Wprowadzenie fotoradarów na Al. Warszawskiej w Olsztynie

Michau

/ #41 Re: Re: Re: Re: Otwarty list do autora petycji.

2014-12-04 10:18

#40: Maja Kozłowska - Re: Re: Re: Otwarty list do autora petycji. 

 Petycja w sprawie fotoradarów ma taki sam wpływ na bezpieczeństwo jak noszenie skarpetek w paski a nie w groszki! Petycja ma na celu wydać publiczne pieniądze na poprawe bezpieczeństwa, powinny być sensownie wykorzystane i naprawdę podnieść ten poziom a nie tylko stworzyć pozory.Tak , wiem co poprawia bezpieczeństwo na drodze i to doskonale, W krajach zachodnich gdzie infrastru, która jest bardziej rozwinięta nikt nawet nie pomyślałby że w takim miejscu powinno być przejście uwierz że idąc kładką nikt jeszcze nie zginął potrącony przez samochód a przy fotoradarze?.  Ja dla swojego bezpieczeństwa na ulicy warszawskiej i nie tylko, robię bardzo dużo NAJPIERW ROZGLĄDAM SIĘ ZANIM WEJDĘ NA PASY! Ale gdyby moje dziecko miało tam chodzić wolałbym żeby przechodziłlo kładką a nie koło fotoradaru po ruchliwej krajowej drodze szybkiego ruchu 70 km/h. Wydaje mi się że pewnych rzeczy nie da się Ci przetłumaczyć, Nie będę już kontymuował tej dyskusji bo napewno nie przyniesie ona efektu, mam tylko szczerą nadzieje że nikt nie weźmie poważnie tej petycji bo gdyby w każdym miejscu gdzie był jakiś wypadekstawiać fotoradar byłoby ich naprawde dużo a ludzie gineliby dalej, bo to poprostu nie rozwiązuje problemu!