nie dla swiatel w krynicznie

Quoted post


Gość

#13 Re:

2011-10-07 14:47

#11: - Jestem za tym zeby zmienic te sytuacje bo codziennie dojezdzam do pracy we wroclawiu.

Delikatnie rzecz ujmujac jest to paranoja

wyobrazmy sobie sytuacje ze kazda wioska na drodze krajowej  stawia sobie sygnalizacje wowczas  jechalibysmy nad morze z wroclawia (450km)  mysle ze okolo minimum 30 godzin  skoro na trasie wroclaw -trzebnica (15km) jedziemy 1godzine

Chce skutecznie zmienic te  istniejaca sytuacje. Stad moje pytanie: co nam pomoze ta petycja? Sa inne mozliwosci?

 

Odpowiedzi

zero korka

#16 Re: Re:

2011-10-11 16:28:31

trudno powiedzieć, czy są jakieś inne możliwości skutecznego (skuteczniejszego) wpływu na rozwiązanie tego problemu. może na tej stronie lub forum pojawi się ktoś, czyja wiedza jest większa niż przeciętna i coś podpowie. moim zdaniem dobrze, że taka inicjatywa w ogóle jest i można się w tym temacie jakoś publicznie wypowiedzieć (i też dać wyraz naszej frustracji i bezsilności, po codziennym staniu w tym korku).

a propo's - kto zauważył, jak było w ostatni piątek 7.10.2011. jechałem z pracy po godzinie 17.30, światła były całkowicei wyłączone (nie żółte, mrugające, tylko całkiem nic) i.... ZERO KORKA!!!