Podwyższenie zasiłku pielęgnacyjnego osobom niepełnosprawnym

Metaliczna

/ #62

2014-03-26 15:31

JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ OD DZIECKA MAM DZIECIECE PORAŻENIE MÓZGOWE - ZACHWIANIE RÓWNOWAGI
WIOTKOŚĆ MIĘSNI I STAWAÓW MAM ORZECZENIE O STOPNIU UMIARKOWANYM 2 GR - RENTA SOCJALNA 610 ZŁ I 153 ZŁ PIELEGANCYJNEGO TO DLA MNIE ZA MAŁO BY MÓC SIĘ GODNIE UTRZEYMAĆ ZALEŻNA JESTEM OS OSÓB 3 SAMOTNIE WYCHOWUJE 9 LATKA KTÓRY TEZ JEST CHORY PO 3 LATACH ZABRANO MU ORZECZENIE MIAŁ NIECHARMONIJNY ROZWÓJ BYŁO PO 3 OPERCAJACH URODZIŁ SIĘ WADĄ WRODZONĄ TERAZ CZEKAM NA BADANIE BIEGŁYCH I SPRAWĘ W SĄDZIE OD ROKU BO GO PONOĆ PRZEREHANBILITOWAŁAM ON A TEZ NADAL WYMAGA OPIEKI
NA NEGO MAM ALIMENTY 500ZŁ I 106 ZŁ RODZINNNE
ŁACZNIE NA NAS DWOJE 1350 ZŁ W MOPSIE PRZEKROCZYŁO MI 1 , 33 ZŁ I NIECHCIELI UDZIELIĆ POMOCY
NIE PROSIŁAM O TĘ KRZYWDĘ ALE CHCĘ TEŻ JAK KAŻDY CZASEM SOBIE COŚ KUPIĆ LEPSZEGO A NIE TYLKO NAJATANSZE BĄDZ UŻYWANE . chce pojechac na wakacje - dziecka edykacja w szkole też mnie sposro kosztuje i dojazdy które jak miałam orzeczenie miałam dofinansowanie i miałam możliwośc woożenia go przez kierowców do szkoły i ze szkoły - dośc zabrali nam te 230 zł to też wszystkie inne przywileje -Jestem zła bo osoba niepełnosprawna zawsze już taka będzie je stan się może poprawić jesśli bedzie konttynoułowane lexczenie a gdy się je przerwie moze sie tylko pogorszyć
zróbcie coś z tym bo tak nie moze byc ze nawet w mopsie idac o pomoc ja niepłenosprawna musze wykazac sie dochodami liczą się cyferki a nie człowiek
dla mnie każde pieniądze są potrzebne i wydatne na pożyteczny cel .