Petycja w sprawie ratowania lip zagrożonych podczas remontu Alei Lipowych w Pionkach

Zwracam się z prośbą o poparcie do mieszkańców Alei Lipowych oraz wszystkich Pionkowian wrażliwych na ochronę zieleni w naszym mieście. W obliczu zbliżającego się remontu ulicy Aleje Lipowe pojawiło się zagrożenie wycięciem najpiękniejszej części szpaleru lip rosnących wzdłuż ulicy. Oczywiście remont nawierzchni jest bardzo potrzebny, ale z pewnością nie powinien odbyć się kosztem utraty charakteru najpiękniejszej alei w naszym mieście. Poza tym, w sytuacji coraz większego zanieczyszczenia powietrza oraz zmian klimatycznych powodujących dotkliwe susze, wycinanie kolejnych drzew w naszym otoczeniu wydaje się mało rozsądnym krokiem. Apeluję więc do wszystkich współmieszkańców: chrońmy nasze największe dobro, jakim jest środowisko naturalne. Nie dajmy zabetonować naszego miasta!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Małgorzata do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...