NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

kali

#51 Re: Re: Re:

2014-05-21 10:05

#40: viki - Re: Re:

Zdziwisz sie jak za parę lat swoim autkiem zasprodze Ci  jak i Twoim sąsiadom pod oknem. Bo nie chciało sie sprawdzić PZP w Gminie. LENIE!!!!

kali

#52 Re: Re:

2014-05-21 10:09

#46: Czarna - Re:

Od parunastu lat istnieje na wrosip.pl   obecny przebieg WOW. Pretensje do urzędnika gminy , że Cie wkręcił, abyś płaciła podatki dla gminy   Kobierzyce


Gość

#53 Re: Re: Re:

2014-05-22 05:58

mieszkanka

#54 Re: Re: Re: Re:

2014-05-22 06:14

#50: Kali - Re: Re: Re:

Obwodnica umiejscowiona w wariancie przechodzącym przez środek osiedli, bez połączenia z Radosną w żaden sposób nie odciąży ruchu lokalnego, więc nie wiem, jakie pieniądze i czas chcesz zaoszczędzać (może stojąc w korku na zapchanym rondzie koło Auchan??). Wygląda na to, że zaślepia cię chęć zrobienia na złość mieszkańcom Wysokiej (nie Wesołej) i wyłączyłeś całkowicie logiczne myślenie. Jakaś tam droga była sto lat temu w jakimś tam planie. No i co z tego? Zapominasz, że plany są po to, żeby je dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości, a ta w ciągu ostatnich lat zmieniła się diametralnie.

Swoją drogą masz niekompletną wiedzę, bo w planie z tej drogi były zjazdy na osiedla. Jak możemy więc mówić o obwodnicy, z której zjeżdża się na osiedla? Następnym razem zanim zacznisz bić pianę, sprawdź dobrze fakty. Zaoszczędzisz czas sobie i innym, a o to przecież ci chodzi;-)

kali

#55 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-22 06:54

#54: mieszkanka - Re: Re: Re: Re:

Obwodnica umiejscowiona w wariancie przechodzącym przez środek osiedli, bez połączenia z Radosną w żaden sposób nie odciąży ruchu lokalnego, więc nie wiem, jakie pieniądze i czas chcesz zaoszczędzać (może stojąc w korku na zapchanym rondzie koło Auchan??).

- Dla mnie zjazd z WOW na Radosną jest nie potrzebny:).

-Wolę  postać przy Auchan niż na Opolskiej 30 min dojeżdając dopiero do Armi Krajowej

Jakaś tam droga była sto lat temu w jakimś tam planie. No i co z tego? Zapominasz, że plany są po to, żeby je dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości, a ta w ciągu ostatnich lat zmieniła się diametralnie.

- sprawdziłaś plany ?

- pamietasz dwóch profesorów  oszołomów z Maślić, którzy skutecznie   kilka lat blokowali budowe AOW. Chyba nie chcesz, żebym Ciebie   tak nazywał ?, bo kupiłaś mieszkanie w miejscu w którym od dawna jest wiadomo ze bedzie WOW

Swoją drogą masz niekompletną wiedzę, bo w planie z tej drogi były zjazdy na osiedla. Jak możemy więc mówić o obwodnicy, z której zjeżdża się na osiedla? Następnym razem zanim zacznisz bić pianę, sprawdź dobrze fakty. Zaoszczędzisz czas sobie i innym, a o to przecież ci chodzi;-)

- a co przeszkadza aby na obwodnice były zjazdy na drogi osiedlowe. Juz obecnie na odcinku od ronda w Siechnicach do Kamieńca Wrocławskiego  sa dwa zjazdy na uliczke w Siecnicach i do Blizanowic w których mieszka w sumie pewnie tyle osób ile u Ciebie w bloku. ( jechałaś ja kiedys?)  Nie przeszkadza to nazywać ja WOW.

 

mieszkanka

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-22 12:16

#55: kali - Re: Re: Re: Re: Re:

Jeżeli bardzo musisz mnie nazywać oszołomem i poprawi ci to nastrój, to nie krępuj się. Ja natomiast widzę twoją krótkowzroczność i patrzenie wyłącznie na twój własny interes. Mieszkańcy Wysokiej nie patrzą jedynie na swoją własną wygodę, ale myślą racjonalnie i biorą pod uwagę szerszy zakres szkodliwych czynników, które przyniesie ze sobą budowa obwodnicy w tym miejscu. Chociażby na przykład bardzo bliskie sąsiedztwo (praktycznie za płotem) planowanej budowy zespołu szkolno-przedszkolnego. Wiem, że ty masz takie sprawy w nosie, bo dla ciebie najważniejsze jest, że sobie szybko śmigniesz (czego dowodzi chociażby twoje stwierdzenie, że tobie nie jest potrzebny zjazd na Radosną), ale mieszkańcy mają prawo dbać o rzeczywistość, w której żyją na co dzień. Jeżeli jest możliwość budowy obwodnicy w innym miejscu, które będzie znacznie mniej uciążliwe społecznie i środowiskowo, to dlaczego upierać się zupełnie bezmyślnie przy wariancie "podstawowym" tylko dlatego, że ktoś kiedyś zostawił w tym miejscu wąski korytarz pod drogę? Poza tym mieszkańcy nie są wcale przeciwni budowie drogi w tym miejscu. Droga powinna powstać, ale lokalna, odciążająca wyjazdy z wioski, a nie z ruchem tranzytowym przechodzącym ludziom prawie przez środek mieszkań.Tak się składa, że właśnie sprawdzałam plany i w tym miejscu miała iść droga lokalna, z którą się liczyłam w momencie zakupu mieszkania.

Pisząc o tym, że według ciebie z tej drogi możliwe byłyby zjazdy na osiedla, najwyraźniej nie widziałeś tego kawałka ziemi, na którym ma powstać rzekoma obwodnica, albo brakuje ci wyobraźni przestrzennej (zaraz mi napiszesz, że w Berlinie tak się buduje i nie ma problemów - tylko, że my jesteśmy w Polsce i mamy polskie realia).

 

Kali
Gość

#57 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-26 08:15

#56: mieszkanka - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Jeżeli bardzo musisz mnie nazywać oszołomem i poprawi ci to nastrój, to nie krępuj się

- nastroju mi to nie poprawi ale Wasze działania nastrój mi psują.

Ja natomiast widzę twoją krótkowzroczność i patrzenie wyłącznie na twój własny interes. Mieszkańcy Wysokiej nie patrzą jedynie na swoją własną wygodę, ale myślą racjonalnie i biorą pod uwagę szerszy zakres szkodliwych czynników, które przyniesie ze sobą budowa obwodnicy w tym miejscu. Chociażby na przykład bardzo bliskie sąsiedztwo (praktycznie za płotem) planowanej budowy zespołu szkolno-przedszkolnego.

- Tu  masz rację, aczkolwiek z tego co sie orientuję to gmina wydaje zezwolenie na budowę tej placówki  tak blisko obwodnicy. Wspolnymi siłami napierajcie na UG aby zmienił PZP i nie stawiał szkoły tak blisko od WOW.

Swoja drogą mój syn uczęszczał przez trzy lata do SP 50 (Bałtycka/Obornicka) i jakoś żyje.

Wiem, że ty masz takie sprawy w nosie, bo dla ciebie najważniejsze jest, że sobie szybko śmigniesz (czego dowodzi chociażby twoje stwierdzenie, że tobie nie jest potrzebny zjazd na Radosną),

-Ja i kilka tys kierowców  którzy tamtedy będą przejeżdzać. Zjazd dla mnie jest zbyteczny ale tak jak dla Ciebie pewnie kilka innych z których nie korzystasz. jak bedzie wiadomo nie bede go kwestionował i cieszył sie ze nie musicie stać w korkach na Zwycięskiej.

ale mieszkańcy mają prawo dbać o rzeczywistość, w której żyją na co dzień. Jeżeli jest możliwość budowy obwodnicy w innym miejscu, które będzie znacznie mniej uciążliwe społecznie i środowiskowo, to dlaczego upierać się zupełnie bezmyślnie przy wariancie "podstawowym"

- możliwośc zawsze jest zbudowania gdzie indziej ale to jest czas, pieniadze itp bo mieszkańcy nowego osiedla nie sprawdzili w PZP co tam bedzie przebiegac za kilka lat.

tylko dlatego, że ktoś kiedyś zostawił w tym miejscu wąski korytarz pod drogę?

droga w planach była :) deweloperzy buduja według PZP - Wy macie mozliwość wyboru! Kupic taniej i miec WOW pod nosem  lub szukac gdzie indziej. Wariantów przebiegi WOW jest bodajże już 5  czy nawet 6. Tylko  pamietaj, że wyberając inny niz podstwaowy zawsze pewnie bedzie szło komuś pod oknem o czym on w żadnych planach nie wiedział i TU DOPIERO SIE MOŻNA WKUR.........

Poza tym mieszkańcy nie są wcale przeciwni budowie drogi w tym miejscu. Droga powinna powstać, ale lokalna, odciążająca wyjazdy z wioski, a nie z ruchem tranzytowym przechodzącym ludziom prawie przez środek mieszkań.Tak się składa, że właśnie sprawdzałam plany i w tym miejscu miała iść droga lokalna, z którą się liczyłam w momencie zakupu mieszkania.

- a tak spytam kiedy kupiłaś mieszkanie ?

Pisząc o tym, że według ciebie z tej drogi możliwe byłyby zjazdy na osiedla, najwyraźniej nie widziałeś tego kawałka ziemi, na którym ma powstać rzekoma obwodnica, albo brakuje ci wyobraźni przestrzennej (zaraz mi napiszesz, że w Berlinie tak się buduje i nie ma problemów - tylko, że my jesteśmy w Polsce i mamy polskie realia).

-nie  napiszę że tak sie buduje w Berlinie:), tylko w powiecie wrocławskim

Wiesz jakiek klasy ma byc ta obwodnica ? bo po tym co napisałaś to widać ze nie odrobiłaś  lekcji i brak Ci merytorycznej wiedzy!

Pozdrawiam mieszkaniec powiatu wrocławskeigo, spragniony WOW:)

 

mieszkanka

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-27 13:40

#57: Kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

- nastroju mi to nie poprawi ale Wasze działania nastrój mi psują.

-> trudno, musisz z tym żyć

- Tu  masz rację, aczkolwiek z tego co sie orientuję to gmina wydaje zezwolenie na budowę tej placówki  tak blisko obwodnicy. Wspolnymi siłami napierajcie na UG aby zmienił PZP i nie stawiał szkoły tak blisko od WOW.

-> obwodnicę wybudujmy w środku osiedli, a szkołę postawmy w polu pod lasem - doskonały pomysł!

-Ja i kilka tys kierowców  którzy tamtedy będą przejeżdzać. Zjazd dla mnie jest zbyteczny ale tak jak dla Ciebie pewnie kilka innych z których nie korzystasz. jak bedzie wiadomo nie bede go kwestionował i cieszył sie ze nie musicie stać w korkach na Zwycięskiej.

-> obwodnica w takiej, jak planowana forma nie poprawi komunikacji na Zwycięskiej, mądrzy ludzie już to zrozumieli, ale ty wolisz głupio upierać się przy swoich racjach

- możliwośc zawsze jest zbudowania gdzie indziej ale to jest czas, pieniadze itp bo mieszkańcy nowego osiedla nie sprawdzili w PZP co tam bedzie przebiegac za kilka lat.

-> będziesz w takim razie swój czas i pieniądze tracił stojąc w wąskim gardle, którym będzie właśnie odcinek obwodnicy przechodzący przez Wysoką i będziesz klął i wypisywał głupoty na forach, że jakieś durnie na siłę wcisnęli drogę w miejsce, gdzie się ona nie mieściła. Pomacham ci wtedy z okna;-P

droga w planach była :) deweloperzy buduja według PZP - Wy macie mozliwość wyboru! Kupic taniej i miec WOW pod nosem  lub szukac gdzie indziej. Wariantów przebiegi WOW jest bodajże już 5  czy nawet 6. Tylko  pamietaj, że wyberając inny niz podstwaowy zawsze pewnie bedzie szło komuś pod oknem o czym on w żadnych planach nie wiedział i TU DOPIERO SIE MOŻNA WKUR.........

-> widzę, że znalazł się kolejny mądry, który ma sprawdzone informacje o super atrakcyjnych cenach mieszkań w Wysokiej! jakoś nie zauważyłam, żeby moje mieszkanie było super tanie.

Wiesz jakiek klasy ma byc ta obwodnica ? bo po tym co napisałaś to widać ze nie odrobiłaś  lekcji i brak Ci merytorycznej wiedzy!

-> nawet inwestor do końca nie wie, jakiej klasy ma być ta droga, skoro mu się ona nie mieści w zostawionym korytarzu:P Ale będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją merytoryczną wiedzą, bo oczywiście wierzę, że ją posiadasz!

Skończyłam dyskusję z tobą, bo wszystko co piszesz pokazuje tylko, że ślepo patrzysz w plan, który był zrobiony sto lat temu na szybko na kolanie i nie zwracasz uwagi na zmieniającą się rzeczywistość, a logiczne argumenty do ciebie nie docierają. Tyle w tym temacie.

 

kali

#59 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-28 08:09

#58: mieszkanka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

> trudno, musisz z tym żyć

Typowy Polak, Polka- smutne!

>a szkołę postawmy w polu pod lasem - doskonały pomysł! -

Ty tak napisałaś nie wiem czemu, jest wielie innych miejsc. Gdzie tam macie las? chyba nie mówisz o tym zagonku pod A4:)

>obwodnica w takiej, jak planowana forma nie poprawi komunikacji na Zwycięskiej, mądrzy ludzie już to zrozumieli, ale ty wolisz głupio upierać się przy swoich racjach

Masz jakieś dowody czy to tylko Twoje wróżby ? Docelowo ma byc 2x2. Teraz zanim dojadę  na Opolskiej do AK juz trace co najmniej 30 min a przede mna jeszcze trasa po Obwodnicy Śródmiejskiej, Ślężna, Karkonoską i dalej  za AUCHAN, więc co dziennie spokojnie zaoszczedzam na dojezdzie do pracy 20-30 min TO BEDZIE FAKT!!! nie wróżby:)

Zwycieska jest dla WAS i całej rzeszy  pobliskich osiedli jedyna droga aby dostać sie do Powstańców Ślaskiech. Widzisz co sie tam teraz dziejej i dalej sie upierasz ?

-> będziesz w takim razie swój czas i pieniądze tracił stojąc w wąskim gardle, którym będzie właśnie odcinek obwodnicy przechodzący przez Wysoką i będziesz klął i wypisywał głupoty na forach, że jakieś durnie na siłę wcisnęli drogę w miejsce, gdzie się ona nie mieściła. Pomacham ci wtedy z okna;-P

o jakim wąskim gardle Ty piszesz. Poczytaj troche, spójrz przez okno, tam jest zostawiony pas szerokosci ok. 25m na jezdnie docelowo w standardzie 2x2. Ze tego co sie orjentuje to ma być droga klasy G  http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_klasy_, czyli  normatywnie szerokość jednego pas ruchu  na jednej jezdni to 3,5 m. 3,5 x2 x2= 14 m + 2x 1,5 na chodnik + ewentualnie ściezke rowerową reszta rezerwa na zieleń i wszystko sie mieści.

Byłas kiedyś na tej stronie http://serwis.wrosip.pl/imap/?gpmap=gp0. Przestań pisać bzdury tylko poczytaj trochę.

Wąskim gardłem to może być rondo pod AUCHAN i tam mogą faktycznie sie tworzyc korki.

-> widzę, że znalazł się kolejny mądry, który ma sprawdzone informacje o super atrakcyjnych cenach mieszkań w Wysokiej! jakoś nie zauważyłam, żeby moje mieszkanie było super tanie.

Chodziło mi o to że jest tańsze niż w mieście

Super tanie to ono jest teraz bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi od Ciebie tego mieszkania, chyba ze za połdarmo i pod wynajem!

Wy kupijąc je nie sprawdzilicie co jest w PZP i płaciliście normalnie! jak na ceny mieszkań w miejscowościach podwrocławskich.

-> nawet inwestor do końca nie wie, jakiej klasy ma być ta droga, skoro mu się ona nie mieści w zostawionym korytarzu:P Ale będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją merytoryczną wiedzą, bo oczywiście wierzę, że ją posiadasz!

Inwestor doskonale wie na razie 2x1 docelową (beda pieniadze, bedzie 2x2) - reszte czytaj wyżej. Widze ze z techniczna osoba to nie mam do czynienia:)

>Skończyłam dyskusję z tobą,

jesli masz pisac bzdury nie poparte faktami i stanem rzeczywistym to EOT. Jesli chcesz porozmawiac merytorycznie to zapraszam do dyskusji!

>bo wszystko co piszesz pokazuje tylko, że ślepo patrzysz w plan, który był zrobiony sto lat temu na szybko na kolanie

skąd wiesz ze na kolanie-  znowu z wróżb ? Plan był zrobiony bardzo dobrze bo zakładał ze omija istniejące wtedy zabudowania wsi Wysoka (jak chodzisz na spacery to wiesz, patrz ma mape przebiegu WOW) W miedzy czasie gmina ustaliła PZP i zezwoliła na sprzedaż działek pod budowę Waszych osiedli. Znalaźli sie  developerzy PEKABUD i DOLMAT, którzy postawili tam bloki (moim zdanie odwarzni bo doskonale wiedzieli ze bedzie tamtedy przebiegac WOW) Następnie, Ci mądrzejsi potencjalni klienci  chcąc kupić tam mieszkanie udali sie najpierw w kilka miejsc, jednym z nich była Gmina Kobierzyce i zajrzeli w PZP i pewnie zrezygnowali  z kupna albo kupili swiadomie dalej od WOW. Ci gł....... nie wybrali sie do gminy, nic nie sprawdzili i kupili mieszkania. Po paru latach dowiedzieli sie ze bedą mieli drogę klasu 2x2 tuz pod oknami i krzyk. Osiedle zbudowane jest zgodnie z normami prawa budowlanego obowiązującego w Polsce pod wzgledem odległości budynku od drogi.

>i nie zwracasz uwagi na zmieniającą się rzeczywistość, a logiczne argumenty do ciebie nie docierają. Tyle w tym temacie.

Logicznych argumentów nie przedstawiłaś zadnych po za tym ze Ty juz tam mieszkasz a WOW ma byc dopiero wybudowana.

czy  kupując mieszkanie i widzac ze budowana jest tam droga (jeżdzi cieżki sprzet, pracuja robotnicy,  itp ), kupiłabys je ? - PEWNIE NIE

Teraz rozumiesz, że to Wy popełniliści bład - niedopatrzenie!!! a próbujecie zwalić wine na innych.

Tak jak pisałem wczesniej można ta drogę spróbować wybudować gdzie indziej ale to jest czas pieniadze i mozesz puscic ja komus pod oknem, kto wybudował dom, kupił mieszkanie wiedzac ze tam nie bedzie przebiegała żadna uciażliwa droga!

Jesli chcesz rozmawiac merytorycznie zapraszam do dyskusji, jesli mają być to Twoje oprzypuszczenia, dywagacje i Bóg wie co jeszcze  to EOT

Pozdrawiam,

 

 

 

sisi

#60 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-28 15:32

#59: kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

dyskusja z prostakiem to tak jak baba mowila do obrazu !!! droga bedzie taka na jaka zgodzimy sie MY  mieszkancy Wysokiej !! koniec ...kropka !!!!!!!!!!!!!!! nick  kali mowi sam za siebie !

Kali

#61 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-29 10:06

#60: sisi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

@sisi

zakładam ze nie jesteś mieszkancem tych osiedli bo tych co znam sa zdecydowanie inteligentniejsi i mniej chamscy:)

Przy budowie  AOW było dwoch prof.  prawa, też tak krzyczeli ! i co ? i maja AOW pod oknami ;-P

 

sisi

#62 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-31 12:56

#61: Kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

nie wysilaj sie z jakimis tytulami bo to olewam!!!!!!!!!!a chamstwo to przemawia z twoich wypowiedz wiec odwdzieczam sie w ten sam sposob!!! pozdrow profesorow z prawa czy  z lewa !! a wowu tu nie bedzie ja ci to mowie urzednik panstwowy!! kropka..............

Kali

#63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-02 13:57

#62: sisi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Pożyjemy zobaczymy ......, tedy czy tamtedy byle jak najszybciej!

sisi

#64 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-04 14:19

#63: Kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

maly kali moze pomazyc.....o WOW !!!!TYLE CI ZOSTALO !!!!!!! masz pozwolenie pobiegac  pod oknami mieszkancow Wysokiej! termin dowolny..................

kali

#65 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-04 16:17

#64: sisi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Dla mnie to jestescie prawie wszyscy tempakami ktorzy kupili mieszkania nie wiedzac co bedzie budowane obok.

Jeszcze raz napisze ,pozyjemy, zobaczymy

irys

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-06 19:29

#65: kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

tempakami to mozesz nazywac siebie i swoje otoczenie !z twoich wpisow widac ze reprezentujesz poziom oIQ= 0,000 ! odnosnie drogi to polemika z toba kali zadna bo co ty reprezentujesz ? i kto sie z twoim zadaniem liczy  ? sila tkwi w naszej spolecznosci  wiec jestes na kolanach i tak zostan !amen

Kali

#67 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-09 14:07

#66: irys - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Kolejny nawiedzony, który kupił mieszkanie a nie wiedział  co bedzie obok.

Taka jest prawda i tego nie zmienicie jak i nie zmienicie przebiegu WOW bo za ciecy jesteście!!

Nikt nie bedzie teraz zmieniał planów dla garstki oszołomów.

ponownie napisze - pożyjemy zobaczymy.

 

IRYS

#68 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-24 18:55

#67: Kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pomazyc dobra rzecz  tyle ci zostalo ! pozyjesz zobaczysz ze nasze na wierzchu !! a tak po ludzku to zal ciebie ze tak przezywasz i moze ci grozic jakas dolegliwosc !!wow nie bedzie przez Wysoka  !AMEN. ps nie wysilaj sie ze dogmatami w ktore wierzysz odnosnie wow nasza spolecznosc nie przekonasz !!!!


Gość

#69

2014-06-26 09:37

nie chcemy obwodnicy
Mieszkanka Św katarzyny.

#70 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-16 13:59

#68: IRYS - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

IRYS  -  codziennie dojeżdżam do pracy do Ślezy. Nie bede ukrywać ze WOW ułatwiło by mi życie.

Pytam wiec Ciebie i innych mieszkańców, czy kupujac mieszkanie na tym osiedlu wiedziałeś co powstanie w jego sąsiedstwie, jesli

tak: to zgodziłeś sie mieszkać przy WOW i dlaczego teraz protestujesz odnośnie zmiany jej przebiegu?

nie : kogo próbujesz obarczyc wina za swoje niedbalstwo, błedną decyzje - ludzi  takich jak ja którzy poprostu jej potrzebują?

Prosze Cie odpowiedz mi (tylko kultularnie) na to pytanie.

Nie odpowiedaj tylko, że mozna zmienić przebieg, bo tak jak pisał Kali , zmiana przebiegu wiąze sie z puszczeniem komuś, kto się tego nie spodziewał, WOW pod płotem.

Pozdrawiam,

Mieszkanka Św katarzyny.

 

 


Gość

#71

2014-07-18 06:44

NIE dla obwodnicy
kali

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-23 13:10

#70: Mieszkanka Św katarzyny. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Co Ty nikt tu Ci rzeczowo nie odpowie, bo wyszyscy wiedzą, że popełnili błąd ale slepo uważaja, że maja racje.

@IRYS dawaj wypowiedz sie teraz!

 

gość

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-24 06:03

#72: kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

kali, niktomu już się nie chce z wami gadać, bo żadne rzeczowe argumenty do was nie trafiają. Ślepo patrzycie na jakiś projekt sprzed iluś tam lat i nie chcecie przyjąć do wiadomości, że rzeczywistość wokół w tym czasie mocno się zmieniła i należy te plany zweryfikować (co zauważyli już nawet sami pomysłodawcy tej drogi). Zbudowanie obwodnicy w pierwotnym wariancie będzie ogromnym bublem budowlanym i strzałem w kolano, ale zaciętość i nienawiść do "wsioków" z Wysokiej przeszkadza wam to sobie uświadomić. Zamiast więc bić niepotrzebnie pianę i rozmawiać ze ślepym i głuchym, wolimy po prostu skupić się na konkretnych działaniach. Tyle w temacie i naprawdę daruj już sobie, bo wszyscy już twój punkt widzenia poznali a nic nowego wnieść już nie możesz. Czekaj sobie spokojnie na tą swoją obwodnicę.

kali

#74 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-24 10:59

#73: gość - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

@gość(fajnie,że nawet podpisać sie nie chcesz pod tym co napisałes:))

- chcesz, rzeczowo rozmawić, odpowiedz na bardzo dobre pytania Mieszkanki Św Katarzyny

- ten projekt z przed iluś tam lat nadal obowiązuje !

- dlaczego uważasz, że bedzie bublem, juz nie raczysz wytłumaczyć bo po co !

- ja,  przypuszczam, że  i Mieszkanka Św katarzyny jak i pewnie wiele innych osób nie mają do Was nienawiści, choć zachowujecie sie nieodpowiedzialnie.

Ja w przeciwieństwaie do Was (czytaj poprzednie posty ) pisze rzeczowo zadaje konkretne pytania i stwierdzam fakty.

 

 

Mieszkanka Św katarzyny.

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-04 09:41

#70: Mieszkanka Św katarzyny. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Witam,

Czyli tak jak myślałam, nikt sie nie odezwie. Dla mnie jesteście zwykłymi pieniaczami, którzy popełnili błąd kupując tam mieszkanie a teraz próbujecie wine zwalic na kogoś innego.

Oby ta obwodnica powstała jak najszybciej, ułatwi mi zycie!

Pozdrawiam,

Mieszkanka Św katarzyny.