Zniesienie obowiązkowej matematyki na maturze

Quoted post


Gość

#5

2015-11-26 08:22

Podpisałam niniejszą petycję ponieważ troje mojego rodzeństwa zdało maturę za pierwszym razem, dlatego że uczyli się w systemie ośmioklasowym któryma ponoć powracać!, a który GWARANTOWAŁ w późniejszym Liceum brak matematyki na maturze... Ja niestety, bez mojej ani moich rodziców zgody musiałam iść do przeklętego Gimnazjum gdzie i tak doznałam wielu krzywd i upokorzenia ze strony rówieśników (o takich problemach mówi się dopiero od niedawna...!) ,więc moim zadośćuczynieniem, choćby po czasie... Jak i dla wielu, powinna być matura bez matematyki. Ponieważ moim marzeniem jest pójść na Studia i mieć wyższe wykształcenie a nie jakąś szkołę policealną!!!. PROSZĘ WSZYSTKICH, którzy są w takiej sytuacji jak ja aby się pod tą petycją podpisywali BO CZAS JEST BEZCENNY!.

Odpowiedzi

Orzech

#10 Re: podpisałem

2016-08-09 16:13:06

#5: -  

 Właśnie przygotowuję się do poprawki z matmy ,angielski zwykły i rozszerzony zdałem najlepiej z całego rocznika ,polski i historię rozszerzoną powyżej 60 % a z matematyki zabrakło jednego punkta, i przez to nie pójdę na studia anglistyczne ,muszę brać korepetycje z których niewiele pamiętam bo tracę siły po kilku zadaniach z matematyki ,jak mamy mieć specjalistów w tym kraju skoro przez ten przedmiot na maturze zniechęcają się i zamiast dalej się uczyć biorą pierwszą, lepszą pracę !!!

RW

#21 Re:

2019-01-26 15:23:58

#5: -  

Proszę nie dzwonić na ten numer, to jest karta do internetu.

Pozdrawiam, właściciel.

Ala

#28 Re: eva

2020-04-17 11:08:41

#5: -  

Popieram Panią, ja też tylko czekam kiefy zniosą ta matematyka z matury jest nie potrzebna, a dla mnie ciężka bo nie zdam tego