NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka


Gość

#126 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NIMBY

2014-10-17 10:27

#125: kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NIMBY 

 To może ty kali już więcej nic nie pisz, bo widać, że jednak w twoim przypadku myślenie faktycznie boli.


Gość

#127

2014-10-18 11:32

Podpisuję się pod wyżej wymienioną petycją. Uważam, że planowana autostrada zaburzyła by bezpieczeństwo i spokój mieszkańców wsi Wysoka, którzy podczas podejmowania decyzji o zakupie domu/mieszkania z pewnością brali te walory pod uwagę.

Gość

#128

2014-10-18 13:11

Jestem za tym żeby nie budowac obwodnicy na osiedlu w Wysokiej.
Gościu z Wysokiej

#129 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NIMBY

2014-10-18 22:02

#125: kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NIMBY 

 Obelżywa menda forumowa Kali, mówi o potrzebie forumowego savoir-vivre - żałosne

Przy okazji, Kali, to forum to klub przeciwników obwodnicy. Jak jesteś taka aktywistka to napisz petycję 'za obwodnicą' i sobie pisz posty na stosownym forum.


Gość

#130

2014-10-19 08:25

Nie dla budowy WOW w Wysokiej!

Gość

#131

2014-10-19 18:14

kupujac mieszkanie nie bylo mowy o rzadnej obwodnicy,nieliczac sie z nikim chca nam pod oknami zrobic obwodnice,zamiast swiezego powietrza jak na wsi bedzie wiecej spalin niz w centrum miasta.stanowcze nie dla takich pomyslow!!!
dfwefweg

#132 dafs

2014-10-20 13:25

Mam nadzieję że to coś pomoże. :)


Gość

#133

2014-10-20 20:49

a może w koncu kto pomysli o uleszeniu komunikacji miejskiej - korki sa przez to, ze ludzie sa skazani na samochody....


Gość

#134

2014-10-21 16:58

Trzeba glosno zaprotestowac przeciwko temu bezsensownemu pomyslowi wladz. Niech w koncu zaczna sluchac swoich wyborcow, ktorzy nie chca mieszkac na osiedlu przedzielonym obwodnica !!!

Gość

#135

2014-10-21 19:39

popieram wariant 4- rekomendowany przez mieszkańców , alternatywny do wariantu podstawowego. Wariant 4 jest dużo bezpieczniejszy i bardziej ekologiczny, ale też jego budowa nie zablokuje ruchu drogowego w obrębie miejscowości Wysoka. Wariant obwodnicy podstawowy nie dość, że jest mało ekologiczny, to jeszcze nie będzie również użyteczny - brak zjazdów i wjazdów w Wysokiej, a co więcej jego budowa sparaliżuje okoliczne osiedla. Nie jest potrzebny taki "knot", który powstać ma po wybudowaniu już okolicznych osiedli. Poprowadzenie go przez tereny niezamieszkane jest dużo lepszym rozwiązaniem.
Mieszkanka Św katarzyny.

#136 Re:

2014-10-22 07:06

#135: -  

 Witam,

Faktycznie, jak sie czyta Wasze posty to banda oszołomów, którzy nie widzą nić po za czubkiem swojego nosa. Tylko Wy, tylko Wy nie chcecie obwodnicy, itp. Co z ludzmi,którzy przez Wasze pieniactwo traca czas, pieniądze i nerwy. Niech się chociaż jedno z Was wybierze  na ul. Buforową, Mościckiego, Opolską, Strachocińska, Kiełczowska, Sobieskiegoi zobaczy jakie tam sa korki, ile z Tych osób chce sie dostać na południe miasta i nie ma innej opcji jak tylko pchac sie do miasta, bo banda oszołomów, kupiła w Wysokiej mieszkania. Ktoś juz kiedys napisał, że ta obwodnica odciązyłaby tez wyjazd dla Was. Małe macie korki na Strachowsiego, Zwycięskiej.

Dobrze Wam Kali  napisał, że jesteście jak tych dwóch profesorów z Maślic, którzy przez lata blokowali budowę AOW bo miała przebiegac w sąsiedztie ich domów.

Ja z swojej strony dodam, że jesteście jak mieszkańcy Biskupina i Sępolna razem wzięci, tylko że tam mieszkaja w większości starsi ludzie i maja w d... wszystkich. Wy jesteście raczej mlodzi ale Wasze myslenie nie odbiega od tych z Biskupina.

Kali nie przejmuj się bezimiennymi chamami

NIE BĄDŹCIE EGOISTAMI!!!

 


Gość

#137 Re: Re:

2014-10-22 08:31

#136: Mieszkanka Św katarzyny. - Re:  

 jesteś tak leniwa, że nawet nie chce ci się przeczytać, jakie jest faktyczne stanowisko mieszkańców!!  Jesteś kompletnie zacięta i zaślepiona w swojej nienawiści, że nie docięta do ciebie, że mieszkańcy chcą obwodnicy, ale wybudowanej z głową!!  Zauważ, że inwestor nagle chce budować drogę lokalną. Jak tak bardzo zależy ci na obwodnicy to się w końcu zainteresuj sprawą, bo póki co wypisujesz tylko głupoty na forum!!


Gość

#138 Re: Re:

2014-10-22 16:41

#136: Mieszkanka Św katarzyny. - Re:  

 Zanim kolejny raz obrazisz mieszkańców Wysokiej, bądź tak łaskawa i zapoznaj się z faktami. Wszystkie materiały są dostępne na stronie www.inicjatywawysoka.pl. Może w końcu otworzą ci się oczy i zobaczysz, że po pierwsze nigdzie w mpzp nie było mowy o obwodnicy w tym miejscu (korytarz drogowy ze zjazdami na osiedla nie oznacza obwodnicy) a po drugie droga, którą chce wybudować DSDiK nie odciąży ani ruchu na Zwycięskiej ani nie ułatwi komunikacji mieszkańcom nie tylko Wysokiej. Będziesz wiec nadal stała i denerwowała się w korkach. Jeżeli więc tak bardzo zależy ci na usprawnieniu komunikacji, to zrób coś wreszcie sensownego zamiast głupio upierać się przy swojej niewiedzy i ignoranctwie. W tej chwili to niestety tylko właśnie mieszkańcy Wysokiej walczą o wspólne interesy!


Gość

#139

2014-10-22 18:08

Kupiłam mieszkanie w Wysokiej nic nie było mowy o obwodnicy Wrocławia w tym miejscu dodatkowo kto wpadł na taki pomysł? tyle osiedli, nowych mieszkań pomysł bez wyobraźni i liczenia się z ludźmi, którzy tam mieszkają a dookoła tyle pól które można wykorzystać.Proszę niech urzędnicy nie myślą tylko o zyskach ale o ludziach!!!!!!
Ya

#140 obwodnica

2014-10-23 13:19

o tej drodze wiadomo od 20 lat prawie. kupujac mieszkanie nikt nie sprawdzil w gminie ze cos takiego ma byc? Ja wprowadzajac sie w 2001 na Wysoka potrafilem sie dowiedziec.

Jestem za obwodnica - ale przesuniecie bardziej na poludnie bedzie ok. Na pewno odciazy poranne korki

 

Ya

kali

#141

2014-10-23 19:24

To Obejrzyjmy :)

https://www.facebook.com/video.php?v=829392440415511

0:32 argumentacja samoluba,  zapewne jeżdzę autem ale inni niech nie jeżdzą pod moim blokiem

0:45 pytanie reporterki że plan WOW  był zanim powstały osiedla, Pani nie odpowieda rzeczowo na jej pytanie.

Władza mówi nie bo nie i nie biorą innej opcji pod uwagę- juz kiedys pisałem inna opcja to pieniadze, czas i wych...... mieszkańców starej czesci Wysokiej.

0:56 - tu wisienka na torcie? Pytanie do Gości na tym forum, którzy piszą ze planów nie było.

To w końcu były czy nie były bo oto ten mieszkaniec(chyba) mówi co innego. Mam jeszcze znajmowych z osiedla pekabud ktorzy kupili  tam mieszakania i od dawna wiedzieli, że bedzie  tam obwodnica.

1:06 Pan chyba nie wie co mówi. Obwodnice przez osiedla 

https://www.google.pl/maps/@51.1548834,17.041497,1436m/data=!3m1!1e3  tam nie protestują bo mają serdecznie dosyc stania w korkach na Kamińskiego i Żmigrodzkiej

Podsumowując, sami mieszkańcy mówia ze plany były +Ya

To co pisałem kieds w #81 plany  były a i może  sa wywieszone w Gminie.

Wydaje mi się że ta Wasza gadka, ze planów nie było jest bez sensu.

aglo

#142 Re:

2014-10-23 21:07

#141: kali -  

 Kali naprawdę jesteś zacietrzewiony w swoim myśleniu i wybierasz wszystko bardzo wybiórczo, tylko to, co ci pasuje, a pozostałe kwestie niewygodne dla siebie przemilczasz. W ten sposób robisz na siłę z mieszkańców pieniaczy, którzy chcą tylko problem odetchnąć od siebie. Na szczęście są jeszcze myślący ludzie, którzy są w stanie ogarnąć całość problemu i zrozumieć nasze argumenty.

Powtórzę, bo widzę, że nie możesz tego zrozumieć. Plan budowy obwodnicy jako inwestycji był od dawna, ale umiejscowienie tego odcinka było czysto wirtualne i nie istniał oficjalny plan czy projekt, z którego mieszkańcy mogliby wywnioskować, że inwestor zechce ten odcinek upchnąć akurat w tym miejscu. W mpzp był jedynie korytarz drogowy, który przewidywał zjazdy na osiedla z tej drogi. Gmina udzielała informacji, że będzie to droga lokalna. Wybacz, ale nie wszyscy kupujący mieszkanie mają do dyspozycji szklaną kulę,  z której mogliby przewidzieć, na jakie pomysły wpadną urzędnicy za 10 lat. Po raz kolejny tez powtórzę, bo nie dociera do Ciebie, że mieszkańcy nie protestują przeciwko budowie obwodnicy, ale próbują przekonać do RACJONALNEGO WYDANIA ŚRODKÓW NA TĄ INWESTYCJĘ. Powiedz mi bez czystej złośliwości, jaki jest powód dla którego na siłę wciskać wąską drogę między osiedla, która będzie się korkowac, która nie odciąży ruchu na Zwycięskiej (bo głupie wiesniaki z Wysokiej nie będą mogły z niej korzystać jako alternatywy wyjazdu ze wsi) i która nie odbierze ruchu tranzytowego (bo jak pewnie jako doskonale poinformowany świadomy obywatel dowiedziałeś się już, że inwestor twierdzi, że to nie będzie obwodnica i będzie zakaz ruchu tirów),  zamiast wybudować od razu szerszą drogę ( za te same koszty!), będącą faktycznie obwodnicą i przebiegającą przez grunty rolne?? W wariancie proponowanym przez mieszkańców odległość od najblizszych (i praktycznie jedynych!!) zabudowań to 250 m, a w wariancie przez osiedla to 4 m i dodatkowo odległość ta dotyczy akurat starych zabudowań, które powstały zanim "wuj Roman" się urodził. Jak tym mieszkańcom chcesz wytłumaczyć tą inwestycję? Może również, że powinni przewidzieć??  Dodatkowo mieszkańcy wnioskują, aby w korytarzu drogowym między osiedlami gmina sfinansowala faktycznie drogę lokalną, która będzie alternatywą dla Zwycięskiej i o której mieszkańcy wiedzieli kupując mieszkania.

Możesz teraz udowadniać, że są na necie jakieś mapki, na których widnieje w tym miejscu pomysł obwodnicy. Teraz, jak temat jest świeży łatwo na nie trafić, ale powiedzmy sobie szczerze, jak kupujesz mieszkanie, to zapoznajesz się z oficjalnymi planami, a nie przegrzebujesz całego netu w poszukiwaniu fantazji. Chociaż z pewnością część mieszkańców będzie juz wiedzieć, że oficjalne plany i informacje udzielane przez gminę to za mało i należy udać się jeszcze do wróżki zanim dokona się mieszkaniowej inwestycji.

I naprawdę daruj sobie argumenty, że gdzieś tam chcą drogę pod oknami albo że gdzieś droga przechodzi równie blisko od zabudowań, bo akurat powielanie błędów i głupich rozwiązań nie jest ani trochę racjonalne i logiczne. To, że ty masz to w nosie, nie znaczy, że inni mają wyłączyć myślenie i robić tak samo!

P.S. Nie podpisuję się jako gość, bo wiem, że bardzo tego nie lubisz, chociaż mi osobiście nie zależy na tym kto jakiego nicka sobie wybierze. Ale ja nie mam tak wysokiej kultury forumowej jak ty: P

kali

#143 Re: Re:

2014-10-27 20:54

#142: aglo - Re:  

Kali ........... argumenty.

-zaraz Ci  pokaże kto wybiera wszystko wybiórczo.

Powtórzę, ......miejscu. 

-jesli były czysto wirtualne to czemu goścu z filmiku mówi, cytuje "właśnei kiedy to wszystko było planowane to tych osiedli tutaj nie było",to czemu ja widziałem 9 lat temu plan obwodnicy w Gminie, to czemu dwóch moich znajomych z osiedla pekabud wiedzieli o obwodnicy (kupli mieszkania dalej od tego korytarza gdzie ona ma przebiegac), to czemu mówi Ya, że pany były....... i pewnei znależli by sie inni którzy powiedzą to samo.

To ze Ty nie słyszałeś o planie tej obwodnicy w takiej postaci jak teraz nie znaczy ze tych planów nie było. Po prostu pewnie sie nie zainteresowałeś "do końca"

W mpzp ..... za 10 lat.

- mzmp jest korytarz który pozwoli zmiescic tam drogę klasy 2x2. Znajdz mój wczesniejszy post gdzie to dokłądnei wyliczam(tylko prosze nie krytykuj tego od razu bo wiem co pisze.) Szklanej kuli nie musiałęś miec wystarczy było się zapoznac  z tym co przedstawiają plany, mapy. Miedzy inymi dlatego zrezygnowałem z zakupu działki w tamtych okolicach. 

RACJONALNEGO WYDANIA ŚRODKÓW NA TĄ INWESTYCJĘ.

- co rozumiesz pod tym hasłem. Wydanie kolejnych środków na nowy plan + wykup gruntów + dłuższy odcinek drogi+ wychuj......  starej czesci mieszkanców, którzy nie  mieli miec według mpzp obwodnicy pod oknami + CZAS. To nazywasz racjonalne wydawanie środków?

Powiedz ..... się urodził.

- Zlośliwośc jest po Waszej stronie (wypowiedz Pani z filmiku)

-juz pisałem ten korytarz wysratczy na droge klasy 2x2 a taka była planmowana.

-Nie wiesniaki tylko mieszkańcy wsi Wysoka(Pozdrawiam Tomka i Piotrka) bedą mogły korzystac z obwodnicy bo bedzie krzyzówka z Radosną. Tiry tez bedą mogły korzystac bo to bedzie droga od DDługołeki az do Bielan. Obecnei od Kamieńca do Siechnic tiry jeżdzą. Podaj zródło takiej informacji w której tiry nie miałyby tamtedy jeździć.

-Puszczenie ją innym korytarzem- czytaj wytłumaczenie wyzej

Możesz .......inwestycji.

- ja nie szukałem fantazji tylko czytałem mapy-dlatego tam nie mieszkam. Ty zapewne uwazales ze tej obwodnicy nigdy nie wybuduja jak wiele w tym kraju.

I ......... samo!

- ja nie musze sobie darowac to sa fakty!!!!

P.S. Nie podpisuję się jako gość, bo wiem, że bardzo tego nie lubisz, chociaż mi osobiście nie zależy na tym kto jakiego nicka sobie wybierze. Ale ja nie mam tak wysokiej kultury forumowej jak ty: P

- i wykazałes sie kulturą, sam powielasz dobry zwyczaj bo pierwsze wyrazktóry  piszesz to mój  nick, czyli adresujesz swojego posta do mnie.

-Jesli uczyłes sie kiedys o komunikacji społecznej to wiesz jak wyglada rozmowa podczas konferencji telefonicznej. Na poczatku wszyscy sie przedstawiaja bo pozniej ciezko w trakcie rozmowy formułować pytania, odpowiedzi do kogos do kogo nie wiesz jak sie zwrocic, gosc?, rozmówca?, uczestnik? - nie, aglo kali, Ya nie uważasz ze łatwiej ?. Ty piszesz do kali, ja pisze do aglo. kali pisze do gość a tu co trzeci to gość i sam nie wiem czy jest tych gości 10-ciu czy moze dwóch i kazdy z nich napisał po 5 postów.

Nie chcąc uczyc Cie kultury debaty, fajnie jest jesli ustosunkowujesz sie do konkretnych zdań, swoimi wypowiedziami. Wysłąlem film na którym specjalnie wymieniam sekundy przy kolejnym rozmówcy i opisuje co on powiedzial. Jesli chciałes cos napisac ustosunkuj sie do moich KONKRETNYCH ZDAN a nie pisz ogolnego posta z małymi odnosnikami do tego co ja napisałem

uf

pzdr

 

aglo

#144 Re: Re: Re:

2014-10-28 16:13

#143: kali - Re: Re:  

 

abcdef

Jeżeli bardzo muszę tracić czas i ustosunkować się do twoich konkretnych wypowiedzi, bo nie będziesz mógł się sam zorientować, na które stwierdzenia odpowiadam, to proszę bardzo, chociaż wolałabym szanować bardziej swój czas.

Ogólnie rzucę ci tylko luźną sugestię, żebyś nie przywiązywał za mocno uwagi do materiału filmowego, gdyż został on bardzo mocno pocięty i większość wypowiedzi została wyrwana z kontekstu. Oczywiście nie liczę, że w to uwierzysz, ale mimo wszystko chciałam na to zwrócić uwagę. Niestety wiem, że potrafisz się ustosunkować tylko do wygodnych dla ciebie materiałów, ale nie liczę już na więcej z twojej strony.

>>-jesli były czysto wirtualne to czemu goścu z filmiku mówi, cytuje "właśnei kiedy to wszystko było planowane to tych osiedli tutaj nie było",to czemu ja widziałem 9 lat temu plan obwodnicy w Gminie, to czemu dwóch moich znajomych z osiedla pekabud wiedzieli o obwodnicy (kupli mieszkania dalej od tego korytarza gdzie ona ma przebiegac), to czemu mówi Ya, że pany były....... i pewnei znależli by sie inni którzy powiedzą to samo.

To ze Ty nie słyszałeś o planie tej obwodnicy w takiej postaci jak teraz nie znaczy ze tych planów nie było. Po prostu pewnie sie nie zainteresowałeś "do końca"<<

Teraz możesz sobie powiedzieć wszystko, m.in. to, że sto lat temu ty, czy inny twój znajomy wiedział doskonale o planach budowy obwodnicy w tym miejscu. Nie pokazałeś natomiast żadnego oficjalnego dowodu, że każdy mieszkaniec, który kupował mieszkanie w latach 2004-2009 mógł o tym się dowiedzieć z powszechnie dostępnych źródeł. Podkreślam jeszcze raz - w MPZP był korytarz drogowy, co nie oznacza obwodnicy. Nie wiem, co widziałeś w gminie, ja ci mówię, że mi udzielono informacji, że będzie to droga lokalna. Pozwól, że kolejny raz wyrażę uznanie dla twojej życiowej mądrości i przewidywalności. Zapewne daleko mi do tego, ale obiecuję, że przy następnej inwestycji mieszkaniowej przegrzebię internet, gazety, fora i tablice ogłoszeń 10, albo dla pewności 15 lat wstecz i wtedy żaden urzędnik mnie nie zaskoczy.

>>- mzmp jest korytarz który pozwoli zmiescic tam drogę klasy 2x2. Znajdz mój wczesniejszy post gdzie to dokłądnei wyliczam(tylko prosze nie krytykuj tego od razu bo wiem co pisze.) Szklanej kuli nie musiałęś miec wystarczy było się zapoznac  z tym co przedstawiają plany, mapy. Miedzy inymi dlatego zrezygnowałem z zakupu działki w tamtych okolicach. <<

No i znowu nie chciałabym bardzo cię krytykować, ale pozostawiony korytarz ni mniej ni więcej 25 m nie pozwala na wybudowanie drogi 2x2 przy zakładanej kategorii ruchu KR5, nośności 115kN z uwzględnieniem chodników, ścieżek rowerowych, ekranów akustycznych i innej koniecznej infrastruktury drogowej. No i wciąż nie wiem, o jakich planach piszesz, bo nawet DSDiK cały czas podkreśla, że nie może powiedzieć nic konkretnie, bo nie ma jeszcze planu ani projektu. O MPZP już pisałam wcześniej, więc nie będę się powtarzać.

>>- co rozumiesz pod tym hasłem. Wydanie kolejnych środków na nowy plan + wykup gruntów + dłuższy odcinek drogi+ wychuj......  starej czesci mieszkanców, którzy nie  mieli miec według mpzp obwodnicy pod oknami + CZAS. To nazywasz racjonalne wydawanie środków?<<

Muszę się powtórzyć, bo tego również nie możesz pojąć. Etap tej inwestycji jest tak wczesny, że piszesz straszne głupoty o zrobieniu nowego planu, bo planu jeszcze żadnego nie ma. Jedyne co jest, to korytarz drogowy zarezerwowany w MPZP. Jeśli zapoznasz się z pismem z DSDiK, to dowiesz się, że koszt wariantu "podstawowego" jest praktycznie identyczny, jak koszt wariantu 4 "czarnego" (przy uwzględnieniu wykupu gruntów). Długość wariantu "podstawowego" 6,28 km, a wariantu 4 - 6,56 km. Faktycznie dłuższy odcinek drogi:P Co do starszej części mieszkańców Wysokiej, to właśnie zachęcam cię do zapoznania się mapkami planowanego przebiegu, bo raczej to właśnie w wariancie "podstawowym" zostaną zrobieni w ch... jak to ładnie ująłeś.

>>-Nie wiesniaki tylko mieszkańcy wsi Wysoka(Pozdrawiam Tomka i Piotrka) bedą mogły korzystac z obwodnicy bo bedzie krzyzówka z Radosną. Tiry tez bedą mogły korzystac bo to bedzie droga od DDługołeki az do Bielan. Obecnei od Kamieńca do Siechnic tiry jeżdzą. Podaj zródło takiej informacji w której tiry nie miałyby tamtedy jeździć.<<

Gdybyś jednak zapoznał się z materiałami na stronie Stowarzyszenia, to byś się dowiedział, że najnowszym pomysłem DSDiK jest zbudowanie w tym miejscu drogi lokalnej z zakazem ruchu tirów. I właśnie mieszkańcy walczą o to, aby wybudować jednak obwodnicę 2x2, po której będą mogły jeździć tiry i która będzie również odciążeniem ruchu z Wrocławia. W przypadku drogi 1x2 i dodatkowo umiejscowionej w terenie mocno zabudowanym i poprzecinanej skrzyżowaniami, nie będzie spełniać swoich założeń i będzie się bardziej korkować. I o tym właśnie mówi nasze stwierdzenie "RACJONALNA INWESTYCJA". My w przeciwieństwie do dyrektora Locha wolelibyśmy, żeby pieniądze zostały wydane racjonalnie, a inwestycja służyła jak największej liczbie mieszkańców, a nie była tylko kolejną odfajkowaną inwestycją, na której będzie się później wieszało psy.

>>- ja nie musze sobie darowac to sa fakty!!!!<<

To są twoje fakty. Ja pozostanę przy swoim stanowisku, że niekoniecznie trzeba powielać błędy innych i robić sobie źle, bo inni tak mają. Myślę, że większość osób podziela jednak moją opinię.

>>- i wykazałes sie kulturą, sam powielasz dobry zwyczaj bo pierwsze wyrazktóry  piszesz to mój  nick, czyli adresujesz swojego posta do mnie.

-Jesli uczyłes sie kiedys o komunikacji społecznej to wiesz jak wyglada rozmowa podczas konferencji telefonicznej. Na poczatku wszyscy sie przedstawiaja bo pozniej ciezko w trakcie rozmowy formułować pytania, odpowiedzi do kogos do kogo nie wiesz jak sie zwrocic, gosc?, rozmówca?, uczestnik? - nie, aglo kali, Ya nie uważasz ze łatwiej ?. Ty piszesz do kali, ja pisze do aglo. kali pisze do gość a tu co trzeci to gość i sam nie wiem czy jest tych gości 10-ciu czy moze dwóch i kazdy z nich napisał po 5 postów.

Nie chcąc uczyc Cie kultury debaty, fajnie jest jesli ustosunkowujesz sie do konkretnych zdań, swoimi wypowiedziami. Wysłąlem film na którym specjalnie wymieniam sekundy przy kolejnym rozmówcy i opisuje co on powiedzial. Jesli chciałes cos napisac ustosunkuj sie do moich KONKRETNYCH ZDAN a nie pisz ogolnego posta z małymi odnosnikami do tego co ja napisałem<<

Dziękuję za kolejną lekcję kultury, a także wykład z komunikacji społecznej:)  Wolę czytać ogólny post niż taki poszatkowany z częściowymi swoimi wypowiedziami, ale rozumiem, że mam braki z komunikacji społecznej. Dostosowuję się zatem.

wrocławianka
Gość

#145

2014-10-29 20:25

Jest konieczna, choć z drugiej strony obawiam się, że decyzja budowy drogi wojewódzkiej już dawno została podjęta i niebawem dowiemy się o rozpoczęciu budowy. Życzę wszystkim mieszkańcom pomyślnego dla nich rozwiązania sprawy. Jestem po waszej stronie.

Wroc

#146 ZA

2014-11-07 01:01

Jestem ZA budową.!!

Mieszkańcy

#147 Re: ZA

2014-11-07 05:44

#146: Wroc - ZA 

 My też jesteśmy ZA budową, ale w rozsądnym miejscu i o rozsądnych parametrach!

Gość

#148 ZA obwodnicą!

2014-11-08 09:14

 

 Obwodnica w planach w tym miejscu jest od dawna. Zastanawiające jest to, że ludzie bez opamiętania kupują tam mieszkania, bez uprzedniego sprawdzenia planu zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli możecie mieć pretensje to tylko do siebie tudzież ewentualnie do dewelopera, że wcisnął wam mieszkanie w ciasnej zabudowie z widokiem na okno sąsiada i potencjalnie na obwodnicę.

 


Gość

#149 Re: ZA obwodnicą!

2014-11-08 16:08

#148: Gość - ZA obwodnicą! 

 W planach zagospodarowania przestrzennego jest droga a nie obwodnica, ale tobie oczywiście nie chce się sprawdzić dokładnie i zapoznać z faktami. Wolisz prawić morały, bo pozjadałeś wszystkie rozumy! 

mieszkanka

#150 Re: ZA obwodnicą!

2014-11-10 18:10

#148: Gość - ZA obwodnicą! 

Trzymaj się więc ściśle tych planów, a będziesz miał obwodnicę szerokości ulicy Radosnej ze zjazdami na osiedla co kawałek i korkiem zaczynającym się już przy Grota-Roweckiego. Fest obwodnica! Ale właśnie to jest myślenie typowego Polaka - co z tego, że droga będzie bezużyteczna, a kasa wyrzucona w błoto, ale przynajmniej tym głupim wieśniakom pokaże się, gdzie ich miejsce i zrobi się im na złość! No i plan zostanie dotrzymany! Z PRL-u się chyba człowieku urwałeś!