NIE DLA LIKWIDACJI STREFY PŁATNEGO PARKOWANIA W NAMYSŁOWIE

Problemy z parkowaniem były w Namysłowie od zawsze. Strefa rozwiązała wiele problemów np. wyznaczyła konkretne miejsca, w których kierowcy mogą zaparkować itp. Obecnie dąży się do likwidacji strefy! A co z nami mieszkańcami, którzy już teraz mają problem z parkowaniem w pobliżu swoich miejsc zamieszkania. Jak zlikwiduje się Strefę to parkować będzie można bez żadnych limitów czasowych, a to znacznie pomniejszy rotację aut, które będą mogły zaparkować. Zjawisko to już możemy obserwować w weekendy, gdzie znalezienie miejsca parkingowego w centrum i najbliższej okolicy graniczy z cudem. Proszę o poparcie mojej petycji!! Brak strefy to chaos i parkowanie "no limit".

Dziękuję 😃


Basia Jarmuszewska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Basia Jarmuszewska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...