Petycja przeciwko budowie spalarni w Przewrotnem (gmina Głogów Małopolski)

inbound297709507794750525.jpg

W miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski planowana jest budowa spalarni odpadów niebezpiecznych. O budowę takiej spalarni zawnioskowała firma Saria.

Zwracamy się do wszystkich osób, dla których cenne jest zdrowie własne oraz najbliższych. Nie zgadzajcie się na to ! Powstanie kolejnej spalarni wpłynie na jakość życia nas wszystkich ! Zwracamy się do osób które posiadają działki, pola i domy w całej gminie Głogów Małopolski. Wartość nieruchomości na które pracowaliśmy całe życie spadnie – ponieważ nikt nie będzie chciał mieszkać w promieniu wielu kilometrów od spalarni !

Funkcjonowanie obecnej spalarni zlokalizowanej w Przewrotnym to nieustanny fetor, pojawiający się wszędzie tam gdzie zaniesie go wiatr. Mieszkańcy mieszkający w Przewrotnym, Stykowie, czy nawet na osiedlu Wygoda w Głogowie Małopolskim skarżą się na różne objawy powodowane unoszącym się zapachem spalenizny – bóle głowy, wymioty, złe samopoczucie.

Powstająca spalarnia będzie przede wszystkim ZDECYDOWANIE WIĘKSZA, jej zasięg będzie większy. Jednak najważniejsze jest to, że będzie to spalarnia odpadów niebezpiecznych, w tym wszelkiego rodzaju opakowań po zużytych środkach medycznych, opryskach, środkach chemicznych itp. Widząc jak firma Saria postępuje z obecną spalarnią(np. zamiana filtrów wysokiej jakości na trocinowe), za nic mając nasze wieloletnie protesty możemy być pewni, że z komina będzie się wydobywać cała tablica mendelejewa !

Obecnie pod petycją którą roznosiliśmy osobiście podpisało się ponad 600 osób. Jednak jest to zdecydowanie za mało abyśmy zostali wysłuchani. Dlatego petycja została utworzona tutaj, aby dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców.

Nie bądź obojętny ! Podpisz poniższą petycję, nie tylko Ty – lecz każdy członek Twojej rodziny. Niech Głogów Małopolski i gminy ościenne rozwija się w zieleni, niech nowych mieszkańców przyciąga czyste powietrze i wysoka jakość życia. Nie pozwólmy tego zniszczyć! 


Rozwój Głogowa Mieszkańcy    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Rozwój Głogowa Mieszkańcy do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook