AKT WOLI NARODU

K.P.

/ #726 Nacje ludzi o gołych napletkach

2014-08-08 22:07

#725: obywatelG - Re: Re: Re: volonté générale 

>Że Polska zostanie rozparcelowana  bo pomorze zajma niemcy z polskim obywatelstwem, śląsk też ...inne częsci izraelczycy ... I w koncu tej Polski nie będzie?.

--------------------------------------

Witaj

Zwracam uwagę na tekst AWN. Tam stoi napisane:..."Akt podporządkowania i wyzerowania uprawnień władzy ustroju przedstawicielskiego w Polsce, pod Wolę Narodu, umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy większościowej, bez społecznej hierarchii Obywateli Polskich i tylko Polskich."

Dalej czytamy:

(...) "Obywatele Polscy i tylko Polscy"

-----------------

Znaczy chodzi o społeczeństwo ludzi posiadających tylko jedno obywatelstwo. Można dyskutować czy zrzeczenie się obywatelstwa polskiego, przyjęcie niemieckiego, następnie zrzeczenie się niemieckiego i ponowne przyjęcie polskiego obywatelstwa jest lub będzie w interesie Polski. 

Wydaje mi się, że wyżej wymieniony przypadek musi mieć lepsze wytłumaczenie niż ekonomiczne, (bo mi w Polsce interesy wypaliły).

-------------------------------------->"Nie widzisz w tym zagrożenia że sie może tak stac jak np. z palestyną?( tam tez zaczeli sie osiedlac syjonisci i stal się większościa narodową w efekcie koncowym )"

--------------------------------------

abcdef abcdef

Odnośnie pomysłów na izolację to odsyłam do woli większości, dyskusji i referendów. Odizolowanie, szczególnie gospodarcze nie jest dobre. Bojkot wspaniała idea zachodniego świata dotknęła po raz pierwszy przed 300 laty Haiti. Tam było powstanie niewolników. Armia niewolników pokonała najpierw wojska brytyjskie a następnie wojska Napoleona. Zachód odpowiedział bojkotem gospodarczym.

Do dzisiaj dla Brytyjczyków Słowianie znaczą niewolnicy i tak ich traktują. Na pewno z doświadczeń emigrantów polskich będzie można przejąć masę regulacji brytyjskich dla obcokrajowców jak np. rasistowskie stopniowanie dostępu do władzy.

Palestyna to nie nasz świat tylko Palestyńczyków o różnych religiach. Np. wyznawcy wiary mojżeszowej przed rokiem zagrozili Niemcom, że opuszczą Niemcy, jeżeli nie dostaną pozwolenia na obcinanie napletka u swoich niemowląt (wg Pierwszej Księgi Mojżesza: "Wszystkie dzieci płci męskiej, gdy osiągną 8 dzień życia muszą zostać obrzezane."). Natomiast Sąd Rejonowy w Kolonii był zdania, że decydującym czynnikiem jest prawo dziecka do integralności fizycznej. Po gorącej dyskusji, z której wynikało, że Niemcy chcą z Muzułmanów i Żydów zrobić obywateli drugiej kategorii pozostało jak było: lekarze mogą legalnie operować niemowlaki.


 Jak widać trzeba tylko zabronić z tytułu respektowania podstawowych
praw dziecka, obrzezania dzieci z powodów religijnych i nacje ludzi o gołych napletkach szybko opuszczą kraj demokracji kulistej.

Pozdrawiam