Do Pani Premier Ewy Kopacz i członków rządu w sprawie alimentów


Gość

/ #35

2015-09-05 20:10

Ojciec mojego dziecka już ponad 5 lat-czyli tyle ile ma dziecko- miga się z płaceniem alimentów. Okrada własne dziecko, bo tak trzeba to nazwać. Co z tego że wywalczyłam w sądzie alimenty? Dwa razy były prowadzone w prokuraturze wobec niego sprawy o uporczywe uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów ale za każdym razem prokurator je umarzał bo stwierdzał że dziecko ma zapewnione podstawowe potrzeby. A alimenciarz nie pracuje, nie pobiera świadczeń i w ogóle nic nie ma. Tak napisał mi komornik. Napisał mi również że dłużnik wyjechał za granice. I zapewne śmieje się tam z tego że nikt mu nic nie zrobił. Ile lat jeszcze potrzeba odpowiednim do ścigania alimenciarzy służbom aby zabrać się za tych cwaniaków i złodziei okradających własne dzieci?? Ja już zwątpiłam w sprawiedliwość w tym kraju. Tu nie chodzi tylko o pieniądze a o całokształt. Ojciec mojego dziecka nie kiwnął palcem przy jego wychowaniu. Zostawił mnie kiedy byłam w ciąży. Dziecko go na oczy nie widziało. Ktoś mi powiedział że brak mu uczuć wyższych. Tacy jak on powinni być piętnowani bo przez nich cierpią ich dzieci i samotni rodzice.