30 tysięcy w tydzie? Damy radę!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji 30 tysięcy w tydzie? Damy radę!

Też urzędnik, ale nie beton!

#26 trochę wiedzy

2013-05-24 11:22

Bywalec

#27 Re: Strefa.

2013-05-24 11:59

#24: Libur87 - Strefa.

Ciekawe jest to, że czescy wspinacze przyjeżdżają do Strefy coraz częściej i w coraz większej ilości.

Bez wątpienia ściany wspinaczkowe w Bielsku, Krakowie, Katowicach czy Warszawie są większe, co daje więcej możliwości, ale funkcjonują też o lata świetlne dłużej i zaczynały od zera. Jak jesteś już takim profesjonalnym wyjadaczem, to pewnie pojedziesz i w inne miejsca do czego zachęca sam właściciel, żeby sprawdzić swoje umiejętności. Tym, którzy narzekają proponuję przystawki do dróg w Strefie.

O ile wiem, to na fitness są komplety (czasem tu bywam, bo się wspinam). Sala zabaw - sprawdź na stronie... Czynna od 13 każdego dnia.

Siłownia kiepska.

Piotr

#28 Re: Strefa.

2013-05-28 07:27

#24: Libur87 - Strefa.

Zgadzam się z Tobą. Sam słyszałem, jak pracownica narzekała do innej koleżanki na miejsce pracy i przechwalała się, że ze znajomymi jeżdżą do Bielska na ścianę. Żona była wtedy zapisać się na zajęcia ruchowe i odwołano je z powodu braku chętnych a córka nie weszła na plac zabaw, bo był zamknięty. Ale mimo tego mam nadzieję, że to miejsce się utrzyma , bo brakuje w Cieszynie podobnych inicjatyw, życzę powodzenia.Pozdrawiam.Piotr.

vojoubiparic

#29 Re: Strefa Wolności.

2013-06-23 08:13

#7: Absurd. - Strefa Wolności.

popieram Absurda.

NIE na wydawanie publicznych pieniedzy na prywatne interesy. Zbiorka fanow - prosze bardzo, chociaz naiwne troche jest wolanie o kase a nie powiedzenie NA CO KONKRETNIE.

A jak miasto ma za duzo kasy to niech doloza na dodatkowe oddzialy w przedszkolach - na przyklad.