Lista poparcia dla Prezydenta Miasta Tarnowa Pana Romana Ciepieli w sprawie przebudowy Stadionu Miejskiego w Tarnowie-Mościcach

Prezydent Miasta Tarnowa Pan Roman Ciepiela wystąpił z inicjatywą przebudowy Stadionu Miejskiego, która przez kibiców i mieszkańców Tarnowa i okolic jest wyczekiwana od wielu lat.

Inwestycja zakłada powstanie stadionu o pojemności 9 000 miejsc siedzących i 2 000 miejsc stojących. Powstanie nowa trybuna główna z częściowym zadaszeniem stadionu. Koszt modernizacji to 120 milionów złotych, o które Pan Prezydent zamierza ubiegać się w ramach ogłoszonego przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej programu inwestycji samorządowych.

Projekt stadionu jest gotowy, a pozwolenie na budowę ma zostać wydane do końca września 2020.

W tym samym czasie, a więc do końca września 2020 roku wniosek o dotację zostanie złożony.

Kibice żużla i piłki nożnej w Tarnowie zasługują na możliwość kibicowania swoim drużynom w najlepszych warunkach, wraz z całymi rodzinami, których na meczach rozgrywanych na obecnym Stadionie Miejskim nigdy nie brakowało. Tarnów zasługuje na prawdziwą wizytówkę miasta, na której rozgrywane będą mecze najpopularniejszych dyscyplin sportowych: żużla i piłki nożnej. Drużyny zasługują na rywalizację w najwyższych klasach rozgrywkowych o medale i tytuły dla kibiców i miasta.

Chcemy dać Panu Prezydentowi jasny sygnał, że ma pełne wsparcie środowiska żużlowego, piłkarskiego, wszystkich kibiców, mieszkańców Tarnowa i okolic. Niech niniejsza lista poparcia stanowi dla Pana Prezydenta ważne narzędzie w skutecznym staraniu się o środki na przebudowę „Jaskółczego Gniazda”.

Walczmy wspólnie!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Unia Tarnów do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...