Petycja o pozbawienie J. T. Grossa Orderu Zasługi RP
Petycja o pozbawienie J. T. Grossa Orderu Zasługi RP / Ogłoszenia / Informacja o przebiegu akcji oraz podziękowanie dla sygnatariuszy / Komentarze
|
Gość |
#12015-09-21 18:48Wykop.pl zrobił swoje, należałoby wspomnieć. |
|
| |
|
Gość |
#22015-09-21 18:48Czy jest jakiś sposób żeby ogień zwalczać ogniem? Mam na myśli żeby publikować takie same kłamstwa jakich dopuszcza się Gross. Można by tworzyć publikacje i udowadniać w nich, że to Żydzi wywołali II wojnę światową i że oni mordowali Niemców i Polaków, oraz to że ilość wymordowanych przez nich ludzi przekracza ilość żydów, która zginęła z rąk nazistów. Może jak ktoś w końcu potraktuje ten temat w taki sam sposób jak żydzi wtedy Gross i podobni się opamiętają. |
|
| |
|
Gość |
#32015-09-21 19:02To znakomite że są ludzie tacy jak Pan nie obojętni. Pozdrawiam . |
|
| |
|
Gość |
#42015-09-21 19:18Znaczy, ile nas jest? |
|
| |
|
Gość |
#52015-09-21 19:24Facebook zablokował mi funkcje i cenzuruje moją aktywność. Wykopu nie znam. Poprzednie udostępnienie tej petycji na moim koncie fb, zostało skasowane. Korea made in POland. |
|
| |
|
Gość |
#62015-09-21 19:27Czołem wielkiej Polsce! |
|
| |
|
Gość |
#72015-09-21 19:35Prawie 5 tys. wyświetleń. Kometarz najbardziej plusowany zachęca do podpisywania. |
|
| |
|
Gość |
#82015-09-21 19:42Po odbierac medale Wszystkim sykinkotom |
|
| |
|
Piotr |
#9 Dalsze działania2015-09-21 19:47Panie Krzysztofie. Wyrazy szacunku. Myslę, ze trzeba pójść dalej i podjąć kroki prawne. Wiem, że sa już grupy ludzi którzy chcą to uczynić. Proponuję abysmy się tym zajęli. Poszukajmy ich i dołączmy do akcji. Ten sk..n, (przeporaszam ale nie znajduję innego, adekwatnego określenia na to bydle) powinien odpowiedzieć karnie za opluwanie Polski, nas i historii naszego Kraju. Pozdrawiam Piotr z Lublina |
|
| |
|
Pawel |
#10 #102015-09-21 19:55Dziekuje i pozdrawiam Naoum Pawel z Kaliforni |
|
| |
|
Gość |
#112015-09-21 20:04Za Krzysztofem Wnękiem w Obronie Dobrego Imienia Rzeczpospolitej - nachalnie deptanym Wartościom Katolickości i Wierności Jezusowej Ewangelii przez Niepokalane Serce Maryi KRULÓJ NAM CHRYSTE i bądz naszą Opoką, AMEN |
|
| |
|
Gość |
#122015-09-21 20:28To bardzo przyjemnie przeczytać tak serdeczne podziękowanie. Radością i nadzieja napawa rownież fakt ze jest na tak zróżnicowanym świecie tak wielu polakow i obcokrajowcow którzy kochają Polskę i dla których dobre imię o Polsce jest tak ważne. Niestety są rownież i takie przypadki gdzie Polak jeszcze sie sie dobrze nie zagospodarował , nie zna języka a już uważa sie za pełnego obywatela innego kraju i już zapomniał skąd sie on wziął na świecie. Sam znam takie przypadki. Ale takich jest niewielu. Chwała wiec tym którzy walczą i bronią dobrego imienia Polski. Viktor Ferens. Danmark |
|
| |
|
Gość |
#132015-09-21 20:33Mieszkam poza granicami Polski i byłam ofiarą bardzo poważnych ataków nienawiści (w tym przemocy i rasizmu instytucjonalnego) z powodu mojego polskiego obywatelstwa. Akcja Grossa najmocniej uderza w polskich emigrantów ! Jego zachowanie narusza nasze dobra osobiste, jak nasza INTEGRALNOŚĆ (historia i bohaterska przeszłość naszego kraju) oraz POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA. Gorąco pozdrawiam, wspaniała akcja, Ewa Sobolewska, Wielka Brytania |
|
| |
|
Karol Ławniczak Gość |
#142015-09-21 21:09Chciałbym wyrazić wielkie uznanie i wdzięczność Szanownemu Autorowi tego przedsięwzięcia. Tak trzeba. |
|
| |
|
Gość |
#152015-09-21 21:34W takich sprawach służę |
|
| |
|
Janusz S. |
#162015-09-22 02:03Nic dodac, nic ujac. Zgadzam sie i mam nadzieje, ze czasy nie beda tak bardzo ciezkie, skoro jestesmy razem. |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)
2015-09-22 04:56- Date of removal: 2015-09-22
- Powód usunięcia:
|
Krzysztof Wnęk Autor petycji |
#18 Re: Dalsze działania2015-09-22 06:33 Tak, takie kroki podjęła http://reduta-dobrego-imienia.pl/
|
|
| |
|
Gość |
#192015-09-22 09:54dzieki I dzialajmy skoro Panstwo jest takie slabe ze nie zrobilo tego z urzedu.. |
|
| |
|
Gość |
#202015-09-22 14:41Spokojnie, proszę nie zamykać możliwości składania podpisów. Wici na portalach społecznościowych zostały posłane. Będzie tych podpisów znacznie więcej. Pozdrawiam i dziękuję za tą inicjatywę i jednocześnie zwracam się z apelem: podpisujcie się bez względu na poglądy polityczne, Polska jest tylko jedna i nie jest PiSowska, platformerska, lewicowa itp, jest biało-czerwona! |
|
| |
|
Durus |
#21 Re: Dalsze działania2015-09-23 07:30Jest przecież Reduta Dobrego imienia czy coś o podobnej nazwie która zajmuje się takimi sprawami i myślę że już podjęto tam odpowiednie kroki prawne, jeśli nie to warto się z Nimi skontaktować .Przedstawiciel tej instytucji bywa często w Klubie Ronina w Warszawie... |
|
| |
|
Andrzej |
#222015-09-23 14:43Mam nadzieję, że dobijemy do 10.000 podpisów. |
|
| |
|
Gość |
#232015-09-23 20:59Powodzenia panie Krzysztofie , trzymam za tą akcję kciuki. |
|
| |
|
Gość |
#242015-09-24 08:24dziekuje Panu za obrone dobrego imienia mojej OJczyzny i wspieram calym sercem Pana prace i zaangazowanie |
|
| |
|
JAQ |
#25 Re: Re: Dalsze działania2015-09-25 18:22#18: Krzysztof Wnęk - Re: Dalsze działania dlaczego komunistyczny przywódca Mao ma być autorytetem? nie mamy własnych? |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.