30 tysięcy w tydzie? Damy radę!

Quoted post

Absurd.

#7 Strefa Wolności.

2013-05-14 09:21

Dlaczego miasto ma dawać pieniądze na działanie Strefy Wolności?! Absurd. Czy każdy z nas powinien napisać petycje z prośbą o dofinansowanie i sponsoring własnych firm, biur, sklepów, pubów?! Bo szkoda je zamykać, a nas nie stać na ich utrzymanie!? Jestem za zamknięciem tego miejsca.

Odpowiedzi

K.

#8 Re: Strefa Wolności.

2013-05-14 10:36:26

#7: Absurd. - Strefa Wolności.

To sobie napisz o dofinansowanie, kto Ci broni. Tylko do tego porzeba mieć jaja, żeby cos zrobić, co? Nie wiesz co się w tym miejscu dzieje, kto z niego korzysta i jakie ma znaczenie dla miasta, więc się nie wypowiadaj. Jest wiele instytucji, które są finansowane z budżetu Państwa i to Ci nie przeszkadza?  No, ale cóż Polak tak ma, byle ktoś inny nie miał się lepiej, a jak już ktoś coś dostanie to tragednia. Ja tez chcę, jak ktoś coś dostał. Tak myślisz co? Żałosna wypowiedz. Jak juz coś chcesz zamknąć, to zamknij się ty!!! Wystarczająco duzo egoizmu w tym świecie. EGOIZMOWI MÓWIĘ STANOWCZO NIE !!!!!!!!!!!!!!! EMPATI MÓWIĘ TAK !!!!!!!!!

Aga Sz.
Gość

#21 Re: Strefa Wolności.

2013-05-16 22:32:01

#7: Absurd. - Strefa Wolności.

Miasto daje pieniędze na wiele niepotrzebnych i absurdalnych rzeczy!!!!!!!!!! Więc jakiś procent moze przeznaczyć dla placówki,która daje możliwosć na różne formy spędzania czasu dla każdego! Dla rodziny,dla samotnych matek,dla młodzieży,dla pasjonatów!Każdy ma możliwość wyboru czegos dla siebie,a nie gnicia przed komputerem i telewizorem!

vojoubiparic

#29 Re: Strefa Wolności.

2013-06-23 08:13:21

#7: Absurd. - Strefa Wolności.

popieram Absurda.

NIE na wydawanie publicznych pieniedzy na prywatne interesy. Zbiorka fanow - prosze bardzo, chociaz naiwne troche jest wolanie o kase a nie powiedzenie NA CO KONKRETNIE.

A jak miasto ma za duzo kasy to niech doloza na dodatkowe oddzialy w przedszkolach - na przyklad.