Michael Jackson: stop kłamstwom i manipulacji

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Michael Jackson: stop kłamstwom i manipulacji


Gość

#76

2013-07-04 14:03

Fajny pomysł, tylko petycję trzeba by wysłać nie tylko do Rady Etyki mediów, ale takze do tych portali i gazet, które opluwają Michaela.
Dobrze, że w końcu ktoś wpadł na ten pomysł.
Ludzie muszą wiedzieć, że Michael jest Niewinny.


Gość

#77

2013-07-04 15:40

Michael <3333333

Gość

#78 Re: Re: .

2013-07-04 17:46

#17: Angela G. - Re: .

 

Tak, święte . Pozdrawiam wszystkich fanów . PRAWDA WYGRA . !


Gość

#79 Re:

2013-07-04 17:46

#77: -

♥ .

MartaAKingMJ

#80

2013-07-04 18:07

Można też zrobić konferencje i nagłośnić te sprawę bo teraz może to pomóc i chwilowo przestaną opisywać bzdury na temat Michaela ale za miesiąc mogą zrobić kolejny atak.
aniadaugther

#81 Działamy...

2013-07-04 20:11

rozgłaszamy gdzie się da!

Gość

#82

2013-07-04 22:06

Dobry pomysł, tylko czy to coś da? na debilizm nawet trylion podpisów nic nie da ;/. niestety. ale ważne by podejmować działania. znam ostatnie doniesienia. Michael nigdy nie był pedofilem. dam się o to zmolestować xd. żartuję.. ;)

Gość

#83

2013-07-04 22:09

BARDZO DOBRY POMYSŁ Z TĄ PETYCJA.DZIĘKUJĘ I POPIERAM.MAM NADZIEJĘ,ŻE DZIĘKI TEMU COŚ SIĘ ZMIENI I PRZESTANĄ WYLEWAĆ POMYJE NA MICHAELA I ZACZNĄ GO W KOŃCU SZANOWAĆ.
anniemj

#84

2013-07-04 23:52

To wszystko dla Michaela, dla Niego warto walczyć
Pokażmy jak bardzo Go kochamy <3 <3 <3
ona

#85 pytanie

2013-07-05 08:01

Czy treść petycji będzie zmieniana? Myślę, że należy ją zmodyfikować, bo w obecnej treści może nie przynieść zamierzonych skutków.
ona

#86 i

2013-07-05 08:05

Jeszcze jedno przez ile jeszcze będziecie zbierać podpisy i czy potrzebna jest konkretna liczba? Oraz może jeszcze poszukać wsparcia wśród fanów z zagranicy?

Gość

#87 Re: i

2013-07-05 09:58

#86: ona - i

z tego co czytałam do petycji ma zostać dołączony list

Truśka

#88

2013-07-05 10:02

Petycja zostanie prawdopodobnie zamknięta w przeciągu najbliższych dni. Jednocześnie bardzo proszę osoby które wpisywały się pod petycją pod pseudonimami lub zafałszowanymi nazwiskami (np. typu Jackson) o to, by dokonały wpisu raz jeszcze, ale podając swoje prawdziwe dane. Jeśli nie chcecie aby były one widoczne dla wszystkich, ukryjcie je. Nieprawdziwe podpisy i tak będą usunięte, ponieważ nie zostaną one potraktowane poważnie, co może przełożyć się cieniem na całą akcję. Przypominam też, że po dokonaniu wpisu na wasze konta mailowe przychodzi link, w który trzeba wejść aby potwierdzić swój wpis.
ona

#89 Re:

2013-07-05 10:09

#88: Truśka -

No własnie, przez takie wpisy, moze być klapa. :( To też dotyczy osób co sie po 2 razy wpisały, bo takie podpisu widziałam.

Truśka

#90 Re: Re:

2013-07-05 10:35

#89: ona - Re:

W przypadku podwójnych wpisów, pod uwagę będzie brany i tak tylko jeden podpis.

beatap

#91

2013-07-05 12:14

Najłatwiej opluwać kogoś kto już się bronić nie może .Ludzie go zniszczyli i nadal to robią .

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-05 12:17



Gość

#93

2013-07-05 13:48

"Kłam­stwa mogą wyg­rać sprint, ale to praw­da wyg­ry­wa cały ma­raton! "

Gość

#94

2013-07-05 13:50

Wreszcie ktoś zajął się sprawą, na temat prawdy o Michaelu, Dziękujemy

Gość

#95

2013-07-05 14:40

MJ jest nie winny

Gość

#96

2013-07-05 16:05

#67: Pumelka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Dokładnie fani Michaela nie mogą się poddać nie w takiej chwili . Tak jak czytałam wcześniejsze wasze komentarze -JESTEŚMY RODZINĄ i będziemy bronić Naszego Króla Popu zawsze !!! :)

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-07-05 20:05


true

#98 Wspaniała inicjatywa - trzeba dażyc do prawdy !

2013-07-05 20:07

Mam kilka propozycji może one pomogą :):
- w petycji napisać o jakie informacje fałszywe chodzi i dać ich oficjalne sprostowanie - m. in. oświadczenie FBI w sprawie ,,nowych dokumentów,,(może te informacje są już zawarte w petycji jednakże nie wiem bo jej treści nie znam)
- przesłać ją także do głównych portali informacyjnych i plotkarskich które publikują artykuły z nieprawdziwymi informacjami,
- podjąć współpracę z polskim fanklubem Michaela Jacksona - przez facebooka bardzo dużo osób może się dowiedzieć i przyłączyć do tej inicjatywy :)
Angela G.

#99 Nowa petycja

2013-07-05 20:30

Hej, hej! Wzięłam się w garść i z pomocą koleżanki z czatu napisałyśmy petycję, jeśli się spodoba, to będę zaszczycona ^^

A więc tak:
Po prawej stronie na górze musi być: Data złożenia petycji i miejscowość oraz adresat, nie wiem do kogo jest skierowana ta petycja, ale dobrze byłoby napisać np, Sz.Pan/pani/państwo.

Adresat petycji


Przedstawienie sytuacji [tego 'nagłówka' nie pisać w petycji ;P]

W związku z kłamliwymi doniesieniami na temat Michaela Jacksona, które zostały udostępnione na różnych portalach, zwracamy się z prośbą o pomoc do Rady Etyki Mediów. [jeśli źle, poprawcie mnie]

My, niżej podpisani zwracamy się z prośbą o kategoryczne zaprzestanie publikowania fałszywych informacji na temat Michaela Jacksona na portalach plotkarskich oraz informacyjnych, lub ich sprostowanie, ponieważ:

[przyczyny]

* wprowadzają one czytelników w błąd,
* godzą w dziedzictwo Michaela Jacksona, na które bardzo ciężko pracował przez całe swoje życie,
* powodują bunt fanów nie tylko z Polski,
* są one krzywdzące dla dzieci oraz pozostałej rodziny Gwiazdora,
* mają zły wpływ nawet na reputację strony udostępniającej owe informacje, co w bardzo prosty sposób można wywnioskować po przeczytaniu komentarzy użytkowników,
* niektóre informacje są przekazywane dalej, pomimo tego, że to oczywiste, iż są nieprawdziwe.

Fani od zawsze próbują ingerować w tej sprawie, chociażby pisząc komentarze pod udostępnianymi przez strony postami, które zawierają prawdę, ale nie ma to żadnego wpływu na media, ponieważ owe komentarze są usuwane, tak więc chociaż jest nas wielu, to jednak jesteśmy bezradni.

Dzięki wprowadzeniu postulowanych zmian unikniemy wielu buntów, kłótni oraz zaślepionych plotkami ludzi.

Prosimy jeszcze o:
- zaprzestanie nazywania Pana Jacksona "Jacko", bądź "Jacko -wacko", co już za życia go irytowało oraz obrażało. Michael, to człowiek, który przez całe swoje życie pracował na nazwisko Jackson, a nie "Jacko",
- oraz o publiczne przeproszenie rodziny Gwiazdora i urażonych tak fałszywymi informacjami jego fanów.

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

No i tutaj podpis tego, co składał petycję :) Proszę o komentarze co o tym myślicie, z góry dzięki :D

Gość

#100

2013-07-05 21:00

Stop the lies, Michael is innocent and was shown.