Stworzenie strefy kibica w Koninie

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Stworzenie strefy kibica w Koninie


Gość

#1

2012-01-20 00:31

Impreza takiej rangi (dodatkowo w czasie lata) zdarza się w Polsce pierwszy raz. Jest to okazja do wspólnego (w tym patriotycznego) dopingowania Naszej drużyny narodowej. Wiadomo, że na stadionie ma szansę zasiąść tylko kilkadziesiąt tysięcy szczęśliwców a pozostałe 15-20 mln Polaków zasiądzie przed telewizory samotnie w domu. Każdy kto był na meczu Naszej drużyny narodowej (niekoniecznie piłki nożnej) wie jakie emocje towarzyszą wspólnemu śpiewaniu hymnu, dopingowaniu i radości ze zwycięstwa. Nie zmuszajmy Polaków tak wspaniałych daniach do pozostania samotnie w domu! Stwórzmy strefę kibica w Koninie!
Uważam, że jest to świetny pomysł i przyciągnie do strefy kibica w Koninie tysiące młodych ludzi nie tylko na mecze polskiej drużyny. Skoro miasto Konin stać na lodowisko, które można robić co roku to musi Nas być stać także na strefę kibica, bo następna taka okazja może być za 20 lub 30 lat.
I proszę pamiętać, że strefy kibiców z telebimami, boiskami (do piłki nożnej, do siatkówki plażowej), placami zabaw, wyposażone w gastronomię i zaplecze socjalne to nie tylko przywilej miast - organizatorów imprezy. W krajach zachodnich takie strefy kibica również zostaną zrobione (jak przy okazji każdych ME czy MŚ w piłce nożnej) dla wspólnego oglądania imprezy mimo, iż miasta tamte czy kraje nie są organizatorami imprezy a jedynie jej uczestnikami.

Gość

#2

2012-01-27 00:15

Jestem za!

Gość

#3

2012-01-30 14:41

lepiej się zjednoczyć niżsamemu siedzieć przed TV I OGLĄDAĆ