Likwidacja konsulatu Rosji w Poznaniu

   Od wielu już lat w Poznaniu przy ul. Bukowskiej funkcjonuje Konsulat Federacji Rosyjskiej. Wielkopolska społeczność wielokrotnie już, poprzez różnego rodzaju happeningi czy protesty, wyrażała swoje niezadowolenie z faktu obecności tej placówki na terenie Poznania. Konsulat ten bowiem, to pozostałość po słusznie minionej, poprzedniej epoce. Wraz z nią placówka ta powinna zniknąć z mapy Poznania.

 Nie jest żadną tajemnicą, że w placówkach dyplomatycznych swoje siedziby mają nie tylko dyplomaci, ale nazwijmy ich wprost, zwykli szpiedzy !!!. Poznań wraz ze swoją infrastrukturą wojskową jest cały czas monitorowany przez takich jegomościów. W obliczu nowej wojny, w której to Rosja jest agresorem, tym bardziej powinniśmy dążyć do usunięcia tych ludzi z naszego kraju.

 Dlatego apelujemy do rządzących Polską o jak najszybsze zamknięcie tej placówki !!!

 Jednocześnie w miejsce usuniętego konsulaty, apelujemy o powołanie konsulatu Ukrainy. Byłby on w obecnej sytuacji o wiele bardziej potrzebny niż konsulat zbrodniczego kraju jakim jest Rosja !!!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Bartek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )