Kaplica w nowym szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie

Aktualizacja: Nadal zbieramy podpisy mimo iż otwarcie już sie odbyło. Kaplica nie została nadal udostępniona.

W imieniu mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego proszę o poparcie petycji w sprawie godziwego miejsca na kaplicę w nowym Szpitalu w Gnieźnie. W dniu 15 czerwca odbedzie się uroczyste otwarcie długo oczekiwanego szpitala w Gnieźnie. Zgodnie z projektem, który wygrał w przetargu, jest tam przewidziane miejsce na kaplicę z łatwym dostępem dla chorych i niepełnosprawnych. Włodarze tej inwestycji nie chcą przekazać tego miejsca zgodnie z wcześniejszym zamiarem i projektem. Obiecują kaplicę w innym miejscu, poza głównym, nowym budynkiem, gdzie dostęp dla ludzi chorych i niepełnosprawnych, jest wręcz niemożliwy. Taka koncepcja godzi w podstawowe prawa człowieka. Bardzo proszę o poparcie tej petycji dla dobra chorych i niepełnosprawnych, a także dla siebie. Przecież każdy z nas może się tam znaleźć. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Maria do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...