List otwarty PZM do Premier Beaty Szydło
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji List otwarty PZM do Premier Beaty Szydło
|
Gość |
#12016-08-12 23:31Petycja -nic dodać nic ująć! |
|
| |
|
Gość |
#22016-08-13 07:41małe płace na 35 lat pracy |
|
| |
|
Gość |
#32016-08-13 07:49Bo mam dosyć tego chlewu. |
|
| |
|
Gość |
#42016-08-13 08:06Święta Prawda! |
|
| |
|
Gość |
#52016-08-13 08:33Bo przy obecnych zarobkach nie sposób spodziewać się, że mój zawód (zaufania publicznego) będzie darzony jakimkolwiek szacunkiem i zasłuży na należny mu prestiż. |
|
| |
|
Gość |
#62016-08-13 10:51Słuszna sprawa. W naszych rękach jest ludzkie życie, a nas traktują jak śmiecie . |
|
| |
|
Gość |
#72016-08-13 11:19Dlatego,że obecne wynagrodzenie nie pozwala na traktowanie mojego zawodu (związanego bezpośrednio z najwyższymi wartościami jakimi są zdrowie i życie ludzkie) z szacunkiem . |
|
| |
|
Gość |
#82016-08-13 13:13Mała poprawka - nie służba tylko OCHRONA ZDROWIA! Nie jesteśmy niczyimi służącymi. |
|
| |
|
Gość |
#92016-08-13 13:49Zwiększone nakłady na służbę zdrowia, to zadowolony pacjent - większy dostęp do specjalistów ,badań diagnostycznych ,fizjoterapii oraz zadowolony personel -większe zarobki.Nie chcemy czekać 10 kolejnych lat na zmiany, a propozycja minimalnej płacy przedstawiona przez Ministerstwo Zdrowia to kolejne 5 lat czekania. |
|
| |
|
Gość |
#102016-08-13 13:50Jak można zamrozić tak śmieszne zarobki....
|
|
| |
|
pielegniarka rodzinna |
#11 Re: bo minister chce mi zabrać to co stworzyłam 17 lat temu ciężką praca..2016-08-13 19:33 |
|
| |
|
Gość |
#122016-08-13 22:31jestem fizjoterapeutą |
|
| |
|
Gość |
#132016-08-14 07:32Duza odpowiedzialność w pracy nie współmierna do wynagrodzenia. |
|
| |
|
pielęgniarka Gość |
#142016-08-14 09:04jestem pielęgniarką z 35 letnim stażem i powiem , że jest żle.Co raz więcej obowiązków , dużo pracy nie pielęgniarskiej z powodu oszczędności,bardzo absorbująca jest praca przy komputerze,zjamuje dużo czasu.A płaca żenująca.Czekam na emeryturę ,żeby jechać do opieki,póki mam siły aby jakoś żyć .To nie jest normalne .Ale nikt tego nie próbuje nawet zmienić. z tym dodatkiem znowu nas oszukali,od września 400zł miało iść do podstawy ale nie dalej z drugim 400 zł obok,czyli na czysto 440zł ale nadal nie do podstawy...normalne to? |
|
| |
|
Lek |
#152016-08-14 09:26Specjalista chirurgii naczyniowej, 20 lat stazu pracy, z dyzurami 3 na reke, dziekuje, pozdrawiam |
|
| |
|
Gość |
#162016-08-14 09:28napisałam bo jestem pielęgniarką i mam prawo wypowiadać swoje uwagi na temat sytuacji o swoim zawodzie |
|
| |
|
Gość |
#172016-08-14 10:42Aby jedna z największych patologii obecnego systemu została zauważona. |
|
| |
|
Gość |
#182016-08-14 11:02Nas, medyków, jest bardzo mało, pracujemy ponad siły. Jeśli nie nastąpią szybkie zmiany, będzie nas jeszcze mniej. Kto zajmie się pacjentami? Pani premier? |
|
| |
|
Gość |
#192016-08-14 11:45Ponieważ osoby wykonujące zawody medyczne mimo ogromnej odpowiedzialności i nadmiernego obciążenia pracą są nieadekwatnie wynagradzani. Jest to niebezpieczne dla pacjentów i obniża jakość opieki zdrowotnej. |
|
| |
|
Gość |
#202016-08-14 14:19Zwykle nie popieram takich akcji. W tym jednak przypadku nie chodzi o podwyżkę pensji ponad wartość rynkową, a o zaprzestanie jej zaniżania przez sztucznego monopolistę - rząd. |
|
| |
|
#3 |
#21 Polska2016-08-15 06:12Po 3 ciężkich latach nauki w PL proponują mi więcej kasy na stanowisku kasjera w sklepie niż na stanowisku pielegniarki w szpitalu na chirurgii ogólnej ... Z Niemiec prosili bym przyjechała do nich pracować, z Anglii dzwonili i też zachecali a Polska?... Bez komentarza |
|
| |
|
Gość |
#222016-08-15 07:00Chce godnie pracować w kraju. Nie chce byc zmuszana do wyjazdu za granice. |
|
| |
|
Gość |
#232016-08-15 07:16Tego nie trzeba komentować. Wystarczy podpisać. |
|
| |
|
Gość |
#242016-08-15 09:16Uważam ze lekarzom i pielęgniarkom-wykonującym tak odpowiedzialny zawód należą się godziwe warunki pracy i płacy na jednym etacie-bez konieczności dorabiania na kilku etatach. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.