Uwolnijcie Chrystusa Króla

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnijcie Chrystusa Króla

Gosc

#26 Kroluj nam Chryste

2012-09-23 23:02

A ja napisze tak zyjemy w czasach niesamowitego przyspieszenia technologi jak i przesto jestesmy doinformowani i ja mysle ze kazdy czytal Pismo Swiete i wie co jest napisane w Starym testamecie jak i w Nowym testamecie Kazdy przezywajac droge krzyzowa naszego Boga Zbawiciela rozwaza sobie gdzie ja wtedy moglem byc czy krzyczalem tak jak faryzeusze i uczeni w pismie czy bylem z tymi ktorzy zakladali korone hanby ciernie ,czy tam gdzie byl Piotr czy moze tam gdzie stala Matka naszego Zbawiciela I ja mysle ze nie z milosci zalozono korone cierni nie z milosci ukrzyzowano Pana Naszego Tak to wszystko musialo sie wypelnic , ale dzis jest dwudziestypierwszy wiek , tyle zla sie narobilo ,tyle matactwa wszedzie jest ze tylko Jezus Chrystus Krol krolow Pan panow jest tylko w stanie to zatrzymac i slusznie ktos napisal wczesniej ze Bog jest Krolem Wszech Swiata ,i bedzie Krolem danego Narodu jak ten Narud uzna za Krola. Ja mysle ze aktem milosci bedzie to ze naszego Boga Intronizujemy Korona godna nas dzieci dwudziestegopierwszego wieku korona milosci pozdrawiam Kroluj nam Chryste
Porucznik

#27 Re: Kroluj nam Chryste

2012-09-24 12:36

#26: Gosc - Kroluj nam Chryste

Najpierw musimy uwolnić Króla z lochów - następnie walczyć bedziemy o GODNĄ KORONĘ I BERŁO DLA NASZEGO KRÓLA.

To oczywiste ze JEZUS CHRYSTUS JEST KRÓLEM WSZECHŚWIATA - ale pragnie ON być KRÓLEM NARODU POLSKIEGO

 

Czy znowu NIEBO MA SIĘ BŁAGAĆ O KRÓLOWANIE?

Matka Bożatyle lat PROSIŁA - i KRÓL TAKŻE MA JESZCZE LATA CZEKAĆ NA KORONĘ?

CZYZBY KRÓLOWI SIE NIE NALEŻAŁA?

CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI I WSZECHŚWIATA - OBIECANE JEST NAM LEPSZE JUTRO - wierzymy polityce która nas wprowadza w błąd - ZAUFAJMY I UWIERZMY CHRYSTUSOWI!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-09-25 23:03


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-09-26 13:57


Adam

#30 Re:

2012-09-26 19:22

#1: wierny -

Niech Żyje KRÓl Królów Jezys Chrystus

anna

#31 Uwolnijcie Chrystusa Króla

2012-10-04 15:55

Jak tak mozna, by Obraz Chrystusa Krola byl gdzies tam na boku schowany, to hanba takiego postepowania dlaczego nie daza do Intronizacji tylko ukrywaja Pana i Wladce
anna

#32 Re:

2012-10-04 16:09

#22: -

BRAWO DLA ODWAZNYCH KOMENTARZY.  HANBA ONI TAK SLORZA CHRYSTUSOWI , JAK RZAD POLAKOM KOSCIOL SAM SIE NISZCZY BO MASONI RZADZA KOSCIOLAM KTO SIE NIE ZGADZA TO GO GNEBIA WYPEDZAJA TAK JAK DZIWISZ WYKANCZA WSPANIALEGO POKORNEGO , ALE ODWAZNEGO KAPLANA PIOTRA NATANKA . A- PROPO DLACZEGO NIE BYLO ZADNEGO BISKUPA NA MARSZU,, OBUDZ SIE POLSKO '' TYLU BISKUPOW CHOCIAZ POLOWA POWINNA WYJSC,  ALE COZ MOZNA ZADAC OD MASONOW KIEDY ONI SLOZA ZLU PRZECIW KOSCIOLOWI I NARODOWI ? HANBA W KOSCIELE I ZDRADA .

GWIAZDA

#33

2012-10-04 18:48

#32: anna - Re:

BRAWO PANI ANNO!

MY SIĘ NIE PODDAMY!!

ROZSYŁAJCIE TĘ PETYCJĘ WSZĘDZIE NA CAŁY ŚWIAT!

NIECH PRZYPISÓW PRZYBYWA I W KOŃCU SIĘ NAM UDA UWOLNIC NASZEGO KRÓLA!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-10-07 00:51


Wlodek

#35

2012-10-11 16:45

W Bogu nadzieja
Wlodek

#36

2012-10-11 18:53

Gośc 25 dobrze napisał .
Czy potrafimy przebaczyc wrogowi i go pokochac?
Przebaczyć ze zrozumieniem ,on nie wie co czyni
Z Bogiem
Basia - Chicago

#37

2012-10-15 20:10

Bóg zapłać za tę petycję.
Gdyby nie ona w życiu nie znałabym takich informacji.
Niech autora BÓG MA W SWOJEJ OPIECE
OlaWWA

#38

2012-10-17 18:02

Normalnie wstyd POLACY!
POLONIA ZA GRANICAMI KRAJU WIĘCEJ WALCZY O KRÓLA NIŻ MY W POLSCE ZEBRANI
PANI

#39

2012-10-29 17:29

CHRYSTUS KROLEM, CHRYSTUS BOGIEM ,CHRYSTUS CHRYSTUS WLADCA NASZ.

Gość

#40

2012-10-29 17:37

A MOZE PISZMY PISMA MEILE NIE WIEM CO JESZCZE DO TYCH KTORZY NIE CHCA ABY CHRYSTUS KROL ZOBACZYL SWIAT.
arge

#41

2012-10-29 22:53

Rozgłaszajcie petycję na cały świat.
Piszcie pisma i wysyłajcie masowo.
Nie każdy wie o tej petycji - a powinien każdy wiedzieć.
walczmy o swoje i walczmy o NASZEGO KRÓLA
marcio gawrosz zolborski

#42

2012-11-07 00:29

Kochani Ojcowie! dla mnie osobiscie to jest imeratyw.mysle ze dla Was tez. Ojczyzna w potrzebie. BOG prosi! a ma prawo rzadac. dla mie prosba Boga jest rozkazem. jak rozumuje w sprawach wiary i je wypelnialem tam w Australii moze dac swiadectwo prawdzie przewielebny Ojciec Prowincjal O Augustyn.tam tez dostalem nieprawdopodobne laski ktore wstrzasnely moim zyciem jak i tymi ktorzy te swiadectwa ogladali. dlaczego ja? zadaje sobie te pytanie od dawna i od niedawna mam odpowiedz. jest to straszne wyznanie ale wypowiedziane po to aby znow pasterze nie popelnili tych samych bledow jeszcze raz. musze nadmienic ze jestem dzieckiem powstania Warszawskiego ktore przezylo te cala gehenne w ramionach mojej matki uczestniczki tych zmagan i madlacej sie do Boga Wszechmogacego orzaz do naszej Oredowniczki z Jasnej Gory co pamietam do tej pory i czesto w snach przezywam na nowo i pytam sie ile jeszcze wody w Wisle ulynie i czy nie przebrala sie miara tam wysoko juz tak ze ratunku nie bedzie. dzis wiem ze: Izralel odrzucil Mesjasza! oni do dzis czekaja na Jego przyjscie zapominajc ze zabili Go juz w ciele. wybranstwo bedzie zabrane a dane temu kto wypelni. NA CO CZEKACIE? Jerozolima splynela krwia.Francja wlasnie za te odmowe tez spynela krwia . splynela krwia Hiszpania . splynela Polska a szczegolnie moje Warszawa. i znow moze splynac drugi raz. czas konca besti sie dopelnia. biada temu i tym ktorzy nie rozpoznaja znakow czasu. a sa! i i dowody tych znakow sa i beda coraz bardziej potezniejsze. beda mieli oczy a nie beda widzieli beda mieli uszy a nie beda slyszeli. jednym z dosc mocnych znakow byla sniezyca 3 maja. geneza tych faktow jest dosc wymowna ale czy ktos zadal sobie trud zapytac dlaczego? blagam Was drodzy kaplani OJCZYZNA MOJA JAK I WASZA W POTRZEBIE! czy wolno nam zawiesc nasza Matke i jej Syna. POLSKA JEST NA PROGU UNICESTWIENIA. otwarta wojna z kosciolem juz sie zaczela. gina tak latwo wieni jak i kaplani. jesli tak dalej pojdzie nie bedzie wiernych bronic kaplanow. jest to ostatni czas i oby byl wykorzystany tak jak Bog pragnal
maja

#43

2012-11-11 22:35

Kościół jest w trudnej sytuacji, to do nas zależy czy będziemy wypełniać Bożą Wolę tu na ziemi.
Bez modlitwy i nawrócenia nie będzie Intronizacji.....
Jolinar

#44 Intronizacja

2012-11-18 00:24

Rusin

#45

2012-11-20 05:04

Najważniejsze w Kościele jest pełnic wolę Jezusa.Czy wierzycie w to, że Bóg się objawia także dziś?

Gość

#46

2012-11-20 18:27

Dobry Jezu królój nam zawsze.Andrzej.

Gość

#47

2012-11-27 17:43

SLUCHAJCIE RADJA MARYJA POLECAM.ZNAJDZIESZ COS DLA SIEBIE DLA KAZDEGO POCZAWSZY OD DZIECI DO NAJSTARSZYCH.

Gość

#48 Re JA WIERZE ZE PAN JEZUS OBIAWIA SIE WYBRANYM OSOBOMI DAJE NAM PRZEZ TE OSOBY WSKAZOWKI JAK ZYC.

2012-11-27 17:46

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2012-12-06 04:27



Gość

#50

2012-12-12 14:11

Ponownego przyjścia Chrystusa i zapowiadanego końca świata nie będzie tak długo, jak długo Chrystus będzie siedział w lochach u Paulinów na Jasnej Górze. A Oni wypuścić Go nie zamierzają.