Odkorkować ul. Mleczarską!

Szanowni Państwo,

Skoro czytacie tą petycję, oznacza to, iż jesteście dotknięci problemem stania w korkach na ul. Mleczarskiej. Ulica Mleczarska, już od dawna stanowi jedno z głównych połączeń między Piasecznem a Nową Iwiczną. W związku z tym, iż ulice Migdałowa, Jarzębinowa, Mozaikowa, Stokrotki, Piękna są ślepe - większość ruchu kierowana jest w ul. Mleczarską. Problem nasilił się ostatnio poprzez remont ul. Puławskiej.

Jest możliwość rozwiązania tego problemu poprzez poprowadzenie przedłużenia ul. Energetycznej. Wypust z ronda czeka już od czasu remontu ul. Mleczarskiej:

Screenshot_2022-01-12_16.55_.44_.png

Właśnie pojawił się projekt planu zagospodarowania przestrzennego uwzględniający budowę przedłużenia ul. Energetycznej w stronę Nowej Iwicznej.

Screenshot_2022-01-12_16.54_.39_.png

Projekt uchwały

Projekt drogi (PDF)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniem tego problemu podpisz niniejszą petycję wyrażając poparcie dla propozycji planu zagospodarowania przestrzennego.

 

Mieszkańcy ul. Mleczarskiej

 


Mieszkańcy ul. Mleczarskiej    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkańcy ul. Mleczarskiej do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...