PETYCJA DO GRUPY ALLEGRO Sp. z o.o. W SPRAWIE PARAMETRU TRAFNOŚĆ

Quoted post


Gość

#5

2014-08-01 18:33

Proponuje aby ten kto założył petycje pozbierał przed wysłaniem do UOKIK dane osób, które się podpisują pod tym. Co imienne to imienne. Jako firma nic nie tracę, bo moje dane i tak są ogólnodostępne, więc bez problemu podam.
Dodam jeszcze, że od dzisiaj działam na ebay. Rok temu miałem tam sprzedaż, ale nie dużą w porównaniu z AlleShit-em, teraz jeśli będzie ona taka jak rok temu to i tka będzie wyższa niż w lipcu w AlleShicie. Przekonajcie się do alternatyw, można też założyć sklep ( koszt naprawdę nawet na gotowcach nie jest duży, bo sięga średnio 800 zł rocznie, do tego 500 zł na reklamę adwords i macie sprzedaż. Jeśli płacicie teraz 200-300 zł za Allegro, to lepiej wydac 500 na adwords bo rynek wyszukiwarki Google jest ogromny )

Odpowiedzi

aral

#6 Re:

2014-08-01 19:24:45

#5: -

Ja płacę miesięcznie 10 tyś a sprzedaż jest tak żałosna że szkoda o tym pisać. Są aukcję na które nikt nie wchodzi a nigdy wcześniej to się nie zdarzało. Jestem na allegro 8 lat i dopiero w tym roku jest taka chu... nia !!!!!!!!!!!! Banda debili i złodziei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!