Ogólnodostępne boisko do piłki nożnej na os. Wschód w Piszu

orlik.jpgWitam

zwracam się z prośbą o poparcie petycji do Burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego o wybudowanie ogólnodostępnego boiska do piłki nożnej ze sztucznej nawierzchni, ogrodzonego oraz oświetlonego w lokalizacji osiedla Wschód w Piszu.

Jeszcze kilka lat temu osiedle posiadało kilka boisk, które codziennie do późnych godzin wieczornych były oblegane przez dzieci, młodzież i dorosłych piłkarzy amatorów. Ruch to zdrowie a piłka nożna zapewnia utrzymanie aktywności fizycznej i dobrej kondycji.

Działki zostały sprzedane a na ich miejscu stoją bloki wielorodzinne. 

Wzamian mieszkańcy nie otrzymali nowych, wyzaczonych miejsc do swobodnego uprawiania tego rodzaju sportu. Boisko nadające się do gry znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Piszu lecz teren jest zamykany a grające tam osoby są wyganiane. 

Zachęcam do poparcia tej petycji.

Marcin Pilch - dla lepszego Pisza


Marcin Pilch - dla lepszego Pisza    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marcin Pilch - dla lepszego Pisza do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...