Petycja Mieszkańców Radwanic do Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie bezpieczeństwa na drodze krajowej nr 94.

Petycja Mieszkańców Radwanic do Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

  1. My Mieszkańcy Radwanic, zgłaszamy duże zaniepokojenie przesunięciem prac nad poprawą bezpieczeństwa na drodze 94, przebiegającej przez miejscowość Radwanice. Dotyczy programu „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w woj. dolnośląskim na DK 94 na odcinku Oława – Radwanice w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych – Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych”. Z uwagi na liczne wypadki samochodowe i potrącenia pieszych, wnioskujemy aby przyspieszono prace nad poprawą bezpieczeństwa poprzez: - doświetlenie przejść dla pieszych w miejscowości Radwanice - budowę zatoczki autobusowej przy ulicy Skrajnej w Radwanicach - budowy ciągu pieszo – rowerowego na odcinku od Radwanic do Siechnic - ustawienie radaru kontrolującego prędkość na wjeździe i wyjeździe z miejscowości Radwanice przy drodze 94, przebiegającej przez Radwanice.

Jakub Kłosiński    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jakub Kłosiński do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...