Nie w naszym imieniu!

Quoted post


Gość

#14

2015-11-17 18:07

Naszym obowiązkiem prawnym jak i moralnym jest ochrona słabszych, jest mi też wstyd za krótką pamięć polityków jak i niektórych Polaków, którzy zapomnieli jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą rasizm i ksenofobia.

Odpowiedzi

fifi

#310 Re:

2015-11-20 13:43:38

#14: -  

 Zależy co się chce pamiętać...niestety historia uczy nas także ograniczonego zaufania...to nie rasizm przemawia przez osoby, które są przeciwne...a strach... nigdy nie traktowałam innych ludzi z pogardą...wiem że trzeba pomagać..ale trzeba zachować sceptyzm...bawi mnie to, że tak bardzo obawiacie się by ktoś nie nazwał was rasistami, ze jesteście skłonni ryzykować i stawiać całą ojczyzne w obliczu wojny...nikt ci nie podziękuje za otwarte ramiona, za to chętnie oczerni za brak warunków... słysałaś łeś co mówią o krajach które przyjeły muzułmanów??? Nie widać tam wdzięczności..."Niemcy nas wykorzystują"..."potrzebują taniej siły roboczej"... nie widzę tu integracji tylko roszczenia co stało się z najbardziej liberalnymi krajami???dlaczego holandia przestała być tolerancyjna???to się nie sprawdza...każdy ma swoją kulture...niektóre do siebie nie pasują....czy gdyby lew  tonął pomógłbyś mu??? i zabrał na swoją łódź?? Przecież trzeba pomagać mimo wszystko...