Niech nasz prezydent ułaskawi Mariana Banasia!

Wrogie Polskiemu Rządowi siły atakują! Chcą pozbawić nas największego kryształu, najbardziej niewinnego, najmniej podejrzanego człowieA ka władzy stanowiska. 

Marian Banaś jest niewinny a nawet jeśli nie jest niewinny, to niewinnym może uczynić go nasz prezydent Andrzej Duda. Tak jak zrobił to z Mariuszem Kamińskim i Maciejem Wąsikiem. Skoro mógł ich ułaskawić jeszcze zanim zapadł wyrok w kolejnej instancji, to tym bardziej może orzec o niewinności Banasia, zanim ten zostanie w ogóle poddany upokarzającej procedurze prokuratorskiej. 

Apelujemy do Naszego Kochanego Macieja Wąsika - jak już Andrzej Duda, Nasz Prezydent, ułaskawi Banasia, to prowadzić śledztwa Tobie już nie wolno będzie.

Apelujemy do Naszego Kochanego Mariusza Kamińskiego - jak już Andrzej Duda, Nasz Przydent, wyda akt łaski, to Banaś ma naszym przyjacielem największym być.

Bo my wierzmy Naszemu Przywódcy Jarosławowi Kaczyńskiegom, gdy mówi o tym, że Marian Banaś jest najlepszym prezesem NIK na jakiego Polskę stać. Wierzymy mu, że był najlepszym Ministrem Finansów i dał nam 500 plus dla bombelków. 

A wrogom Polskiej Władzy nie wierzymy i rękę podniesioną na Banasia odrąbiemy! Tak Nam Dopomóż Panie Co Jasnego Bronisz Torunia. 

Polacy


Polacy, wdzięczni wyborcy    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Polacy, wdzięczni wyborcy do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )