protest przeciwko likwidacji klas w LO nr VI we Wroclawiu

Quoted post

absolwenkaktoramowiprawde

#14 Re: Re: Do sfrustrowanej pani prawdomownej

2014-03-03 16:06

#10: '06 - Re: Do sfrustrowanej pani prawdomownej

mylisz się i to bardzo :) całkiem fajna ze mnie laska z dość dużymi ambicjami. To jest moja opinia i koniec kropka. Każdy ma prawo mieć swoją. Rozmawiając z innymi osobami, których ambicja nie kończy się na zdaniu matury lub ewentualnej socjologii mają oni takie samo zdanie jak ja. Nie ukrywam- elity tam po prostu nie ma. Ludzie są prości, którzy naprawdę mają mało do powiedzenia. Myślę, że poziom szkoły jest do nich dostosowany.

 

Jeśli oni się właśnie teraz udzielają to wcale się nie dziwię, że bronią szkoły, gdyż znałam tak 'wybitne' jednotki dla których ta szkoła była ekstremalnie trudna :)

 

Do pana który napisał, że jest z maślic. Naprawdę dobry dojazd jest do innych LO. Wydłuży się maxymalnie do 15 minut w każdą stronę.

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy na krytykę i odmienne zdanie reagują słowami obrazy. Pokazujecie własnie owy poziom szkoły o którym wspomniałam.

Odpowiedzi

pozytywnie

#16 Re: Re: Re: Do sfrustrowanej pani prawdomownej

2014-03-04 18:36:05

#14: absolwenkaktoramowiprawde - Re: Re: Do sfrustrowanej pani prawdomownej

Zacznę od końca: 15minut wydłużyć się może droga samochodem, napewno nie komunikacją miejską, kiedy chcesz się dostać na godzinę 8 do szkoły. 
O sobie nigdy nie powiem, że brakuje mi ambicji. Socjologia i inne psychologie również nie dla mnie, a VI LO spokojnie było w stanie sprostać moim wymaganiom. Powiem więcej - w tej szkole dochodzi do sytuacji, kiedy nauczyciele poświęcają własny czas na dodatkowe godziny zajęć (np. z maturzystami). Szkoła nie buduje swojego wyniku na nieziemkich wymaganiach, którym uczniowe są w stanie sprostać jedynie dzięki godzinom korepetycji. Nie jest to też masówka, przez którą ludzie "przelatują". Wspaniała atmosfera to coś czego i ja, i wielu moich znajomych szóstce nigdy nie odmówi. I chociaż nikt nie produkuje tu "orłów" taśmowo, wielu uczniów dostaje możliwość odbicia się po słabych gimnazjach bądź zwyczajnym braku szczęścia. Szóstka to poprostu wyjątkowa szkoła.