Powrót żółtego autobusu...


  1. My niżej podpisani mieszkańcy Gminy Myślenice zwracamy się do pana Burmistrza  o niezwloczna interwencję w sprawie przywrócenia lini autobusowej Poręba -Myślenice ...Obecnie zamiast rozwijać sięc komunikacyjną pozbawia się Nas lini autobusowej która dla wielu mieszkańców była dogodna  możliwością dojazdu do pracy  szkoły czy uczelni. Żółte autobusy zawieszają kurs z dniem 11 wrzesień z powodu małej ilości przewozu osób ..Niestety konkurencja zrobiła promocyjna cenę na bilety  i tym zyskała wiele osób., które dobrze pamiętają czasy pandemii gdzie zostaliśmy bez  możliwości dojazdu do pracy i szkoły ponieważ wszystkie kursy zostały zawieszone przez przewoźnika...Dzięki Urzędu Miasta i Gminy Myślenice otrzymaliśmy na ten czas nie obecności  busów zastępczy bus zorganizowany przez Urząd...W związku z powyższa sytuacja oczekujemy od Pana Burmistrza Myślenice podjęcia pilnych kroków zmierzających do rozwiązania tego problemu .Sprawna i częsta komunikacja jest podstawą do  codziennego funkcjonowania  i mieszkańcy wsi nie są tutaj wyjątkiem .Rozumiemy że likwidacja kursów  była decyzja właściciela linii nie samorządu gminnego .Wierzymy jednak że samorząd nie pozostawi Nas bez wsparcia i pomoże rozwiązać problem...Może mniejsze żółte autobusy mniej kursów w godzinach dogodnych dla mieszkańców .Autobusy powinny być  takie jak została uruchomiona linia miejska po terenie Myślenic.Tyle czasu staralismy się o godne warunki dojazdu do pracy szkoły ...Podpisz petycję nie bądź obojętny.....

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Katarzyna . do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...