Polscy producenci odzieży zasługują na wsparcie z tarczy 6.0

Handel hurtowy odzieżą i obuwiem nie został dotąd uwzględniony wśród branż objętych tarczą finansową 6.0. To nieuczciwe i niesprawiedliwe, tym bardziej, że jako branża ponieśliśmy i nadal ponosimy bardzo duże straty finansowe w większości już nie do odrobienia. Polscy producenci odzieży to głównie małe firmy rodzinne, które bez pomocy państwa nie przetrwają. Groźba bankructwa wisi nad większością tych firm i nic nie zapowiada zmiany na lepsze. Jeżeli jesteś producentem lub hurtownikiem tej branży albo po prostu dobrze jej życzysz podpisz tę petycję i udostępniaj ją wszędzie w sieci. Czasu jest mało, bo już jutro, w środę 9 grudnia 2020 spodziewamy się ostatecznej decyzji Sejmu w tej sprawie! Twoje poparcie jest dla nas bezcenne! Tylko masowe poparcie tej petycji zmusi władze RP do uwzględnienia naszych interesów!  

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców


Jerzy Romański Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jerzy Romański Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...