#1008 Re:

2011-12-07 21:04

#1006: -

Stalin mawiał, że lepiej tysiąc niewinnych posadzić niż jednego winnego wypuścić, a Ptasiek ma inne cele w życiu! Lepiej jednego uratować niż miałby się do tych milionów dopisać

ptasiek

#1009 Re:

2011-12-07 21:08

#1006: -

ponieważ, to nie po chrześcijańsku zostawiać zagubione owieczki bez pomocy i bez wyjaśnienia najprostszych prawd

dlatego szanowni państwo

człowiek mały

#1010 gdzie ten periodyk

2011-12-07 21:35

Opracowanie OSG pokazuje komercjalne nastawienie naukowców pracujących na zlecenie wielkich korporacji amerykańskich. Kto zamawia i płaci - ten dostaje co zamówił.
Jednostronne ukierunkowanie na osiągnięcie celów zleceniodawców, pozwala żądać kosztem innych branż gospodarczych, podatkowego uprzywilejowania, zniesienia niewygodnych przepisów oraz pozwala proponować wprowadzanie obcych państw w energetyczną ślepą uliczkę.

Jakby bakterie miały rozum to można by porównać politykę amerykańską każdej branży, całej gospodarki i całego kraju do polityki bakterii - rozmnażać i zarażać - ile się da, aż się wykończy gospodarzy.

Krzysztof Puzyna
webmaster@umtsno.de
http://iddd.de

źródło pracy naukowej OSG:
OSG - źródło znane autorowi.

może też tylko znany autorowi
ptasiek

#1011 Przepraszam wszystkich kórych obrażałem i stawiam sie do dyspozycji Polaków

2011-12-07 21:45

Za obrażanie Polaków, za drwiny, za szydzenie i mącenie dla mącenia Mówimy stanowczo : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!
ZOSTAŁ OBNAŻONY i..... WYSTAWIONY NA CHŁOSTĘ !!!
i nie tylko na chłostę.......

Gość

#1012 Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 21:47

#1011: ptasiek - Przepraszam wszystkich kórych obrażałem i stawiam sie do dyspozycji Polaków

Przepraszam za obrażanie Polaków, za drwiny, za szydzenie i mącenie dla mącenia

Przyznaję się : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!
ZOSTAŁ OBNAŻONY i..... WYSTAWIONY NA CHŁOSTĘ !!!
i nie tylko na chłostę.......

ptasiek

#1013 Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 21:48

#1012: - Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

#1012 Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 21:47

 

#1011: ptasiek - Przepraszam wszystkich kórych obrażałem i stawiam sie do dyspozycji Polaków

Przepraszam za obrażanie Polaków, za drwiny, za szydzenie i mącenie dla mącenia

Przyznaję się : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!
ZOSTAŁ OBNAŻONY i..... WYSTAWIONY NA CHŁOSTĘ !!!
i nie tylko na chłostę.......

ptasiek

#1014 Re: Przepraszam wszystkich kórych obrażałem i stawiam sie do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:14

#1011: ptasiek - Przepraszam wszystkich kórych obrażałem i stawiam sie do dyspozycji Polaków

debilu nie podpisuj się za ptaśka, bo to są sprawdzone komunisteczne sposoby, ale widze że jak argumentów brak to i prowokacja jest dobra

teraz usiadź przeczytaj jeszcze raz i zastanów sie czy to co powiedziałaś pierdolnięta babo nie działa na twoją niekorzyść,

następnie zastanów się jeszcze raz, później idź zapytaj proboszcza zrozum, to co ci powiedzieli i napisz coś

 

mały człowiek

#1015 Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:21

#1012 Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków
2011-12-07 21:47



Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

Przepraszam za obrażanie Polaków, za drwiny, za szydzenie i mącenie dla mącenia

Przyznaję się : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!
ZOSTAŁ OBNAŻONY i..... WYSTAWIONY NA CHŁOSTĘ !!!
i nie tylko na chłostę.......
Ptasiek
Gość

#1016

2011-12-07 22:24

W ramach przeprosin wypłacę odszkodowania dla Kaszubów.Jutro zaplanowałem podróż w okolice kamiennych kręgów.

ptasiek

#1017 Re: Re: Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-07 22:25

#1001: alternauta - Re: Re: Do kol.Ptaśka

panie alternauto ja bym chętnie ten dwumięsięcznik zobaczył na oczy albo w iternecie przeczytal, ale pan dalej tytułu nie podajesz

mnie to już na tej stronie o różne rzeczy posądzali, ale pan jest posądzony o zdradę stanu, i cieszyć mnie będzie to jak by Pana zamknęli i poddali przymusowemu badani psychiatrycznemy, bo z takimi wizjami to pan zajdziesz tak daleko jak hitler nie pozdrawiam

 

ptasiek

#1018 Re: ptasiek

2011-12-07 22:26

#1016: - ptasiek

a za co chcesz Pan płacić odskodowanie?? bo nie rozumie

mały człowiek

#1019 Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:26

#1015: mały człowiek - Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

pogrubiam aby było wyrażniej:

Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

 

Przepraszam za obrażanie Polaków, za drwiny, za szydzenie i mącenie dla mącenia

Przyznaję się : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!


ZOSTAŁ OBNAŻONY i..... WYSTAWIONY NA CHŁOSTĘ !!!
i nie tylko na chłostę.......

człowiek mały

#1020 Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:30

#1015: mały człowiek - Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

Oj Panie drogi!! Zrobisz wszystko, aby Twoje było na wierzchu. Odwołujesz się do wiary, nauki, ludzi. Piszesz "MY POLACY"

Jednocześnie siedzisz w Hamburgu, posługujesz się kłamstwem i insynuacją. Jak się to ma do prawd, które głosisz?

Najpierw był zabójcze telefony, teraz łupki. Największym zagrożeniem jesteś Ty sam dla siebie samego. Warto się udać po pomoc do jakiegoś specjalisty, to chyba jest jakoś uleczalne....

Teraz posługujesz się moim nick'em i po co to wszystko? Wstyd, wstyd


Gość

#1021 ja ptasiek = ja mały człowiek PRZEPRASZAM

2011-12-07 22:32

Przyznaję się : KONIEC !!!
TEN LUDOBÓJCZY PRZEKRĘT WSZECHCZASÓW SIĘ NIE UDAŁ !!!!!



Człowiek mały
Kapsztad

#1022 Re:

2011-12-07 22:37

#1000: -

Wejdź na stronę http://www.pgi.gov.pl/ tam się dowiesz wszystkiego, co jesteś w stanie zrozumieć

ptasiek

#1023 Re: Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:37

#1019: mały człowiek - Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

ja już wam odpowiedziałem

ale jak ktoś jest zaślepionym kretynem tak jak pan/pani wy piszący z niemiec i nie płacący rachunków w polsce nie mają na szczęście nic do gadania

możecie się - nie wiem co wy tam w hamburgu czy w innej niemieckiej mieścienie ale odwal sie pan/pani od Polski

jak bedziesz pan/pani głosował w polsce płacił w polsce podatki, a poza tym nie wyglądał jek ten którego pan dyskryminujesz (bo pański wygląd nie ma nic wspolnego ze słowiańska urodą) to się pan zastanowisz nad tym co piszesz

zwracam sie do panskiego bytu bezosobowo jak by pan nie zauwazyl i nie pisze z uwzglednieniem Polskich czcinek jak by pan ie zauwazy nie stosuje tez interpunkcji jak by pan nie zauwazyl bo dla takiego "pana" nie nalezy sie zaden szacunek a na pewno nie tych co dbaja o dobro Polski

wiec nie mialem przyjemnosci z panem rozmawiac

ptasiek

#1024 Re: Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

2011-12-07 22:42

#1020: człowiek mały - Re: Przepraszam wszystkich których obrażałem i stawiam się do dyspozycji Polaków

no co no odbija im całkiem już nawet nicki przejmują zaraz bedzie, że ptasiek pisał inaczej i podadzą na dowód tego wpis podany jako ptasiek

no pier...

Człowiek mały
Kutno

#1025 oto Wasz dowód

2011-12-07 22:47

Newsweek.pl: Wśród internatów przeciwnych eksploatacji gazu łupkowego furorę robi amerykański film „Gasland”. Przedstawia on tereny eksploatacji gazu jako zdewastowane, a bohaterowie filmu skarżą się na wodę z kranu zawierającą gaz ziemny.
Paweł Poprawa: Film „Gasland” jest takim łupkowym „Pancernikiem Potiomkinem” i wśród osób zajmujących się tym zagadnieniem wzbudza raczej zażenowanie. Obraz jest stworzony przez artystę bez wsparcia eksperckiego i tworzy ideologicznie zaangażowany, emocjonalny przekaz, bazujący na schematach teorii spiskowych. Jest w nim szereg elementów nie tyle nierzetelnych co wręcz zmanipulowanych.

Przykład to szereg razy przywoływane w tym filmie doniesienia o obecności gazu w wodzie pitnej. Istnieją publicznie dostępne raporty z inspekcji i badań w tych lokalizacjach. We wszystkich zbadanych przypadkach — jeśli obserwowano gaz w wodzie — a takie przypadki istotnie stwierdzano, to był to gaz naturalnie występujący w płytkich głębokościach rzędu kilkudziesięciu metrów. Pochodzi on z rozkładu szczątków organicznych zawartych w osadzie. To taki sam gaz jak na biofarmach czy gaz ulatniający się z torfowisk i bagien, niekiedy pod wpływem samoczynnego zapłonu tworzący w takich obszarach spektakularne ogniki. Ma zupełne inną charakterystykę niż gaz ze złoża i jest to dość łatwe do rozsądzenia przy użyciu dostępnych metod laboratoryjnych. Innym przykładem manipulacji jest skażenie rzeki w zlewni Delaware, które istotnie miało miejsce, lecz nie w wyniku eksploatacji gazu łupkowego, a spowodowane było przez kopalnię węgla kamiennego.
Newsweek.pl: Czy zatem nie powinniśmy brać poważnie zastrzeżeń ekologów?
Paweł Poprawa: „Gasland” wydaje mi się szkodliwy, bo ośmiesza dyskusję nad zagrożeniami środowiskowymi związanym z eksploatacją gazu, a ta jak najbardziej jest w Polsce potrzebna. Jest kilka aspektów środowiskowych, którym należy poświęcić dużo uwagi. Jest to przede wszystkim monitoring utylizacji płynów wracających po szczelinowaniu na powierzchnię. Drugim istotnym zagadnieniem jest ograniczanie powierzchni terenu wykorzystywanego do wierceń, jak również minimalizacja jego wpływu na komfort życia ludzi w najbliższym otoczeniu. To ostatnie wiąże się głównie z wymogiem ekranowania akustycznego wiertni, by przeciwdziałać hałasowi, czy też ruchem ciężarówek dowożących sprzęt na teren wiertni. Jest tu jak najbardziej potrzebna działalność aktywistów ekologicznych.

Jednak po ich stronie konieczne jest poświęcenie czasu i wysiłku, by zagadnienie poznać od strony technicznej. Z dotychczasowych doświadczeń współpracy naszego Instytutu ze środowiskami ekologicznymi możemy stwierdzić, że ich podejście w Polsce jest bardzo rzeczowe.
źródło http://biznes.newsweek.pl/film--gasland--to-lupkowy--pancernik-potiomkin-,75522,1,1.html