Zasiłek pielęgnacyjny
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zasiłek pielęgnacyjny
|
Gość |
#12014-03-26 16:20Witam. Jesteśmy niesłyszący. My nie pracujemy. Mamy prośbę o podwyżenie zasiłkiu pielęgnacyjnego. Dziękuje |
|
| |
|
Gość |
#22014-03-26 19:39chce po 1000 zasiłka! |
|
| |
|
Marek Madej |
#3 Re: Sprawy2014-03-26 21:45Witam ! Jestem niesłyszący.Od urodzenia wada głuchotą i wzroku. |
|
| |
|
KZ Gość |
#42014-03-26 22:50Nie wystarczy za 153zł . Wiesz ,ze ile kosztuje bateria aparat słuchowy ? :/ Wymaga do 500zł |
|
| |
|
Gość |
#62014-03-27 07:37zasiłek pielęgnacyjny |
|
| |
|
Gość |
#72014-03-27 07:39Nie wystarczy za 153zł . Wiesz ,ze ile kosztuje bateria aparat słuchowy ? :/ Wymaga do 500zł |
|
| |
|
Gość |
#82014-03-27 09:54Jestem osobą Głuchy,nie pracuję mam rencie gr.1 na stałe i zasiłek pielg.153zł nie wystatsza na życie to bardzo drogo kosztuje na Aparat słuchowe, batetie do Aparat słuch., drogo Apteka,jedzenie, ubranie, mam dwoch syn na jeden starszy syn ma 7lat niepwłnosprawny niedotlenie mózgowe, umysłowe upośledzenie, wogolw nie mówi,słabo chodzi, utrudzenie pokładzie uczy sie rzeczy, somodzielnie i dużo dojechałam do 40km na rehabilitacje, psychologiczne, pedagogiczne, terapii, turnus rehabilitacyjne i do Lekarze, także nas nie stać na kosztowac dojechałam na zycie 153zł zasiłek pielg.to za mało i dwie syna do przedszkolek tez kosztowac i ubranie są bardzo drogo i inne. Głusi i niepełnosprawny bardzo cięzko zycie i cierpienie nizsze warunek nie ma podwyższenie jest STOI niż osoba ludzi zdrowie rodzina i aborcja dziecka zastępca rodzina są lepsi zycie warunek podwyższenie to niesprawiedliwosci. Rząd są oszustwo i wstydź! Proszę wymaga o podwyższenie do 1000zł rownież dla Głuchych i niepełnosprawnym musi Sprawiedliwości. Dziękuję za uwagę. |
|
| |
|
Bog 49 |
#92014-03-27 11:07Jestem głuchy za mało 153 zł chcesz podwyczka 1000 zł albo 3000 zł |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2014-03-27 11:10- Date of removal: 2014-03-27
- Powód usunięcia:
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2014-03-27 11:14- Date of removal: 2014-03-27
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#122014-03-27 11:24ja chce 1200zl ja mam 153 zl |
|
| |
|
ola@rytlen.pl |
#13 pieniadze chce 1200zl2014-03-27 11:25aders rugianski 30 /17 |
|
| |
|
Gość |
#14 Re:2014-03-27 12:10 |
|
| |
|
kate |
#152014-03-27 12:20Jestem niesłyszący.Od urodzenia wada głuchotą i wzroku. Wydatki lekarstwo i bateria do aparata słuchowy. Proszę wymaga o podwyższenie zasiłku pielęgnacyjny |
|
| |
|
lodzia |
#162014-03-27 12:32jestem głuchych... od urodzenia wada głuchota mam mało renta utrzymanie blizniaki na zycie duzo wydatki lekarstwo i bakteria do aparata słuchowy prosze wymaga o podwyzszenie zasiłku pielegnacyjny |
|
| |
|
Gość |
#172014-03-27 20:26Jerzy Milewski |
|
| |
|
Gość |
#182014-03-27 22:36jestem głuchy. #39 2014-03-26 13:35 Tak musi byc podwyzsze zas.pieleg do 1000zl |
|
| |
|
Gość |
#192014-03-28 06:35Wymagam podwyżki dużo wydatek,za mało 153 zł |
|
| |
|
Gość |
#20 Re:2014-03-28 18:23 |
|
| |
|
Gość |
#212014-03-30 08:49Witam.Jestem nieslyszacy godnie życ. |
|
| |
|
Gość |
#222014-03-30 17:05Za mało 153 zł jestem głuchy |
|
| |
![]() Anonymous |
#232015-05-25 13:47Rozpowszechniamy na całą Polskę http://www.petycjeonline.com/podwyszenie_zasiku_pielgnacyjnego_osob_niepenosprawnym |
|
| |
|
Gość |
#242016-03-27 11:14Podpisałem !!! |
|
| |
|
Gość |
#252016-03-27 11:40Nie wystarczy za 153zł . Wiesz ,ze ile kosztuje srodwisko zycie itd wydatki? :/ Wymaga od 300 do 500zł. |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.
