AKT WOLI NARODU

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji AKT WOLI NARODU

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-15 05:15


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-15 05:21


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-15 05:23


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:25


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:26


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:27


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:28


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:29


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:29


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:30


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:31


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:32


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-05-17 04:32



Gość

#689

2013-06-12 11:40

Popieram

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-06-12 19:14



Gość

#691 Po prostu. Program Tomasza Sekielskiego - Atomowy koszt atomu

2013-07-11 16:14

Atomowy koszt atomu

http://youtu.be/SEQyJz2Jrx4

Gość

#692

2013-08-12 07:34

Jestem za. Dość już kłamstw, oszustw. kradzieży majątku i opluwania NARODU.

Gość

#693

2013-09-30 15:03

Zamiast biadolić i narzekać, czas zacząć myśleć, kojarzyć fakty i sensownie działać...

Gość

#694

2014-03-16 15:17

Podpisałam petycję w 2012/2013, ale nie znalazłam swojego nazwiska wśród sygnatariuszy, więc podpisuję powtórnie.Czyżby inicjator akcji się zniechęcił i zaniechał dalszego jej prowadzenia? Zmieniłam komputer i nie śledziłam przebiegu, ale akcja "siadła". Pozdrawiam W.Pajewska

Gość

#695 Podpis pod Petycją Akt Woli Narodu

2014-03-16 17:23

Przepraszam, przejrzałam powtórnie listę sygnatariuszy i znalazłam swój podpis poz.125 z 10 I 2013 r. Wobec powyższego proszę o usunięcie powtórnego podpisu z poz. 408 z 16 III 2014 r. Jeszcze raz przepraszam, pozdrawiam, WP.
K.P.

#696 Re: To nie jest tylko moja inicjatywa

2014-03-17 14:16

#694: -

Szanowna Pani Pajewska.

Jestem inicjatorem, ale to nie znaczy, że inni nie mają się przyłożyć, jeżeli im zależy. Mam jeszcze nadal duże problemy z prowadzeniem strony na FB, gdyż nie mam komórki. Poza tym wielokrotnie administracja FB blokowała stronę FB, blokowała mi konto i dostęp do FB, gdyż były włamania osób jakoby "nieupoważnionych" na moją FB-stronę- przypuszczam że chodzi o samych adminów FB.  Jak znajdę czas to pójdę do sklepu, kupię komórkę i potwierdzę  zameldowanie strony na FB. Wtedy będzie można Akt Woli Narodu reklamować na Facebooku.

W innych miejscach Internetu robię to, lecz nie tylko ja trafiam na opór polskiego ciemnogrodu i ludzi broniących ukradzione.

Pozdrowienia i jeżeli ma Pani zainteresowanie to niech Pani działa, informuje ludzi, zrobi informację, wciska ludziom ulotki na dworcu, rozlepia plakaty!

Wszystko można robić. Na stronach ciemnogrodu, jest wiele notek o naszej inicjatywie:

http://iddd.salon24.pl/tag/217311,awn

oraz

http://idb.neon24.pl/tag/68939,awn

lub tu

interia360.pl/tag/awn,44067   - (bez linka gdyż na petycjeonline, są tylko dwa linki dozwolone)

Niech inni przynajmniej tyle zadziałają, ile ja.

Jeżeli ludzie o możliwości AKTU WOLI NARODU nie wiedzą to się też nie podpiszą.

jakis

#697 Re: bo ludzie nie wiedza o tej petycji

2014-03-29 01:23

jakiś

#698 Re: Dlaczego od 14 października 1988 roku?

2014-03-29 01:34

#18: Andrzejek - Dlaczego od 14 października 1988 roku?

prawo moze nie powinno działać wstecz ale jeśli prawem było bezprawie to trzeba naprawić i zminimalizowac koszty tego bezprawia

 

WOLVERINE

#699 Re: Re:

2014-04-03 21:47

#7: - Re:

abcdef

PRZEBUDZENIE - petycja do społeczeństwa

Trzeba zmienić kilka zasad w ordynacji wyborczej, żeby stała się demokratyczną i zgodną z definicją demokracji w 100%.

1. – tyle co oddaje się maksymalnie głosów (ZA) drugie tyle powinno być głosów przeciw, czyli (NIE)

2. – ile głosów chce oddać, – jakich – i na kogo - powinno zależeć od wyborcy, powinno być tylko ograniczenie co do maksymalnej ilości.

3. – do sejmu będą przechodzić kandydaci według ilości otrzymanych głosów (ZA) pod warunkiem że nie będą mieli tyle samo głosów przeciw albo więcej.

4. – premierem zostaje kandydat, który otrzyma najwięcej głosów (ZA), i tworzy rząd z tych, którzy dostali się do sejmu, zgodnie z wolą większości.

5. – na karcie wyborczej do głosowania przy każdym nazwisku, dodatkowy kwadracik pod znakiem (NIE).

6. Okręgi jednomandatowe, plus lista krajowa.

TEGO POWINNO DOMAGAĆ SIĘ SPOŁECZEŃSTWO, JAK CHCE ŻYĆ W DEMOKRACJI !!! Oczywiście nie ma innego sposobu niż wyjście społeczeństwa na ulice.

GŁOSY SPSZECIWU SPOŁECZEŃSTWA NA WYBORACH, POWSTRZYMAJĄ KUMULOWANIE SIĘ PATOLOGJI U ŹRÓDŁA, CZYLI W SEJMIE!!! Obecną ordynacje wyborczą politycy uchwalili dla siebie żeby mieć monopol na bycie w sejmie - a nie dla społeczeństwa żeby żyło w demokracji !!!! Politycy tworzą patologiczne prawo, i według tych patologicznych zasad każą żyć całemu społeczeństwu. Większość społeczeństwa nic nie może zrobić, bo nie ma głosu sprzeciwu na wyborach, nie może się sprzeciwić żadnemu politykowi, bo jest podstępem ubezwłasnowolniona!!! Czyli tak naprawdę nie ma żadnej demokracji, tylko podstępna dyktatura większości polityków, którzy działają na rzecz najbogatszych. I robią ludziom wodę z mózgu!!! W masonizmie państwa się zadłużają, korporacje bogacą a społeczeństwa biednieją. Głosy sprzeciwu społeczeństwa na wyborach będą kształtowały demokracje, a bez głosów sprzeciwu kształtuje się "pieprzony" masonizm, który zezwierzęca ludzi.

{ Definicja demokracji (Demokracja – ustrój polityczny i forma sprawowania władzy, w których źródło władzy stanowi wola większości obywateli) } - Wyborca powinien mieć możliwość w pełni wyrazić swoją wolę na karcie wyborczej do głosowania.

Demokracja i wolność dla Człowieka to, możliwość wyrażenia swojego sprzeciwu na karcie wyborczej do głosowania. Jeżeli nie ma takiej możliwości to znaczy że jest politycznie ubezwłasnowolniony. A społeczeństwem ubezwłasnowolnionym jest łatwo manipulować i sterować. To właśnie głosy sprzeciwu zastąpią wyjście społeczeństwa na ulice, ale żeby tak się stało, najpierw trzeba wyjść na ulicę po głosy sprzeciwu!!! Demokracja jest dobrym ustrojem, problem w tym że jej nigdy nie było!!! W demokracji bogaty ma pieniądze, polityk ma władze, a biedny ma głos sprzeciwu na wyborach!!! W demokracji po każdej kadencji politycy są rozliczani przez społeczeństwo głosami sprzeciwu na karcie wyborczej do głosowania. To co jest obecnie - to jest parodia wyborów i parodia demokracji!!! W prawdziwej Demokracji Społeczeństwo uczy się myśleć - a Politycy uczą się działać na rzecz kraju i większości społeczeństwa. W ten oto sposób jest pozytywna celowość działania!!!

proszę o podpisy pod petycją:

ps. proszę to rozpowszechniać.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2014-04-03 23:14