komunikacja ze szkołą na Warzelniczej w Warszawie

W obecnej chwili rozkład jazdy autobusów dowożących/odwożących dzieci do/ze szkoły na ulicy Warzelniczej na Białołęce pozostawia wiele do życzenia.

 

Pomimo "poprawy" rozkładu polegającym na przesunięciu odjazdu autobusów 15 minut po dzwonku aby dzieci same wracające do domu miały czas na przebranie się - rozkład jest mocno ograniczony. Autobus jest jeden na godzinę w miejscu, gdzie do szkoły i ze szkoły jadą dzieci z dużego obszaru.

Po godzinie 16tej, kiedy rodzice odbierają dzieci ze szkoły - odjeżdza jeden autobus, gdzie często trzeba jeszcze z dzieckiem przesiedzieć w szkole conamjmniej 20 minut aby nie stać na przystanku bez wiaty.... Ewentualnie pozostaje wracanie jesienią, zimą i zimną wiosną do domu na pieszo.

 

Moja petycja dotyczy:

- zwiększonej liczby kursowania autobusu w godzinach rannych; np jeden autobus o 7:30 to obecnie jazda z wciskaniem się na siłę...

- zmiany w kursowaniu, aby kursowały w ciągu godziny przynajmniej dwa razy autobusy z każdej linii

- pozostawienia rozkładu 15 min po dzwonku i dodania kolejnych kursów autbousów do godziny 15:00

- od godziny 15:00 rozkład jazdy powinien być z częstotliwością co 20 minut poczawszy od godziny 15:20 i dalej: 15:42, 16:02; 16:22; 16:42; 17:02; 17:22, 17:42; 18:02. A także jeden autobus na godzinę po godzinie 18:20 tak by rodzice mogli wrócić z zebrania do domu.

 - kursy autobusu 332 powinny przejeżdzać przez ulicę Hemara aby poprawić połączenia w tamtym rejonie

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Laura do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook