PETYCJA MIESZKAŃCÓW IKSÓW DO PREZESA SBM TORWAR W WARSZAWIE W SPRAWIE PODJAZDÓW/WIND DO BUDYNKÓW

Szanowny Panie Prezesie,

my, niżej podpisani mieszkańcy budynków przy ul. Górnośląskiej 1 i 3 oraz Fabrycznej 2, wnosimy oficjalne podanie o utworzenie podjazdów i/lub wind do naszych budynków, z poziomu gruntu do poziomu wind.

Wielu mieszkańców od lat stara się o ułatwienie dostępu do poziomu wind w iksach, i do dziś nic się nie dzieje w tym temacie. 12 sierpnia  2021 roku podczas spotkania mieszkańców iksów z Zarządem Spółdzielni, które odbyło się na skwerze pomiędzy iksami, Pan Prezes oznajmił, że Spółdzielnia oprócz rewitalizacji skweru zamierza zrobić również m.in. podjazdy lub/i windy do iksów. Od tamtego dnia wielokrotnie poruszany był ten temat, i Zarząd kilkukrotnie deklarował zamiar ich wykonania. Minęło już 15 miesięcy od tamtego dnia, i nic się nie ruszyło w tej sprawie.

Nasze bloki posiadają po 17 kondygnacji. Każdy liczy po 190  mieszkań, czyli w każdym mieszka około 500 osób. Są to budynki z lat 70., zatem mieszka tu sporo seniorów, mających trudności w poruszaniu się, w tym osoby na wózkach inwalidzkich. Jest też coraz więcej matek z wózkami dziecięcymi. Podjazdy są również potrzebne dla ułatwienia przemieszczania mebli, towarów, wózków zakupowych oraz walizek.

Oczekujemy, że Pan Prezes zadba o to by bez zwłoki poczyniono kroki w kierunku sprawdzenia możliwości/wariantów wykonania wind/podjazdów do iksów i dołoży starań by projekt oraz wykonanie zostały wykonane w możliwie szybkim terminie.

Prosimy o szybką odpowiedź na nasz wniosek, wraz ze wskazaniem możliwego terminu rozpoczęcia prac, oraz technicznych możliwości/wariantów/przeciwwskazań wykonania wind/podjazdów.

Niniejsza petycja jest uzupełnieniem pisma złożonego osobiście w spółdzielni wraz z podpisami odręcznymi, by ułatwić poparcie niniejszego wniosku mieszkańcom i członkom spółdzielni, którzy nie mieli/nie mają możliwości złożenia podpisu odręcznego..                  

                                        Z poważaniem niżej podpisani mieszkańcy iksów


Małgorzata Jurczyszyn    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Małgorzata Jurczyszyn będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...