nie dla swiatel w krynicznie

Quoted post


Gość

#2 sprawa dla UM Trzebnica

2011-09-23 10:39

uważam, że temat powinien podjąć Burmistrz Trzebnicy - bardzo dużo ludzi z Trzebnicy pracuje we Wrocławiu czyli pokonuje codziennie tą drogę tracąc całe mnóstwo czasu kosztem pracy (spóxnienia), szkoły (spóźnienia ) , czasu dla rodziny , czasu na wypoczynek ....

Odpowiedzi

Trzebniczanin

#19 Re: sprawa dla UM Trzebnica

2011-10-14 00:05:41

#2: - sprawa dla UM Trzebnica

Tylko co ma do tego burmistrz Trzebnicy, jeżeli Kryniczno leży na terenie gminy Wisznia Mała?

----------------------

 

W zeszły piątek, 7.10 jechałem między godziną 13 a 14 do Wrocławia, patrzę a tu światła wyłączone, chyba nie muszę opisywać swojego ogromnego zadowolenia z tej sytuacji i miałem nadzieję, że jak będę wracał po godzinie 18 to światła będą nadal wyłączone, jednak dojeżdżam do skrzyżowania w Psarach na Krzyżanowice a tu... korek :/ i tak się ciągnąłem aż do kryniczna bo akurat dziady światła włączyli... GDDKiA powinna sobie pojeździć tą trasą przynajmniej przez tydzień, rano do Wrocławia z Trzebnicy, najlepiej w poniedziałek a po południu tak od 15:00 do 19:00 w piątek i niech się sami przekonają, nie trzeba będzie żadnych ekspertyz ani niczego, wszystko będzie czarne na białym.

Blade

#28 Re: sprawa dla UM Trzebnica

2011-10-20 12:22:56

#2: - sprawa dla UM Trzebnica 

Kolego, ta sprawa nie dotzyczy burmistrza Miasta Gminy Trzebnica tylko  Wójta Wisznia Mała ;)