Wolny dostęp do Parku Natolińskiego

Wolny dostęp do Parku Natolińskiego / Ogłoszenia / W Parku Natolińskim zastrzelono Prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego, władza przemilcza ten fakt / Komentarze


Gość

#1

2020-09-26 10:05

Park Natoliński powinien być przywrócony społeczeństwu i otwarty jak Łazienkowski...park faktycznie oddano elitarnemu kolegium, zamykając pod pozorem bezpieczeństwa studentów (zatem zamknijmy Uniwersytet Warszawski). Podczad grupowych wycieczek przewodnicy klepią formułkę o zaslugach kolegium dla parku niemal zbawiennych.

Gość

#2

2020-12-19 23:03

Mówmy otwarcie: w pałacu powinno być muzeum, park otwarty dla zwiedzających codziennie i całodzienne! Prywatna szkoła niech sobie wynajmie lokal, co to ma być żeby za darmo użytkowała państwowy pałac, park i rezerwat !!! No błagam ta gadka o czarnym bocianie... W ilu innych miejscach bytuje czarny bocian i jakoś nikt ich płotem nie ogradza i nie udostępnia euro-studentom😏 Pozdrawiam i do walki!
Spacerowicz

#3

2021-02-28 17:54

Na razie to praktyka innych parków Ursynowa wskazuje, że nie ma takiej ścianki by się jej nie dało zapaskudzic, i nie ma takiej konstrukcji by się jej nie dało rozerwać. To może niech Park Natolinski pozostanie pod kontrolą. Jak i Ogród Botaniczny. Odpowiednio prywatną i panstwowa.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...