Petycja w sprawie utrzymania działalności Ośrodka Rehabilitacji w Kochcicach

My niżej podpisani sygnatariusze tej petycji zwracamy się do Marszałka Województwa Śląskiego pana Jakuba Chełstowskiego z prośbą o utrzymanie funkcjonowania Ośrodka Rehabilitacji w Kochcicach w dotychczasowym miejscu i strukturach oraz zapewnienie finansowania remontów budynku niezbędnych do dalszej działalności leczniczej.   

W  perspektywicznych  planach  apelujemy  o  zagwarantowanie  środków  finansowych na unowocześnienie wyposażenia oraz rozbudowę obiektu dostosowującą go do współczesnych wymagań.    

57 lat działalności cieszącego się ogromną renomą kochcickiego szpitala na trwałe wpisało się w świadomość tak lokalnej jak i szerokiej społeczności ziemi śląskiej dając jej możliwość korzystania z fachowej pomocy medycznej i bardzo dobrych zabiegów rehabilitacyjnych, pozwalających niejednokrotnie na powrót do pełni zdrowia lub dających ulgę w cierpieniu.

Pacjenci leczeni w Kochcicach są zadowoleni z jakości świadczeń medycznych i chętnie tu wracają choć,  pomimo pełnego obłożenia, okres oczekiwania na pobyt sięga nawet kilku lat.

Położenie ośrodka na prowincji, w zaciszu szesnastohektarowego parku jest niewątpliwym atutem profilu działalności jakim jest właśnie rehabilitacja.

Jakiekolwiek zmiany w działalności szpitala byłyby niepowetowaną stratą dla mieszkańców, gdyż jest on największym pracodawcą w gminie Kochanowice.   

Wysłanie tej petycji jest wyrazem troski lokalnej społeczności o dalsze losy Ośrodka Rehabilitacji w Kochcicach.


Społeczny Komitet Obrony Działalności Rehabilitacji w Kochcicach    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Społeczny Komitet Obrony Działalności Rehabilitacji w Kochcicach do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook