PETYCJA DO PREZYDENTA I RADY MIASTA ST. WARSZAWY z żądaniem obniżenia drastycznych podwyżek cen na wywóz śmieci i sposobu naliczania opłat, które mają wejść w życie od marca 2020 r.

Quoted post


Gość

#1

2020-05-13 11:08

Dziękuje za Pani zaangażowanie. Jest mi bardzo przykro, że nasze miasto Warszawa nie jest uczciwe wobec swoich mieszkańców. Bo obecne stawki nie są uczciwe. Czuje się okradana. Niszczona. Na każdym kroku. Już nie mogę słuchać o tych argumentach dla biedniejszych i rodzin wielodzietnych. Sąsiadka ma pół rzeczy za darmo, na które ja muszę pracować. I teraz jeszcze śmieci. Nie opłaca się być lepiej wykształconym. Nie opłaca się być zaradnym. Nie opłaca się być uczciwym. Strasznie to przykre. I ta bezradność.

Odpowiedzi

Ela

#6 Re:

2020-05-13 11:45:08

#1: -  

Ma Pani absolutną rację. Mam podobne odczucia. Mieszkam z matką, charuję jak wół w wolnym zawodzie, który nie gwarantuje mi stałych dochodów, a moja kasa idzie m.in na tych "biednych". Moi sąsiedzi z siódemką dzieci (jedno upośledzone), aktualnie budują nowy dom, a z tejże budowy przywożą wory śmieci, wywożone w ramach umowy na wywóz nieczystości z segementu gdzie mieszkają... pikanterii dodaje fakt, że pani matka nigdy nie pracowała zawodowo (dzieci wychowywane oczywiście bezstresowo), natomiast pan domu jest od półtora roku na płatnym urlopie opiekuńczym. Normalnie obłęd.

malmad

#11 Re:

2020-05-13 12:13:49

#1: -  

Ma Pani całkowitą rację,  zgadzam się w 100% 




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...