AKT WOLI NARODU

K. P.

/ #717 Re: Re: Re: Re: volonté générale

2014-06-18 00:11

#715: obywatel - Re: Re: Re: volonté générale

>Dobrze by bylo informowac o tej inicjatywie i w ogóle o mozliwości zadziałania "aktu woli narodu" w innych sprawach ( bo może ten wielu ludziom wydaje sie zbyt radykalny i sie boja podpisywać)

(…)

> Mogę też zaproponowac dystrybucję w moim mieście.

------------------------------

Dobry pomysł, jestem za.

Otwierasz biuro AWN i reklamujesz AKT WOLI NARODU oraz lokalny temat. Ludzie podpisują AWN oraz AWN dla lokalnego tematu np.: "AWN poszukuje ludzi do referendum przeciwko wójtowi złodziejowi".

Tak wyłania się samorząd, który jest w stanie zorganizować referendum lokalne i obalić wójta, burmistrza, prezydenta miasta w kontrolowanym, uczciwym referendum lokalnym uznawanym przez władze tymczasowe. Na pewno będzie dużo ludzi zawiedzionych z RN i NP, którzy chętnie pomogą. Patrz np. tu

idb.neon24.pl/post/93825,kompromitacja-uczestnikow-kongresu-ruchu-narodowego

Dlaczego radykalne zmiany?

Władza oparta na przedstawicielstwie jest władzą hierarchiczną. Narzuconą nam od lat tysiąca. Jedyną zaletą hierarchii była szybkość dowodzenia podczas wojny.

Podczas walki trzeba podejmować decyzje błyskawicznie. Aktualnie nowe technologie zbliżają nas do możliwości wspólnego błyskawicznego kreowania zdarzeń przy pomocy SMS-ów, czy Facebooka jak przykładowo tworzenie zdarzeń flash mob.

Także nowe technologie umożliwiają nam wszystkim  udział we władzy przez głosowania, wiecowania itd.

Tu mamy zadanie odpowiedniego dojścia do pieniędzy by zacząć produkować odpowiednie oprogramowanie. Aktualnie nie ma  skutecznego oprogramowania, dlatego trzeba ruch AWN rozwijać przy pomocy środków, które się osobiście ma do dyspozycji. Głosowania skutecznie i szybko możemy przeprowadzać na petycje online.

Przejście z odpowiedzialności hierarchicznej do odpowiedzialności wspólnej (kulistej) jest krokiem tak radykalnym jak wyzwolenie z niewolnictwa. Proszę porównać inną próbę rozmydlenia centralnego punktu AWN jakim jest podział władzy i majątku Polski wśród wszystkich Polskich Obywateli ( i tylko Polskich) moja odpowiedź jest

w  ogłoszeniach petycji AWN pod tytułem:

Propozycja zmian merytorycznych - ODRZUCONA! 2012-12-27 18:20   W Hamburgu, 27 grudnia 2012 r.

oraz

w komentarzach petycji AWN, zakładka nr 3, #53 Re: Korekta petycji. 2012-12-26 19:40

-----------------------------

Każdy (a), który (a) na serio chce popierać AWN powinien (powinna) sobie wstawić na swoją stronę w Internecie, lub na FB coś na temat AWN, wstawić logo AWN, podać adres AKTU WOLI NARODU, wydrukować notkę itd. – każdy(a) według własnych możliwości.

Np.:  Na temat demokracji kulistej

http://idb.neon24.pl/post/89375,demokracja-kulista

Logo

adres: iddd.de/rys/logoAWNkl.png

http://iddd.de/rys/logoAWNkl.png...

wydrukować notkę materiały np. tu:

http://idb.neon24.pl/tag/68939,awn

lub tu

iddd.salon24.pl/tag/217311,awn

 

Podpisz, rozpowszechniaj

AKT   WOLI   NARODU

petycjeonline.com/akt