NIE! DLA PŁATNYCH LUB NIEOŚWIETLONYCH ORLIKÓW DLA DZIECI W TORUNIU!

Szanowni państwo,

W naszym pięknym Toruniu za chwilę będziemy mieli wprowadzone OPŁATY ZA KORZYSTANIE z boisk tzw. orlików. Ptaszki cwierkaja że będzie to 90zl (!) za godzinę rezerwacji boisk, które przecież zbudowane były za pieniądze z naszych podatków. Boisk, które miały służyć i w dużym stopniu służą poprawie kultury fizycznej najmłodszych. Alternatywą dla wprowadzenia opłat jest całkowity zakaz włączania oświetlenia na obiektach. Polska już dziś jest jednym z najszybciej tyjacych narodów. Co będzie jak dzieciaczkom zabierze się możliwość uczestnictwa w treningach? W Toruniu piłkę nożną trenuje cała armia dzieci, młodzieży, dorosłych. Nasz głos, GŁOS SPRZECIWU, powinien zostać usłyszany. Ten absurdalny pomysł zarabiania na dzieciach drobnych (w kontekście fortun które płyną między palcami w innych miejscach) powinien trafić do kosza zanim będzie za późno, a dzieciaki zamiast trafić na boisko, kolejny raz sięgną po ekrany, puszki z energetykami, dopalacze, inne używki.

- pasjonat sportu, przyjaciel dzieci


torun.miastosportu    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam torun.miastosportu do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...