Petycja o emisję serialu "Supernatural 5 sezon" na kanale TVN 7


Gość

#1

2013-03-28 11:42

Stacje telewi zyjne same strzelają sobie w kolano - zamiast dobrego serialu o normalnej porze, sitcomy i romanse.Błłłe.A normalny człowiek przestawia się na interent bo bez niego nie miałby co oglądać .
sandra

#2

2013-03-30 14:54

co za kretyn pisał tę petycję? Bez ładu i składu, literówki, błędy. WSTYD! Z takim czymś do telewizji???? Powodzenia.
ataner4791@interia.pl

#3

2013-08-01 18:51

No cóż W Polsce toczą się dyskusje: Czy ściąganie z internetu powinno być legalne, czy jest to moralne, czy jesteśmy piratami bądź też złodziejami! Ja bym bardzo chciała zobaczyć Supernatural w telewizji - legalnie Tylko że cały świat czeka z niecierpliwością na 9 sezon a my zatrzymaliśmy się na 4 Jesteście naprawdę super telewizją To nie jest z mojej strony podlizywanie się Puszczacie naprawdę fajne filmy Dzięki Wam zaczęłam oglądać ten serial Puszczacie go czasem zbyt późno, jest mało reklam zachęcających do oglądania, a ja zaczęłam go oglądać właśnie dzięki reklamie Ustosunkujcie się jakoś do tej naszej biednej petycji, może bez ładu i składu z błędami, jak to napisała sandra ale napisanej przez Waszych widzów
Marcela

#4

2013-08-06 18:15

Chciałabym to podpisać, bo jako jedna z, dość licznej, grupy fanów Supernatural, z chęcią obejrzałabym serial na ekranie swojego telewizora, ale... No, właśnie, "ale". Na początek trzeba byłoby napisać petycję jeszcze raz, żeby miała ona trochę więcej niż odrobinę sensu i nie zawierała błędów. Jeśli ma ona zwrócić czyjąś uwagę, to jedynie pedagogów i nauczycieli, którzy zapewne byliby załamani czytając ten tekst.
fanka supernatural

#5

2013-08-13 15:37

Nie wiem do kogo mamy się udać aby zwrócono na nas uwagę Do jakiego dyrektora, szefa, prezesa Przecież serial ma naprawdę wielu zagorzałych fanów Wystarczy wejść na filmweb i zobaczyć stronkę z Supernatural. 17.856 osób ogląda ten serial a 8.509 osób chce go zobaczyć Czy to mało A to tylko filmweb... Słyszałam że stacja nie zamierza zakupić kolejnych sezonów z powodów religijnych Chciałabym usłyszeć że to nie prawda Nie chce mi się wierzyć że to mogłaby być prawda... Dlaczego więc zakupiono sezon 4 nie przejmując się moralnością religijną W końcu to tam właśnie pojawiają się złe anioły, Lucyfer zostaje uwolnony z klatki i wiele, wiele innych motywów religijnych
Lindir

#6

2013-08-13 18:34

Podpisałabym tę petycję z chęcią, gdyby została napisana bezbłędnie. Nie podpisze się pod czym, czego mogę się wstydzić. Niestety.

Gość

#7

2013-08-13 20:04

Ten serial podbił moje serce od pierwszego odcinka i bardzo chętnie obejrzałabym - podobnie jak wielu innych widzów, dalsze przygody Sama i Deana.
majster

#8

2017-09-10 22:45

i wkońcu sie doczekalismy od 14 wrzesnia w tvn7 o 22 nie z tego swiata :D juz doczekac sie nie moge