LAUR KNUROWA 2020 dla GRZEGORZA SOBIERAJSKIEGO, JACKA WASZAKA, SŁAWOMIRA TOKARZA.

Petycja adresowana do członków Rady Miasta Knurów W KADENCJI 2018-2023.

 

Szanowni Radni Miasta Knurów!

 

W imieniu mieszkańców miasta Knurów prosimy o przyznanie nagrody Laur Knurowa 2020 w kategorii osoba fizyczna/organizacje, dla:

1. GRZEGORZ SOBIERAJSKI i FIGHT CLUB KNURÓW -za skuteczne i innowacyjne techniki przeciwdziałania agresji wśród młodzieży. Promocję Kickboxingu wśród mieszkańców Knurowa, publiczną motywacje Knurowian do walki z przeciwnościami losu, a także za zdolności organizacyjne i sukces OPP Fight Club Knurów o czym świadczą sukcesy wychowanków Fight CLUB Knurów

 

2. SŁAWOMIR TOKARZ i SPARTAN TEAM KNURÓW- za innowacyjne działania i wzorowe zarządzanie siecią klas mundurowych w Knurowie i województwie śląskim. Promocje Wojska Polskiego jako miejsca pracy, a także sukcesy pedagogiczne w działalnosci z młodzieżą i znaczny wpływ na rozwój oferty edukacyjnej Knurowa, zgodnej z potrzebami rynku prac.

Ponadto proponowany laureat od lat łączy skutecznie działanośc społeczną z życiem zawodowym, w tym zarządzaniem SIŁOWNIĄ SPARTAN TEAM biznesem zbudowanym zgodnie z koncepcją CSR (SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU), która ma na celu m.in. rozwój przedsiębiorczości promującej zdrowy styl życia celem podniesienia jakości życia spłeczności lokalnych.

 

3. JACEK WASZAK i JOANNA RAMOS - Knurowski "Religa" i nasza "Florence Nightingale".

Asystent i koordynator SZTUCZNEGO SERCA wraz z KNUROWSKĄ INSTRUMENTARIUSZKĄ Joanną Ramos stanowili trzon zespołu prekursorskiej UDANEJ operacji PRZESZCZEPU SZTUCZNEGO SERCA w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Promował projekt w mediach ogólnopolskich. Przeszczep to międzynarodowy sukces. Efekt wieloletniego programu, który zainicjował Zbigniew Religa-twórca światowej sławy zabrzańskiej kardiochirurgii, kierował operacją pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce. Zainspirował swoją działanością młodych Knurowian, którzy kontynuuja jego dzieło.

 

KATEGORIA ORGANIZACJE

 

1. ZESPÓŁ TANECZNY MY DANCE działający przy Ośrodku Matka Boża Uzdrowienia Chorych, za prekursorskie w gminie Knurów techniki aktywizacji MIESZKAŃCÓW "bez barier"

2. APN KNURÓW za prekursorską działalność na rzecz popularyzacji sportu i piłki nożnej wsród dzieci i młodzieży.

3. ZHP KNURÓW-za odtworzenie dobrych tradycji wychowania patriotycznego, integracje i edukacje na rzecz zdobywania praktycznych umiejętności przez dzieci i młodzież. Otwartość na współpracę i promocję knurowskiej młodziezy w skali ogólnopolskiej.

4. KREATYWNA WARSZTATOWNIA-za prekursorskie działania na rzecz kreatywnych i twórczych form spędzania wolnego czasu dla wszystkich pokoleń mieszkańców Knurowa

5. KNUROWSKIE DNI INTEGRACJI-za cykl innowacyjnych imprez integracyjnych.

6. MOSIR KNURÓW-za całokształt działalności i kreatywne formy aktywizacji mieszkańców Knurowa.

 

Wszystkie wyżej wymienione osoby fizyczne i podmioty spełniają formalne kryteria zgodnie z regulaminem nagrody "Laur Knurowa".

Źródło: https://knurow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=16111&idmp=547&r=o

Zapraszamy do podpisywania petycji i wsparcia SuperObywateli Knurowa.

 

Nieformalna inicjatywa społeczna

Era z Śląskiego Pasażera

www.facebook.com/erapasazera

 


www.facebook.com/erapasazera    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam www.facebook.com/erapasazera do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook