Prosimy o zaprzestanie sprzedaży żywych zwierząt na aukcjach WOŚP
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Prosimy o zaprzestanie sprzedaży żywych zwierząt na aukcjach WOŚP
|
Gość |
#12016-01-13 11:02hej nie błążnijcie sie,bo chyba jesteście zbyt powaznym potyalem aby robić takie debilizmy |
|
| |
|
Gość |
#22016-01-13 11:21Zwierzę, to nie zabawka ! I jeszcze jedną prośbę dorzucę w związku ze zwierzętami. Proszę o zaprzestanie pokazów sztucznych ogni. To wielka trauma i stres dla zwierząt domowych i wolnożyjących. Lasery tez są efektowne. |
|
| |
|
Gość |
#3 Re:2016-01-13 11:22Sam/sama jesteś debilem. Widać to po Twojej wypowiedzi i ortografii. |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2016-01-13 12:20- Date of removal: 2016-01-13
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#52016-01-13 12:25Adopcja powinna być świadomą decyzją, NIE PODEJMOWANĄ POCHOPNIE,pod wpływem chwili. |
|
| |
|
Gość |
#62016-01-13 12:32Podpisałam bo zwierzęta to nie zabawki! |
|
| |
|
Gość |
#72016-01-13 12:33Co tu komentować, zwierze, pies to nie rzecz, aby aukcje robić. To każdy powinien wiedzieć |
|
| |
|
Gość |
#82016-01-13 12:45Jestem przeciwna sprzedaży wszystkich żywych istot, |
|
| |
|
Gość |
#92016-01-13 12:53Bo zwierzę to żywe stworzenie! |
|
| |
|
Gość |
#102016-01-13 13:16Bo jestem zwierzolubem i nie pozwole na tak niegodne traktowanie zwierzat! Na aukcje wystawia sie przedmioty nie organizmy zywe czujace i myslace! |
|
| |
|
Gość |
#112016-01-13 13:20Ponieważ zwierzę nie jest rzeczą aby je sprzedawać na aukcjach. |
|
| |
|
Gość |
#122016-01-13 13:34Brak slow!!!! |
|
| |
|
Gość |
#132016-01-13 15:46bo pies to żywa istota ,niech pluszaki licytuja a nie żywe stworzenia ...!!!! |
|
| |
|
Gość |
#142016-01-13 16:31To skandal, aby żywe zwierzę wystawiać na aukcję, wstyd dla hodowli, wstyd dla nabywcy, wstyd dla WOŚP. Teraz tylko czekać, jak dzieci będą wystawiane na aukcji, bo już niewiele brakuje :( |
|
| |
|
Ewawa |
#152016-01-13 17:18Pisałam non stop do WOŚP z mizerny skutkiem. Może w przyszłym roku i w następnych uda nam się wywalczyć. |
|
| |
|
Gość |
#162016-01-13 17:33przestańmy uprzedmiotawiać zwierzęta! |
|
| |
|
Gość |
#172016-01-13 19:58Podpisałam popieram WOŚP ale denerwuje mnie sprzedaż żywych zwierząt |
|
| |
|
Gość |
#182016-01-13 21:12Los takich zwierzaków jest niepewny,nie wiadomo w jakie ręce trafiają, zakup może być spontaniczny a potem - wywalone na ulicę lub nękane |
|
| |
|
Gość |
#192016-01-13 21:12Szanuję Jurka Owsiaka i co roku włączam się w Orkiestrę, ale aukcje zwierząt nie powinny mieć miejsca. To żywe, czujące stworzenia, a nie zabawki. |
|
| |
|
Gość |
#202016-01-13 22:14Pies to niejest zabawka , to zywa i czujaca istota ktora wymaga czasu i poswiecenia przez kilka lat! |
|
| |
|
Gość |
#212016-01-13 23:16żywy zwierzak to nie pluszak i nie zabaw ka.TO ODPOWIEDZIALNOŚC ! |
|
| |
|
Gość |
#222016-01-13 23:35To niestety nie jest pierwszy raz. Zwierze nie jest rzeczą. Nowy dom powinien podlegać weryfikacji, w tym wypadku zwierze trafi do tego kto zapłaci najwięcej. |
|
| |
|
Gość |
#232016-01-14 00:56Hipokryta Owsiak. Może chociaż jeden z tych rzekomych milionów dałby na zwierzęta? |
|
| |
|
Gość |
#242016-01-14 02:12Bo los zwierzat jest dla mnie ważny |
|
| |
|
Gość |
#252016-01-14 07:34Podpisalam poniewaz jestem milosniczka zwierzat, przeciwniczka ich maltretowania, popieram WOSP i Jurka Owsiaka. Zupelnie mi to nie lezy ze zbierajac pieniadze na pomoc chorym dzieciom i seniorom moze byc wykorzystywany nienadzorowany handel zwierzetami, i kazdy nieodpowiedzialny czlowiek moze pod egida WOSP sobie je kupic. Wciaz sie czyta o zlym traktowaniu zwierzat w Polsce, i nie moge zrozumiec dlaczego tak wspanialy czlowiek jak Jurek Owsiak moglby popierac jakokolwiek mozliwosc takiego zachowania. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.