Książki Mo Xiang Tong Xiu - propozycja wydawnicza

Zwracam się do Państwa z propozycją wydawniczą książek chińskiej autorki Mo Xiang Tong Xiu. Autorka wydała między innymi "Heaven Official's Blessing" ("Tian Guan Ci Fu"), "The Grandmaster of Demonic Cultivation" ("Mo Dao Zu Shi") oraz "The Scum Villain's Self-Saving System" ("Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong").

Książki tej autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie — w tym również w Polsce. Prace autorki doczekały, się licznych adaptacji co w szczególności wpłynęło na ich rozgłos i popularność. "Mo Dao Zu Shi" doczekało się adaptacji aktorskiej, serialu animowanego oraz komiksu, a "Ren Zha Fanpai Zijiu Xitong" i "Tian Guan Ci Fu" - adaptacji animowanej oraz komiksu.

Powieści zostały przetłumaczone i wydane na wiele języków, chociażby angielski, rosyjski czy niemiecki. 

My — Polscy fani także mamy nadzieję, że książki tej autorki zostaną wydane w naszym kraju. 

Bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, 

Polski fandom twórczości Mo Xiang Tong Xiu.

 

Opis fabuły:

  • The Grandmaster of Demonic Cultivation

Wei Wuxian był niegdyś jednym z najwybitniejszych mężczyzn swojego pokolenia, utalentowanym i mądrym młodym kultystą, który połączył sztuki walki, wiedzę i duchowość w potężne zdolności. Ale kiedy okropności wojny skłoniły go do poszukiwania nowej mocy poprzez kult demonów, szacunek świata dla jego umiejętności zamienił się w strach, a jego śmierć świętowano w całym kraju. Lata później budzi się w ciele skrzywdzonego młodego człowieka, który poświęca swoją duszę, by Wei Wuxian mógł dokonać zemsty w jego imieniu. Choć Wei Wuxian otrzymał drugie życie, nie jest wolny od pierwszego, ani od tajemnic, które się przed nim teraz pojawiają. Tym razem jednak będzie musiał stawić czoła wszystkiemu, mając u swego boku prawego i szanowanego Lan Wangji, innego potężnego kultystę, którego niezachwiane oddanie i wspólne wspomnienia z przeszłości pomogą rzucić światło na mroczne prawdy, które ich otaczają.

Źródło (opis fabuły i okładka angielskiego wydania): 

https://www.atomcomics.pl/pl/p/GRANDMASTER-OF-DEMONIC-CULTIVATION-MO-DAO-ZU-SHI-NOVEL-VOL-01/175250

GR.jpg

  • Heaven Official's Blessing

Xie Lian, książę koronny bogatego królestwa, słynął z piękna, siły i czystości. Lata poświęcone nauce i szlachetne czyny pozwoliły mu wznieść się na wyżyny boskości. Ale ci, którzy się wznoszą, mogą też upaść i tak też się stało - został wyrzucony z niebios i skazany na wygnanie do świata poniżej. Osiemset lat po swoim śmiertelnym życiu Xie Lian po raz trzeci wstąpił na tron bogów, czym rozgniewał większość z nich. Aby spłacić swój dług, zostaje wysłany do Królestwa Śmiertelnych, by polować na brutalne duchy i kłopotliwe dusze, które żerują na żywych. W czasie swojej podróży spotyka fascynującego i błyskotliwego San Langa, młodego człowieka, z którym natychmiast nawiązuje więź. Jednak San Lang jest kimś więcej, niż się wydaje... Jakie tajemnice kryją się za tym beztroskim uśmiechem? 

Źródło (opis fabuły i okładka angielskiego wydania): 

https://www.atomcomics.pl/pl/p/HEAVEN-OFFICIALS-BLESSING-TIAN-GUAN-CI-FU-NOVEL-VOL-01/175252

HOB.jpg

  • The Scum Villain's Self-Saving System

Luo Binghe, pól-demon, po skromnych początkach i udręczonej przeszłości stał się niezrównanym pod względem siły i piękna. Panując nad królestwami ludzi i demonów oraz posiadając liczący setki osób harem, jest on naprawdę najpotężniejszym bohaterem... w tandetnej serii powieści internetowych! A przynajmniej tak uważał Shen Yuan kończąc czytać ostatni rozdział Proud Immortal Demon Way. Ale w momencie, gdy wybuch furii doprowadza do jego nagłej śmierci, Shen Yuan odradza się w świecie tejże powieści, jako piękny, lecz surowy nauczyciel Luo Bingha – Shen Qingqiu. Choć Shen Qingqiu może mieć niesamowitą moc, jest jednak skazany na straszliwą karę za zbrodnie przeciwko głównemu bohaterowi. Nowy Shen Qingqiu ma teraz tylko jedno wyjście: wkupić się w łaski Luo Binghe, zanim młodzieniec dojdzie do władzy, albo spotka go straszny los prawdziwego łotra!

Źródło (opis fabuły i okładka angielskiego wydania): 

https://www.atomcomics.pl/pl/p/SCUM-VILLAINS-SELF-SAVING-SYSTEM-REN-ZHA-FANPAI-ZIJIU-XITONG-NOVEL-VOL-01/175254

SVSSS.jpg


Małgorzata, Polski fandom twórczości Mo Xiang Tong Xiu    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Małgorzata, Polski fandom twórczości Mo Xiang Tong Xiu do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...