Powrót Polskiej Sceny Rainbow Six Siege oraz rozgrywek Narodowej Ligi esportowej

Szanowni przedstawiciele Ubisoft oraz organizatorzy rozgrywek esportowych,

Jako polska społeczność graczy Rainbow Six Siege, chcielibyśmy wyrazić nasze głębokie zaniepokojenie związane z decyzją o wycofaniu gry Rainbow Six Siege z polskiej sceny esportowej oraz brakiem oficjalnych rozgrywek na scenie narodowej.

Rainbow Six Siege od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce, zarówno wśród graczy, jak i widzów. Nasza społeczność aktywnie uczestniczyła w turniejach i wydarzeniach związanych z grą, co przyczyniło się do rozwoju lokalnej sceny esportowej oraz promocji gry na całym świecie.

Jako gracze Rainbow Six Siege, nie tylko czerpiemy przyjemność z rywalizacji na najwyższym poziomie, ale również z duma reprezentujemy nasz kraj na arenie międzynarodowej. Dlatego też apelujemy o przywrócenie gry Rainbow Six Siege na polską scenę esportową oraz organizację oficjalnych rozgrywek na poziomie krajowym.

Poprzez przywrócenie gry do naszego kraju oraz organizację oficjalnych turniejów, będziemy mogli dalej rozwijać pasję do Rainbow Six Siege, promować uczciwą rywalizację oraz umożliwić młodym talentom wschodzącym na arenie esportowej szansę na rozwój i wybicie się na światową scenę.

Dziękujemy za uwzględnienie naszego apealu i liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem,

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Piotr Serkowski będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...