Petycja do HBO Polska o odkodowanie dostępu do serialu „Opowieści podręcznej”

4DEF4345-CF87-4517-B544-588C89FAA14D.jpegW Polsce realizuje się właśnie rękami religijnych ekstremistów scenariusz pozbawienia kobiet fundamentalnych praw reprodukcyjnych. 
Serial "Opowieści podręcznej", powstały na podstawie prozy Margaret Atwood, opisuje dystopijną wersję przyszłości, którą obecna władza szykuje Polkom. Uważamy za szczególnie istotne, by mogły się one zapoznać i skonfrontować z tym, co jest dla nich przygotowywane. 
Dlatego zwracamy się do zarządu HBO Polska o nieodpłatne udostępnienie tego serialu na terenie Polski, zarówno w odkodowanym paśmie emisyjnym w telewizji, jak i na platformie cyfrowej HBO Go. 
Wolność, godność i równość płci jest warunkiem niezbędnym do funkcjonowania wolnych mediów, z HBO włącznie. Jesteśmy przekonani, że utrata niewielkiej części zysków z dystrybucji posiadanego przez Państwa tytułu, jest ceną wartą zapłacenia za wsparcie tych fundamentalnych wartości. 


Antoni Komasa-Łazarkiewicz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Antoni Komasa-Łazarkiewicz do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook